Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Uşak
İlçe:Merkez
Adres:Kemalöz Mah. 4. Serkan Sk. No:3 (2 Etap Toki)
Telefon:0 (276) 213-1111
38.66102829.372993

Kurum Hakkında

25 Şubat 2008 tarihinde Uşak Devlet Hastanesi bünyesinde faaliyet gösteren diş polikliniği ayrılarak İl Sağlık Müdürlüğüne devredilen Sağlık Tesisinde 8 ünit ile "Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi" olarak hizmete açılmıştır.

Müstakil bir merkez olarak hizmet vermeye başlamakla, halkımıza daha kapsamlı ve yüksek standartlı ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmayı sağlamıştır. Yalnızca Ortodontik vakalar ve kemik retansiyonlu gömülü diş ameliyatları ile bazı çok özel tedavi gerektiren durumlar hariç her türlü protetik cerrahi ve tedavi işlemlerine cevap verecek durumdayız.

Merkezimiz ünit sayısı 30 ünite çıkartılmıştır. Karahallı (1 Ünit) ve Ulubey (2 Ünit) ilçe hastanelerindeki diş poliklinikleri 1 Kasım 2011 tarihli Sağlık Bakanlığı Genelgesine istinaden Merkezimize bağlı diş polikliniği olarak hizmet vermeye başlamıştır. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz; zaman zaman değişiklik olmakla beraber Sağlık Hizmetleri Personeli olarak, 117 kişi ile hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Uşak şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuUşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medical Park Uşak Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Kemalöz mah. Atatürk Bulvarı No:139/A

Öztan Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Uğur Mumcu Cad. No:24

Uşak Göz Tıp Merkezi

2.4 km. uzaklıkta

Ünalan Mahallesi 3.Yeşil Sk. No:22

A.E.M. Bilim Çocuk Kliniği

3.5 km. uzaklıkta

İslice Mahallesi Gümüş Sk. No:19

Uşakcan Diyaliz Merkezi

5.4 km. uzaklıkta

Sarayaltı Mahallesi Gazi Bulvarı No:147/A

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi

6.9 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mah. Denizli Cad. No:4