Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği
Kurum Adı:Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:122
Telefon:4448891
40.93187429.136244

Kurum Hakkında

2013 yılında 7 üniteli bir poliklinik olarak Anadolu yakası Maltepe ilçesinde 3 diş hekimi tarafından Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurulmuştur.

Sürekli gelişim düşüncesindeki ekip, 2016 yılı başında yine Maltepe’de ISO 9001:2008 kalite belgeli Türkiye’nin ilk A tipi ve en kapsamlı ağız ve diş sağlığı hastanesini kurdu.

1500 m2’lik alanda 1 ameliyathane, 1 sedasyon ünitesi, 2’si çene cerrahisi olmak üzere toplam 14 ünit, 25 hekim, teknoloji ürünü panaromik, sefalometrik ve 3D volümetrik tomografi ve röntgen cihazları ile hasta ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Yenilikçi tedavi metodları ile yeni teknoloji ürünleri kullanan Dentakademi Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, diş hekimliğinin tüm branşları ile çene cerrahisi, ağız ve diş sağlığı, restoratif diş tedavisi ve estetik gülüş tasarımı alanlarında hastalarına hizmet vermektedir.

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği, İstanbul ili Maltepe ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Innocent Fine · 11 Haziran 2013

Hizmetleriniz tam olarak nedir? Ben diş çektirip yaptırmak istiyorum. Mesai saatleriniz tam olarak nedir? Randevu almamız gerekiyor mu?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Maltepe Ersoy Hastanesi

190 metre uzaklıkta

Altayçeşme Mah. Varna Sok. No:16

Maltepe Devlet Hastanesi

570 metre uzaklıkta

Altayçeşme Mah. Çam Sok. No:26-28 Maltepe

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

720 metre uzaklıkta

Feyzullah Cad. No:39 Maltepe

Maltepe Tıp Merkezi

930 metre uzaklıkta

Feyzullah Mh. Bağdat Cd. No:346/D - Maltepe Merkez Cumhuriyet Camii Al

Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

970 metre uzaklıkta

Zümrütevler Mah. Mercan Sok. No:37

İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

970 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Cad. No:8C Maltepe