Özel Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi

Özel Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Uşak
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Mah. Batıkent Cad. A Blok No:25A
Telefon:0 (276) 502-0066
Web Sitesi:www.candiyaliz.netHata Bildir
38.64070129.388058

Kurum Hakkında

2021 yılında Uşak ilindeki ihtiyaçtan dolayı Uşakcan Diyaliz Merkezi şubesi olarak kurulan Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi, CAN Diyaliz Hizmetleri Grubunun 6. diyaliz merkezi olarak Uşak İl merkezi Batıkent bölgesinde açılmıştır. Kliniğimiz 18+1 cihaz kapasitesiyle Uşak ilinin batısına hizmet vermektedir.

Diyaliz yeterliliği ve güvenirliliğinin sağlanmasında en önemli unsurlardan biri; Reverse Osmos cihazı ile kaliteli saf su deionize su üretilmesi ve bunun kullanılmasıdır. Tüm merkezlerimizin su sistemi dünyada kalitesini tescillemiş Gambro marka cihazlardan oluşmaktadır. Gambro kalitesinde üretilen saf suyun belli periyodik zamanlarda yapılan bakteriyolojik ve kimyasal analizlerle Avrupa Farmakopedansında olduğu kontrolü yapılmakta ve tarafımızdan resmi kurumlara iletilmektedir. Yine su sistemimizin periodik teknik bakımları Yetkili Servis tarafından yapılmaktadır. Su sistemlerimiz Reverse Osmos aktif karbon filtresi yumuşatıcı ön filtreler bakteri öldürücü Ultraviole lambası ve endotoksin filtresinden oluşmaktadır.

Merkezlerimizde Gambro AK 95 S ve AK 96 cihazları kullanılmaktadır. Bu cihazlar en son teknoloji ile üretilmiş olup kendini sürekli denetleyen bilgisayar donanımına sahiptir. Ayrıca cihazlarımızla her hastaya farklı programla tedavi yapabilme şansımız mevcuttur. 4008 S cihazlarımızda tedavi süresince uygulanan ve hastada seyreden profil değişikliklerini ekranından tekip edebilme olanağımız vardır. Tüm hemodiyaliz cihazlarımız Bibag denilen toz bikarbonat aperatına sahiptir. Yine hemodiyaliz cihazlarımız ayda en az bir kez Teknik Servis ekibi tarafından kontrol edilip bilgisayar desteğinde kalibrasyon hassas ayar ayarları yapılmaktadır.

Hastalarımız diyaliz esnasında evde diyaliz oluyorcasına kendini hasta hissetmeden oturdukları ve her türlü pozisyona getirebildikleri rahat koltuklar mevcuttur. Koltuk kılıfları her seans sonrası yıkanır ve temiz olan kullanılır. Bazı hastalarımız postural zorunluluktan dolayı yada isteği üzerine her türlü pozisyon verilen yataklarda diyaliz seansını geçirmektedirler.

Salonlarımız yasal şartlara uygun geniş havalandırılabilir aktif bio polen filtreleri bulunan klimalarla ısıtılıp soğutulan sedatize edici renklerle boyanmış ve dekore edilmiştir. Diyaliz seans salonlarımızda ışıklandırma hemşire deskleri televizyonlar hastalarımızın seans süresince konforları ön planda düşünülerek hazırlanmış ve konuşlandırılmıştır.

Her merkezimizin servis araç filosu olup hastalarımızı seans günlerinde belirtilen saatte evlerinden tek tek alınıp mümkün olan en kısa yoldan yolculuk güvenliğini ön planda tutarak merkezlerimize taşımaktayız. Yine aynı şekilde seans sonrası hastalarımız yeri geldiğinde refakatçılarla birlikte evlerine bırakılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi, Uşak şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Uşak Nefrocan Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Uşak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.6 km. uzaklıkta
Kemalöz Mah. 4. Serkan Sk. No:3 (2 Etap Toki)
Öztan Hastanesi
3.9 km. uzaklıkta
Kemalöz mah. Atatürk Bulvarı No:139
Uşak Göz Tıp Merkezi
4 km. uzaklıkta
Ünalan Mahallesi 3.Yeşil Sk. No:22
Bilim Tıp Merkezi
4 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mh. 3.Ray Sokak No:14/A
Uşakcan Diyaliz Merkezi
5.4 km. uzaklıkta
Sarayaltı Mahallesi Gazi Bulvarı No:147/A
Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi
6.7 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mah. Denizli Cad. No:4
Sivaslı Devlet Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Akıncılar Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi