Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H
Kurum Adı:Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Başıbüyük Maltepe 34844
Telefon:0 (216) 421-4200
40.95054129.140222

Kurum Hakkında

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1951 yılından beri hizmet vermektedir.

Ülkemizin halihazırda üç büyük şehrinde bulunan Sağlık Bakanlığı'na bağlı dört büyük Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden biri olup İstanbul'un Anadolu Yakası'nın en büyük Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezidir.

Hastanemiz 60 yılı aşkındır akciğer sağlığı ve hastalıkları konusunda uğraş vermektedir. Altmış yılı aşkın bilgi, deneyim ve imkanlar; hem kaliteli ve yeterli sağlık hizmeti sunma noktasında müracaat eden hastalarımıza, hem de eğitim ve araştırma alanında asistanlarımıza ve akademisyenlerimize sunulmaktadır.

Hastanemiz vesilesi ile şifa bulmuş yüzbinlerce hastamız olduğu gibi, hastanemizde göğüs hastalıkları ve göğüs cerrahisi alanında ihtisas eğitimini tamamlayıp memleketin dört bir köşesinde hizmet vermekte olan uzman ve akademisyenlerimiz mevcuttur.

Ana branşlarımız Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi olmakla birlikte Solunumsal Yoğun Bakım, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Uyku Laboratuarı, Akciğer Onkoloji Kliniği ve Evde Bakım Birimi gibi diğer birimler de hastanemiz için fark yaratmakta ve güç katmaktadırlar.

"Akciğer'e Dair Herşey" hastanemizde çözümlenebildiği, halledilebildiği gibi "Yemek Borusu (Özofagus) Hastalıkları" da uğraş alanımız içerisindedir. Türkiye'de ilk başarılı akciğer nakli yapılan hastane olarak daha birçok ilke ve birçok başarıya imza atmak istiyoruz.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk İmmünolojisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • İmmünoloji ve Alerji Hastalıkları
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Tıbbi Onkoloji

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H, İstanbul ili Maltepe ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H RandevuSüreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi

190 metre uzaklıkta

Başıbüyük Mah. Başıbüyük Yolu No:5

Küçükyalı Diyaliz Merkezi

830 metre uzaklıkta

Girne Mah. Girne Cad. 139/1

Kardelen Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Girne Mah. Atatürk Cad. No:31 Zümrütevler

Küçükyalı Delta Hospital

1.4 km. uzaklıkta

İdealtepe Akgüvercin Sk. No:4 Küçükyalı

Maltepe Devlet Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Altayçeşme Mah. Çam Sok. No:26-28 Maltepe

Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Zümrütevler Mah. Mercan Sok. No:37

Onur Diyaliz Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Küçükyalı Mah. Gökhan Sok. No:22

Maltepe Ersoy Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Altayçeşme Mah. Varna Sok. No:16