Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi

Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi
Kurum Adı:Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres:Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:41
Web Sitesi:www.irmethospital.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.15442627.820526

Kurum Hakkında

Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Çerkezköy’de 14 yılı aşkındır sağlık alanında hizmet veren Özel İrmet Hospital Hastanesi, Çorlu şubesini vatandaşların hizmetine 2016 yılında sunmuştur. Eski Özel Çorlu Şifa Hastanesi binasında faaliyet gösteren Çorlu İrmet Hospital, laboratuvar ve görüntüleme hizmetleri ile her zaman hastalık teşhis ve tedavilerini tüm tıbbi birimlerde başarıyla gerçekleştirmektedir.

Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Oğuzhan Kul · 17 Şubat 2017

Burda göz hastalıkları bölümü vardır yazıyor fakat o acil durum içinmiş lütfen diğer insanlarında yanlış bilgilendirilmemesi için ve hattı meşgul etmemesi için kaldırınız..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çorlu İrmet Hospital Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

20 metre uzaklıkta

Muhittin Mah. Omurtak Cd. No:39/1

Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi

130 metre uzaklıkta

Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:29/A

Optimed Çorlu Tıp Merkezi

160 metre uzaklıkta

Kazımiye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No:58/C

Vega Hospıtal Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Kazımiye Mah. Uğur Mumcu Caddesi No:6

Çorlu Reyap Hastanesi

360 metre uzaklıkta

Omurtak Caddesi No:48

Dünyagöz Hastanesi Çorlu

380 metre uzaklıkta

Kazımiye Mah. Ali Fuat Cebesoy Cad. No:1