Özel Borfiz Kemalpaşa Fizik Tedavi Tıp Merkezi

Özel Borfiz Kemalpaşa Fizik Tedavi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Borfiz Kemalpaşa Fizik Tedavi Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Kemalpaşa
Adres:Sekiz Eylül Mah. İzmir Caddesi No:106
Telefon:0 (232) 261-4846
Web Sitesi:www.borfiz.com.trHata Bildir
38.43230727.405491

Kurum Hakkında

Özel Borfiz Kemalpaşa Fizik Tedavi Tıp Merkezi, İzmir ili Kemalpaşa ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. BORFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak deneyimli ve uzman kadromuzla verdiğimiz tüm hizmetlerimizi hastalarımızın özelinde kurguluyoruz. Hastalarımızın beklentileri, genel sağlık durumları ve tedavilerimizi gerektiren sorunları hakkında detaylı veriler elde edip en verimli çözümleri bir araya getiriyoruz.

Hijyenik ortamlarda sunduğumuz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uygulamaları ile hastalarımızın içlerinin her zaman rahat olmasını sağlamayı en büyük sorumluluğumuz olarak addediyoruz. Hizmetlerimizin kapsamı ile de kalitesi ve nezihliği ile de BORFİZ olmanın tüm sorumluluğunu üzerimizde hissediyoruz. Markamızın bilinirliğine ve markamıza duyulan güvene yakışan hizmet süreçlerimizle kendini sürekli geliştiren personellerimizi düzenli olarak eğitiyoruz.

Verdiğimiz her bir hizmette alanında başarılı personelleri bir araya getirerek BORFİZ’i hastalarımız için tek adres haline dönüştürdük. Titizliğimizi ve yenilikçiliğimizi kaybetmeden sağladığımız bu güveni devam ettirebilmek için de var gücümüzle çalışıyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Borfiz Kemalpaşa Fizik Tedavi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kardiyoloji
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Borfiz Kemalpaşa Fizik Tedavi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Borfiz Kemalpaşa Fizik Tedavi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Borfiz Kemalpaşa Fizik Tedavi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kemalpaşa Devlet Hastanesi
Kemalpaşa Devlet Hastanesi
567 metre uzaklıkta
2010 yılında açılan 50 yataklı Kemalpaşa Devlet Hastanesi 2 ameliyathane, 1 doğumhane servisi ve 23 poliklinik ile hizmet vermektedir.
Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi
Bornova ve bölge halkına güvenilir, konforlu ve en üst seviyede kaliteli sağlık hizmeti sunmak adına yenilenen Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi 6 bloktan oluşan 210 yatak kapasitesi, üç yapraklı yonca görünümlü modern binas
Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi
Özel FMC Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi 55+1 cihaz kapasitesine sahip olup haftanın 6 günü hizmet vermektedir
Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi
Merkezimiz 2007 yılında kurulmuş olup, Göz Hastalıkları konusunda tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla 6 yılı aşkın süredir İzmir Bornovada hizmet vermektedir.
Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Denta Köşk olarak İzmir'in ilk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmasının yanında muazzam tarihi köşkü restore edip, tarihe hayat vermiş olmak, bizim için bir gurur kaynağıdır.
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
İzmir'in en büyük hastanesi olan Ege Üniversitesi Hastanesi; cerrahi bilimler, dahili bilimler ve temel tıp bilimleri başta olmak üzere tüm branşlarda 43 anabilim dalı, bunlara bağlı 44 bilim dalı olmak üzere toplam 87 birim hizme
Özel DentAgora Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel Dentagora Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2021 yılında yeni açılan Bornova şubesiyle Forum Bornova girişinde hizmete girmiştir.
Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi
2001 yılında İzmir'de kurulan ENTO KBB, uzman ve tecrübeli hekimleri, insan sağlığına değer veren sağlık personeli ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Borfiz Kemalpaşa Fizik Tedavi Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉