Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Buse Çolpan ADSP
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres:Muhittin Mah. Omurtak Cd. No:39/1
Telefon:0 (282) 650-0133
41.15435427.820729

Kurum Hakkında

Merkezimizin kuruluşu, 2002 yılında mesul müdürümüz Dt. Murat Çolpan'ın ilk muayenehanesini Çorlu'da açmasına dayanmaktadır.

2006 yılında poliklinik statüsüne geçen kurumumuz, geçen 4 yılın ardından, 2010 Kasım ayı itibarı ile yeni tesislerinde 7 gün - 24 saat hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır.

Toplam 1000m2 lik alanda, 11 tedavi ünitesi, dijital panoromik ve sefolometrik görüntüleme birimi, cerrahi kliniği, çocuk kliniği, ortodonti kliniği, lazer kliniği, oral diagnoz kliniği, seminer salonu, çocuk oyun salonu gibi birimleri ile farklı bir tedavi konsepti uygulanmaktadır.

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Adeviye Atalay Çelebi · 13 Haziran 2012

Harika bir ortam ve işinde uzman hekimler can acıtmadan eğlenceli bir şekilde tedavi yapıyorlar. Evde çocuğum ağzını açmazken orda muayene sırasında sesini bile çıkarmadı ve ağlamadı. Bu ortamı sağlayan herkese teşekkür ederim önceikle de Tuğçe Hanıma.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi

110 metre uzaklıkta

Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:29/A

Optimed Çorlu Tıp Merkezi

150 metre uzaklıkta

Kazımiye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No:58/C

Çorlu Şifa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

270 metre uzaklıkta

Nusratiye Mah. Erdal İnönü Cad. Akemler Sitesi B Blok zemin kat No:1

Vega Hospıtal Hastanesi

290 metre uzaklıkta

Kazımiye Mah. Uğur Mumcu Caddesi No:6

Çorlu Reyap Hastanesi

380 metre uzaklıkta

Omurtak Caddesi No:48

Dünyagöz Hastanesi Çorlu

400 metre uzaklıkta

Kazımiye Mah. Ali Fuat Cebesoy Cad. No:1