Özel Botan Hastanesi

Özel Botan Hastanesi
Kurum Adı:Özel Botan Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Şırnak
İlçe:Cizre
Adres:Nur Mah. İdil Caddesi No:16
Web Sitesi:botanhastanesi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.33331642.185359

Kurum Hakkında

Özel Botan Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Botan Hastanesi, Cizrenin ilk ve tek özel hastanesi olup uzman kadrosu, son teknoloji cihazları ve hijyenik odalarıyla halkımızın hizmetindedir.

Politikamız, Tüm hastane çalışanlarının katılımı ile, hasta ve personelimizin haklarını koruyan, hasta ve yakınlarını kendi yakınlarımız bilen bir anlayış ile sağlık hizmetinde gelişen teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak en iyi hizmeti sunmaktır.

Özel Botan Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Botan Hastanesi, Şırnak ili Cizre ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Botan Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Botan Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Botan Hastanesi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Botan Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Cizre Tıp Merkezi

680 metre uzaklıkta

Dicle Mah. Eski Hastane Cad. No:15

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Sur Mahallesi Hastane Caddesi No:7

Cizre Devlet Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Sur Mahallesi Banecırf Mevki

İdil Devlet Hastanesi

25.2 km. uzaklıkta

Aşağı Mah. Vali Kamil Acun Parkı Karşısı No:1

Silopi Devlet Hastanesi

25.3 km. uzaklıkta

Yenişehir Mahallesi Çevre Yolu Cad.

Silopi Tıp Merkezi

26.8 km. uzaklıkta

Dicle Mah. İpekyolu Cad. No:87