Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi

Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi
Kurum Adı:Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres:Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:41
Web Sitesi:www.irmethospital.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.15442627.820526

Kurum Hakkında

Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Çerkezköy’de 14 yılı aşkındır sağlık alanında hizmet veren Özel İrmet Hospital Hastanesi, Çorlu şubesini vatandaşların hizmetine 2016 yılında sunmuştur. Eski Özel Çorlu Şifa Hastanesi binasında faaliyet gösteren Çorlu İrmet Hospital, laboratuvar ve görüntüleme hizmetleri ile her zaman hastalık teşhis ve tedavilerini tüm tıbbi birimlerde başarıyla gerçekleştirmektedir.

Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Oğuzhan Kul
★★★
Burda göz hastalıkları bölümü vardır yazıyor fakat o acil durum içinmiş lütfen diğer insanlarında yanlış bilgilendirilmemesi için ve hattı meşgul etmemesi için kaldırınız..

Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Optimed Çorlu Tıp Merkezi
160 metre uzaklıkta
Kazımiye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No:58/C
Vega Hospıtal Hastanesi
270 metre uzaklıkta
Kazımiye Mah. Uğur Mumcu Caddesi No:6
Çorlu Reyap Hastanesi
360 metre uzaklıkta
Omurtak Caddesi No:48
Dünyagöz Hastanesi Çorlu
380 metre uzaklıkta
Kazımiye Mah. Ali Fuat Cebesoy Cad. No:1
AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi
490 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı Şair Fuzuli Cad. No:1/5
İfa Life Diyaliz Merkezi
890 metre uzaklıkta
Kazimiye Mah. Cahit Sıtkı Tarancı Cad. No:7 Çorlu