Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres:Muhittin Mah. Omurtak Cd. No:39/1
Telefon:0 (282) 650-0133
Web Sitesi:www.busecolpan.comHata Bildir
41.15435427.820729

Kurum Hakkında

Merkezimizin kuruluşu, 2002 yılında mesul müdürümüz Dt. Murat Çolpan'ın ilk muayenehanesini Çorlu'da açmasına dayanmaktadır.

2006 yılında poliklinik statüsüne geçen kurumumuz, geçen 4 yılın ardından, 2010 Kasım ayı itibarı ile yeni tesislerinde 7 gün - 24 saat hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır.

Toplam 1000m2 lik alanda, 11 tedavi ünitesi, dijital panoromik ve sefolometrik görüntüleme birimi, cerrahi kliniği, çocuk kliniği, ortodonti kliniği, lazer kliniği, oral diagnoz kliniği, seminer salonu, çocuk oyun salonu gibi birimleri ile farklı bir tedavi konsepti uygulanmaktadır.

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Adeviye Atalay Çelebi
Harika bir ortam ve işinde uzman hekimler can acıtmadan eğlenceli bir şekilde tedavi yapıyorlar. Evde çocuğum ağzını açmazken orda muayene sırasında sesini bile çıkarmadı ve ağlamadı. Bu ortamı sağlayan herkese teşekkür ederim önceikle de Tuğçe Hanıma.

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi
110 metre uzaklıkta
Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:29/A
Optimed Çorlu Tıp Merkezi
150 metre uzaklıkta
Kazımiye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No:58/C
Vega Hospıtal Hastanesi
290 metre uzaklıkta
Kazımiye Mah. Uğur Mumcu Caddesi No:6
Çorlu Reyap Hastanesi
380 metre uzaklıkta
Omurtak Caddesi No:48
Dünyagöz Hastanesi Çorlu
400 metre uzaklıkta
Kazımiye Mah. Ali Fuat Cebesoy Cad. No:1
AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi
500 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı Şair Fuzuli Cad. No:1/5