Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan

Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan
Kurum Adı:Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Samsun
İlçe:İlkadım
Adres:Kale mah. Atatürk Bulvarı Sahil cad. No:160
Telefon:0 (362) 311-4111
41.29228136.334824

Kurum Hakkında

1963 Yılında Dr. Abdurrahman Başoğlu, Dr. Selma Başoğlu ve Dr. Mustafa Başoğlu tarafından "Başoğlu Doğum ve Cerrahi Kliniği" olarak kurulan ve Türkiye'nin ilk özel hastanelerinden birisi olarak sağlık sektörünün özelleşmesine öncülük eden kuruluş, uzun yıllar Samsun ve çevre illerin hizmetinde olmuştur.

1997 yılında, "Özel Büyük Anadolu Hastanesi" olarak hizmet vermeye başlayan hastanemiz, sürekli büyüyen ve gelişen yapısıyla bugünlere gelmiştir.

İnsan sağlığını her şeyin üzerinde tutan hizmet anlayışıyla yola çıkan Büyük Anadolu Hastanesi, 12 branşta verdiği poliklinik hizmetleri, laboratuarı, her türlü açık ve kapalı ameliyatın yapıldığı ameliyathanesi, dahiliye, kardiyoloji ve cerrahi yoğun bakım üniteleri, doğumhanesi, yeni doğan bebeklere en sağlıklı ve hijyenik ortamı sunduğu yenidoğan ünitesi ve 24 saat acil servis, ambulans, doğum ve ameliyat hizmetleri ile Samsun'un ilk özel hastanesi olarak sağlık sektöründe öncü olmaya devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • ESWL

Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan, Samsun ili İlkadım ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şerif Seven · 1 Eylül 2016

Hastaneye kayıt alana kadar canım cicim ondan sonra (0)... Tuvalet temizliği yapılıyor sözüm ona, biten malzeme var mı yok mu diye bakan yok. Tuvalete sıkılan sözüm ona parfümü hastaları olduğu yere doğru sıkılıyor. Sekreterlikte bulunan kişiler hoşlarına gitmeyen bir durum olduğu zaman hemen hasta veya yakını ile polemiğe giriyorlar. Bunlar bir özel hastane için hoş şeyler olmasa gerek...

Nurşen Atik Gültekin · 4 Nisan 2016

Hastanenize 03.04.2016 tarihinde gece 23 de geldik. Hiç karşılayan yok. Görevliyi bulup kayıt nerede diye sorduk. Kayıt önde giriş arkada tuhaf. Doktoru bulduk. Ne var gibi bir soru sordu. Eşim vücudunda kabartma var dedi. Doktor yedinmi diye tuhaf bir soru sordu. Yanındaki görevliye iğne ismini verdi. Oda kağıdı verdi. Müdahale odasına geçtik. Õrtü kan lekeli olarak iğneyi vurdu. İkaz ettiğim halde örtüyü değırme zahmetinde bulunmadı. Sadece değişecek dedi. Bizde doktora söyledik. Biz çıkarken doktorun yanında bize bakarlarken ayrıldık. Asla hastanenizin aciline alsa gelmeyi düşünmüyoruz. İnsan sağlığı bu kadar ucuzmu

Hasan Kahraman · 20 Mart 2015

Çiftlik biraz daha iyi

Osman Yeşilirmak · 18 Ocak 2015

Bence de çok güzel bir hastane hasta bakıcısından doktorlarına ve hemşirelerine, ve tüm çalışanlarıda dahil hepsi çok iyi ve güler yüzlü tüm hastanenin her kademedeki personeline ve özellikle Uz. Dr. Filiz Gebeşoğlu'na çok teşekkür ederim.

Sündüs Yazıcı Cengiz · 6 Ekim 2013

Randevu alamadım bir türlü

Ümit Döveç · 25 Ocak 2013

Acilde çalışan personellerinize ilgi ve alakadarlığı öğretmenizi rica ederim. 05458975770

Ayla Giyim · 14 Mart 2012

Çok güzel hastane ben cok beğeniyorum, personeller de çok iyi calışıyor artı doktorlar cok ilgileniyor. Şehir icinde olması bizler için bir artı iyi cok iyi ilgileniyorlar. Bence bütün Samsunun insanları bu hastaneye gıtmeli diyorum ben.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 7 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Büyük Anadolu Hastanesi Meydan Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Eksen Göz Merkezi

150 metre uzaklıkta

Kazım Paşa Cad. Büyük Postane Binası B Blok

İlgi Tıp Merkezi

350 metre uzaklıkta

Kale Mh. İstiklal Cd. No:9

Psikomer Psikiyatri Merkezi

360 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. Egribel Pasajı Kat:2 No:62

Medical Park Samsun Tıp Merkezi

370 metre uzaklıkta

Kale Mah. Himaye-i Etfal Sok. No:1 Merkez

Duyum KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Merkezi

430 metre uzaklıkta

Samsun Özel Liman Hastanesi - Hançerli Mahallesi No:570 Atatük Bulvarı

Dünyagöz Hastanesi Samsun

640 metre uzaklıkta

19 Mayıs Mah. Doktor Kamil Cad. No:6