Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği
Kurum Adı:Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:122
Telefon:4448891
Web Sitesi:www.dentakademi.com.trHata Bildir
40.93187429.136244

Kurum Hakkında

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği, İstanbul ili Maltepe ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2013 yılında 7 üniteli bir poliklinik olarak Anadolu yakası Maltepe ilçesinde 3 diş hekimi tarafından Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurulmuştur.

Sürekli gelişim düşüncesindeki ekip, 2016 yılı başında yine Maltepe’de ISO 9001:2008 kalite belgeli Türkiye’nin ilk A tipi ve en kapsamlı ağız ve diş sağlığı hastanesini kurdu.

1500 m2’lik alanda 1 ameliyathane, 1 sedasyon ünitesi, 2’si çene cerrahisi olmak üzere toplam 14 ünit, 25 hekim, teknoloji ürünü panaromik, sefalometrik ve 3D volümetrik tomografi ve röntgen cihazları ile hasta ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Yenilikçi tedavi metodları ile yeni teknoloji ürünleri kullanan Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, diş hekimliğinin tüm branşları ile çene cerrahisi, ağız ve diş sağlığı, restoratif diş tedavisi ve estetik gülüş tasarımı alanlarında hastalarına hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
 • İmplantoloji
 • Çene Cerrahisi
 • Ortodonti
 • Endodonti (Kanal Tedavisi)
 • Pedodonti – Dentakademi Kıds
 • Periodontoloji
 • Protetik Diş Tedavisi (Protez)
 • Diş Beyazlatma
 • Çene Eklemi Tedavisi
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Sedasyon Ve Genel Anestezi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Furkan Dırka
★★★★
Mükemmel bi hastane.

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Maltepe Ersoy Hastanesi
Özel Maltepe Ersoy Hastanesi
192 metre uzaklıkta
2005 senesinde Denge Zayıflama Merkezi olarak hizmet vermeye başlayan kurum 2012 yılından itibaren Maltepe Ersoy Hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Maltepe Devlet Hastanesi
Maltepe Devlet Hastanesi
570 metre uzaklıkta
Maltepe Devlet Hastanesi Maltepe ilçesi başta olmak üzere çevre semtlerde bulunan vatandaşlara hizmet vermek üzere 2012 yılında açılmıştır.
Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Maltepe Üniversiteye bağlı Tıp Fakültesi Hastanesi, herkesin kolay ulaşabileceği kaliteli ve uygun maliyetli sağlık hizmeti için çalışmak üzere Maltepe’de yenilenen üniteleriyle birlikte, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ile son tek
Özel Maltepe Tıp Merkezi
Özel Maltepe Tıp Merkezi
929 metre uzaklıkta
2002 Yılında Poliklinik olarak faaliyetine başlayan Özel Maltepe Tıp Merkezi güler yüzlü personeli, deneyimli sağlık ekibi ve yüksek donanımlı tıbbi cihazlarıyla hizmet vermektedir.
Özel Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Darüşşafaka Ömran ve Yahya Hamuluoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi uzman doktor ve profesyonel sağlık kadrosu ile dünya standartlarında teknolojik donanımıyla insan sağlığına değer katmaya devam ediyor.
Özel İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Maltepe ilçesinde çocuk ve yetişkinlere yönelik diş sağlığı ve hastalıkları konusunda hizmet vermektedir.
Özel Kardelen Tıp Merkezi
Kardelen Tıp Merkezi olarak 2008 yılından beri tecrübeli uzman hekimlerimiz ve deneyimli personel kadromuzla Maltepede 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.
Özel Maltepe Bölge Hastanesi
1993 yılında açılan hastanemiz 50 yatak, 11 yoğun bakım yatağı, 2 acil gözlem yatağı ile faaliyet göstermektedir. Tam donanımlı 2 ameliyathane ve 2 doğumhanesi ve tüm branşlarda hizmet veren 24 polikliniği mevcuttur.
Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi
Küçükyalı Diyaliz Merkezi İstanbul Maltepe İlçesinde 1997 yılında faaliyete geçmiştir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉