İstanbul Maltepe Hastaneleri
İstanbul Maltepe

İstanbul Maltepe ilçesinde 23 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 5 Tıp Merkezi, 3 Üniversite Hastanesi, 3 Diyaliz Merkezi, 2 Özel Hastane, 2 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2 Devlet Hastanesi, 1 Göğüs Hastalıkları Hastanesi, 1 Onkoloji Merkezi bulunmaktadır.

İstanbul Maltepe ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

İstanbul İli Maltepe İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Maltepe / İstanbul
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi 60'ı yoğun bakım 535 yataklı hastane olası afet durumlarında da hizmet verebilecek şekilde 47 adet acil servis müşahede yatağı, 29 ameliyat odası ve 195 poliklinik odası ile hizmet vermektedir.
Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Maltepe / İstanbul
Maltepe Üniversiteye bağlı Tıp Fakültesi Hastanesi, herkesin kolay ulaşabileceği kaliteli ve uygun maliyetli sağlık hizmeti için çalışmak üzere Maltepe’de yenilenen üniteleriyle birlikte, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ile son teknolojik yatırımlarla hizmetlerini sürdürmektedir.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Maltepe / İstanbul
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesinde; 13 cerrahi, 18 dâhili, 8 ağız diş sağlığı bölümünün yanı sıra Rejeneratif Tıp Merkezi, Kalp Kapak Hastalıkları Merkezi, Kas İskelet Hastalıkları Merkezi, Obezite Cerrahisi Merkezi, Ağız Diş Sağlığı Merkezi yer almaktadır.
Devlet Hastanesi
Maltepe Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Maltepe / İstanbul
Maltepe Devlet Hastanesi Maltepe ilçesi başta olmak üzere çevre semtlerde bulunan vatandaşlara hizmet vermek üzere 2012 yılında açılmıştır.
İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi
Devlet Hastanesi · Maltepe / İstanbul
İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi 2019 yılından itibaren Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Meslek Hastalıkları Ek Hizmet Binası olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Hastane
Özel VM Medical Park Maltepe Hastanesi
Özel Hastane · Maltepe / İstanbul
Geniş branş çeşitliliği ile hizmet veren VM Medical Park Maltepe Hastanesi 20 bin m2lik kapalı alanda 7 ameliyathanesi ve 300’ü aşkın çalışanıyla sağlık ve iyi yaşama dair tüm ihtiyaçlara teknolojik altyapısı ve güncel tedavi yöntemleriyle çözümler sunmaktadır.
Özel Küçükyalı Delta Hospital
Özel Hastane · Maltepe / İstanbul
Özel Küçükyalı Delta Hospital 2000 yılından beri hemen hemen bütün branşlarda, yenilikleri takip ederek ve gelişerek hizmet vermeye devam etmektedir.
Tıp Merkezi
Özel Maltepe Ersoy Hastanesi
Tıp Merkezi · Maltepe / İstanbul
2005 senesinde Denge Zayıflama Merkezi olarak hizmet vermeye başlayan kurum 2012 yılından itibaren Maltepe Ersoy Hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Türk Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Maltepe / İstanbul
Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi olarak hizmet vermekte olduğumuz tüm branşlarda; başarılı hizmetlerimizle en çok tercih edilen merkezlerden biri olmaktan, tıp etiğinin çizgisinde, Kızılay ismine yakışır bir güvenle 1999 yılından beri sağlık hizmeti sunmaktan gururluyuz.
Özel Maltepe Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Maltepe / İstanbul
2002 Yılında Poliklinik olarak faaliyetine başlayan Özel Maltepe Tıp Merkezi güler yüzlü personeli, deneyimli sağlık ekibi ve yüksek donanımlı tıbbi cihazlarıyla hizmet vermektedir.
Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Maltepe / İstanbul
lk yıllarda poliklinik olarak hizmet veren Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi yeni yönetimin ardından ilk önce Tıp Merkezi ve 2006 yılında da cerrahi merkezi olarak hizmete devam etmektedir.
Özel Kardelen Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Maltepe / İstanbul
Kardelen Tıp Merkezi olarak 2008 yılından beri tecrübeli uzman hekimlerimiz ve deneyimli personel kadromuzla Maltepede 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Maltepe / İstanbul
Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği 2013 yılında Maltepe'de kurulmuş olup, en son teknolojik ekipmanlarla sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ve büyüyen kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.
Özel İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Maltepe / İstanbul
İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Maltepe ilçesinde çocuk ve yetişkinlere yönelik diş sağlığı ve hastalıkları konusunda hizmet vermektedir.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Maltepe / İstanbul
Darüşşafaka Ömran ve Yahya Hamuluoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi uzman doktor ve profesyonel sağlık kadrosu ile dünya standartlarında teknolojik donanımıyla insan sağlığına değer katmaya devam ediyor.
Göz Hastalıkları Merkezi
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Maltepe / İstanbul
Göz Vakfı Beria Turaç İdealtepe Göz Merkezi 1997 yılında hizmete açılmış 2008 yılında cerrahi müdahalelerin gerçekleştirilebileceği bir merkez haline getirilmiştir. 5 yataklı, 1 ameliyathaneli merkezimizde, 4 doktor, 2 hemşire, 7 personelimiz çalışmaktadır.
Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H
Göğüs Hastalıkları Hastanesi · Maltepe / İstanbul
Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, stanbul'un Anadolu Yakası'nın en büyük Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezidir.
Diyaliz Merkezi
Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Maltepe / İstanbul
Küçükyalı Diyaliz Merkezi İstanbul Maltepe İlçesinde 1997 yılında faaliyete geçmiştir.
Özel Maltepe Koç Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Maltepe / İstanbul
Özel Maltepe Koç Diyaliz Merkezi 2012 yılında beri Gülsuyu mah. Burçak sok. No:9 Maltepe adresinde kendi yerine ait yeni binasında 50 cihaz kapasitesi ile hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Onur Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Maltepe / İstanbul
1998 yılında kurulan Onur Diyaliz Merkezi son teknoloji ürünü tıbbi cihaz ve sarf malzemeleri ile hemodiyaliz hastalarına Maltepede hizmet vermeye devam etmektedir.
Üroloji Merkezi
Özel Avrasya Üroloji ve Böbrek Taşı Kırma Merkezi
Üroloji Merkezi · Maltepe / İstanbul
Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi, tecrübeli idari ve teknik kadrosu ile2006 yılından bu yana ESWL Ünitesi ile hizmet vermektedir.
Onkoloji Merkezi
Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi
Onkoloji Merkezi · Maltepe / İstanbul
İstanbul Onkoloji Hastanesi binası; en ileri teknolojik alt yapıyı içinde barındıran hastane binası standartlarına sahip olup, hastaların güvenik ve konforları ile ilgili her türlü detay düşünülmüştür.
Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Oksijen Tedavi Merkezi · Maltepe / İstanbul
Merkezimizde, iyileşmeyen yaralar, kemik iltihapları, ani işitme ve görme kayıpları, soba-tüpgaz zehirlenmesi gibi olan hastalar tedaviye alınmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Maltepe ilçesinde çocuk ve yetişkinlere yönelik diş sağlığı ve hastalıkları konusunda hizmet vermektedi...
Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Maltepe Üniversiteye bağlı Tıp Fakültesi Hastanesi, herkesin kolay ulaşabileceği kaliteli ve uygun maliyetli sağlık hizmeti için çalışmak üzere M...
Özel Küçükyalı Delta Hospital
Özel Küçükyalı Delta Hospital 2000 yılından beri hemen hemen bütün branşlarda, yenilikleri takip ederek ve gelişerek hizmet vermeye devam etmekte...
Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi
İstanbul Onkoloji Hastanesi binası; en ileri teknolojik alt yapıyı içinde barındıran hastane binası standartlarına sahip olup, hastaların güvenik...
Yorum ve Şikayetler
Canan Kaya
Canan Kaya · 23 Kasım 2023
Ortopedi servisinin doktorlarının umursamaz tavırları ve alaycı hareketleri hastalarını psikolojik bir çıkmaza soku...
Hasan Şahin
Hasan Şahin · 16 Ekim 2022
Romatoloji için eşimi getirdim. Tüm personel çok kibar ve ilgili. Romotoloji doktorumuz da fevkalade candan hastamı...
Atilla Çevik
Atilla Çevik · 30 Haziran 2022
Ben böyle hayatımda bir berbat hastane görmedim hastane muayene oluyoruz MR çektiriyoruz bakacak doktor yok....
Fikriye Arat
Fikriye Arat · 5 Mayıs 2022
08.40da randevum vardı.. 08.00dan itibaren hastanedeydim.. Yaklaşık 15dk sekreter aradım kayıt açtırmak için kimse ...