Özel Botan Hastanesi

Özel Botan Hastanesi
Kurum Adı:Özel Botan Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Şırnak
İlçe:Cizre
Adres:Nur Mah. İdil Caddesi No:16
Web Sitesi:botanhastanesi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.33331642.185359

Kurum Hakkında

Özel Botan Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Botan Hastanesi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Botan Hastanesi, Cizrenin ilk ve tek özel hastanesi olup uzman kadrosu, son teknoloji cihazları ve hijyenik odalarıyla halkımızın hizmetindedir.

Politikamız, Tüm hastane çalışanlarının katılımı ile, hasta ve personelimizin haklarını koruyan, hasta ve yakınlarını kendi yakınlarımız bilen bir anlayış ile sağlık hizmetinde gelişen teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak en iyi hizmeti sunmaktır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Botan Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Botan Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Botan Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Botan Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Cizre Tıp Merkezi
Özel Cizre Tıp Merkezi
680 metre uzaklıkta
Deneyimli uzman kadrosuyla son model makinalarıyla hijyen alanıyla bölgemizin bir numarası aklınıza gelebilecek tüm hastalıkların müdahale merkezi.
Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2011 yılında kurulmuş olup 20 Ünit ile bölge halkına koruyucu, teşhis, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetleri sunmkatadır.
Cizre Devlet Hastanesi
Cizre Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
2006 yılında tamamlanan yeni binasına taşınarak 150 yatak kapasitesine ulaşan Cizre Devlet Hastanesi güler yüzlü personeli ile Cizre ve çevresindeki halka kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.
İdil Devlet Hastanesi
İdil Devlet Hastanesi
25 km. uzaklıkta
İdil Devlet Hastanesi, Cizre Midyat Karayolu üzerinde 71 yataklı olarak İdil ve çevre ilçelere sağlık hizmet vermeye devam etmektedir.
Silopi Devlet Hastanesi
Silopi Devlet Hastanesi
25 km. uzaklıkta
Silopi Devlet Hastanesi 2009 yılında açılan binasında 101 fiili yatak kapasitesi ile Silopi halkına hizmet vermektedir.
Şırnak Devlet Hastanesi
Şırnak Devlet Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Şırnak Devlet Hastanesi Cizre yolunda yeni yapılan binasına Eylül 2008 tarihi itibariyle taşınmıştır. 150 yatak kapasitesine sahiptir.
Şırnak Dt.Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şırnak Dt. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde her türlü dolgu, kanal tedavisi ve protez gibi özellikli tedaviler de yapılabilmektedir.
Eruh Devlet Hastanesi
Eruh Devlet Hastanesi
46 km. uzaklıkta
Eruh Devlet Hastanesi yeni binası 30 yatak kapasiteli olarak 2018 yılında hizmete girmiş, Emniyet Amirliği yanında modern tıbbi, teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Botan Hastanesi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉