Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres: Kazımiye Mah. Dumlupınar Cd. Kılıçoğlu Danış Towers
Telefon:0 (282) 650-0133
Web Sitesi:www.busecolpan.comHata Bildir
41.15562527.833842

Kurum Hakkında

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimizin kuruluşu, 2002 yılında mesul müdürümüz Dt. Murat Çolpan'ın ilk muayenehanesini Çorlu'da açmasına dayanmaktadır.

2006 yılında poliklinik statüsüne geçen kurumumuz, geçen 4 yılın ardından, 2010 Kasım ayı itibarı ile yeni tesislerinde 7 gün - 24 saat hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır.

Toplam 1000m2 lik alanda, 11 tedavi ünitesi, dijital panoromik ve sefolometrik görüntüleme birimi, cerrahi kliniği, çocuk kliniği, ortodonti kliniği, lazer kliniği, oral diagnoz kliniği, seminer salonu, çocuk oyun salonu gibi birimleri ile farklı bir tedavi konsepti uygulanmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tedaviler
 • İmplant
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Diş Beyazlatma (Bleaching)
 • Ortodonti
 • Cerrahi
 • Kanal Tedavisi
 • Protez
 • Diş Eti Hastalıkları
 • Lazer Destekli Diş Hekimliği
 • Diş Gıcırdıtma (Bruksizm)
 • Koruyucu Diş Hekimliği
 • Hamilelikte Ağız ve Diş Sağlığı

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Adeviye Atalay Çelebi
★★★★★
Harika bir ortam ve işinde uzman hekimler can acıtmadan eğlenceli bir şekilde tedavi yapıyorlar. Evde çocuğum ağzını açmazken orda muayene sırasında sesini bile çıkarmadı ve ağlamadı. Bu ortamı sağlayan herkese teşekkür ederim önceikle de Tuğçe Hanıma.

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi
Özel İfa Life Diyaliz Merkezi
328 metre uzaklıkta
22 makine kapasiteli Özel İfa Life Diyaliz Merkezi, 2017 model Braun Dialog marka Hemodiyaliz cihazları ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.
Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi
Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi yaklaşık 10, 000 m² kapalı alanı ile Ağız Diş ve Çene hastalıklarıyla ilgili tüm tedavilerin yapılabileceği 24 saat açık olacak acil servisi ve yataklı servisi ile hizmet vermektedir.
Özel Optimed Çorlu Tıp Merkezi
Özel Optimed Tıp Merkezi poliklinik hizmetlerinin yanı sıra, doğumdan günü birlik cerrahi müdahaleye kadar geniş bir yelpazede tıbbın tüm branşlarında hizmet veriyor.
Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Nisan 2017 tarihinden itibaren Esentepe Mahallesi Eskibağlar Caddesi adresinde bulunan yeni hizmet binamızda ağız ve diş sağlığı hizmeti vermeye devam etmekteyiz.
Özel Vega Hospıtal Hastanesi
Özel Vega Hospital seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuştur
Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu
Dünyagöz Çorlu, Çorluluların göz sağlığı ile ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap verebilme hedefiyle 2015 yılının Haziran ayında hizmete açıldı.
Özel Çorlu Reyap Hastanesi
Özel Reyap Hastanesi 03 Ocak 2011'de kapalı otoparkı olan, 12 katlı kendi modern binasında hizmet sunmaya başlamış olup halen 26 branşta toplam 45 hekim ile sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Çorlu Vatan Hastanesi
Özel Çorlu Vatan Hastanesi, yeni hizmet binasında 110 yatak kapasitesi, 100 üzerinde çalışan personeli ile siz değerli halkımıza kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir.
Çorlu Devlet Hastanesi
Çorlu Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Çorlu Devlet Hastanesi 2012 yılında yeni hastane binasına taşınılarak 500 yatak kapasitesi ile sağlık hizmeti sunumları Tekirdağ ili, Çorlu ilçesi, Zafer Mah. Bülent Ecevit Bulvarı adresindeki yeni binada sürdürülmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉