Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Uşak
İlçe:Merkez
Adres:Kemalöz Mah. 4. Serkan Sk. No:3 (2 Etap Toki)
Telefon:0 (276) 213-1111
Web Sitesi:usak.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
38.66102829.372993

Kurum Hakkında

25 Şubat 2008 tarihinde Uşak Devlet Hastanesi bünyesinde faaliyet gösteren diş polikliniği ayrılarak İl Sağlık Müdürlüğüne devredilen Sağlık Tesisinde 8 ünit ile "Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi" olarak hizmete açılmıştır.

Müstakil bir merkez olarak hizmet vermeye başlamakla, halkımıza daha kapsamlı ve yüksek standartlı ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmayı sağlamıştır. Yalnızca Ortodontik vakalar ve kemik retansiyonlu gömülü diş ameliyatları ile bazı çok özel tedavi gerektiren durumlar hariç her türlü protetik cerrahi ve tedavi işlemlerine cevap verecek durumdayız.

Merkezimiz ünit sayısı 30 ünite çıkartılmıştır. Karahallı (1 Ünit) ve Ulubey (2 Ünit) ilçe hastanelerindeki diş poliklinikleri 1 Kasım 2011 tarihli Sağlık Bakanlığı Genelgesine istinaden Merkezimize bağlı diş polikliniği olarak hizmet vermeye başlamıştır. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz; zaman zaman değişiklik olmakla beraber Sağlık Hizmetleri Personeli olarak, 117 kişi ile hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Uşak şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Öztan Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Kemalöz mah. Atatürk Bulvarı No:139
Uşak Göz Tıp Merkezi
2.4 km. uzaklıkta
Ünalan Mahallesi 3.Yeşil Sk. No:22
Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi
2.6 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Batıkent Cad. A Blok No:25A
Bilim Tıp Merkezi
3.7 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mh. 3.Ray Sokak No:14/A
Uşakcan Diyaliz Merkezi
5.4 km. uzaklıkta
Sarayaltı Mahallesi Gazi Bulvarı No:147/A
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi
6.9 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Denizli Cad. No:4