Özel Kardelen Tıp Merkezi

Özel Kardelen Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Kardelen Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Girne Mah. Atatürk Cad. No:31 Zümrütevler
Telefon:0 (216) 371-7172
Web Sitesi:www.kardelentipmerkezi.comHata Bildir
40.94043129.142536

Kurum Hakkında

Özel Kardelen Tıp Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kardelen Tıp Merkezi olarak 2008 yılından beri tecrübeli uzman hekimlerimiz ve deneyimli personel kadromuzla Maltepede 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden beri kendimizi geliştirerek bölgemizdeki hastalara doğru tanı, doğru teşhis ve doğru tedaviyle nitelikli hizmet sunmayı amaç edindik. Sunduğumuz hizmeti insana değer verdiğimiz için can-ı gönülden yapmaktayız.

Muayenelerden Fark Ücreti Almıyoruz. Maltepe köprüsünden Başıbüyük istikametine doğru düz devam ederken, 300 Metre sonra sağ tarafda bulunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Kardelen Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Nilgün Tutan Çayıroğlu
Tıp merkezinin hali terkedilmeden önceki bir mekanın bir tık öncesi, okadar.
Demet Koç
★★
7/24 açık diyolar. yiğenim havale geçirdi ve gece 3 civarıydı. en yakın yer diye getirdik. ne yazık ki güvenlik görevlisi dışında hiç kimse yoktu. kimsenin olmadığını da güvenlik görevlisini zorla uyandırdığımızda anladık. 2,5 yaşındaki yiğenim ölümden döndü.
Doruk Sığın
★★
Özel kardelen tıp merkezinde ciddi personeller çalışmıyor rahatlar
Mehmet Akar
★★★
Beş gündür Özel Kardelen Tıp Merkezin'de fizik tedavi görüyorum, görevliler iyi görünüyor fakat bazı eksikler göze batıyor. Aynı paravanda iki hastaya birden tedavi uyguluyorlar, bu hastaların elbiseleri üstüste aynı askıda asılmak zorunda kalıyor, koskoca merkezde askı sıkıntısı var, fizik tedavi yapan bayana askıların yetersiz olduğunu söylediğimde "ah keşke yapsalar, haklısınız" şeklinde ukala bir cevap veriyor, sanki giderilmesi imkansız bir sorunmuş gibi, koca tıp merkezi duvarına askı çakmaktan acizse gerisini siz düşünün, ayrıca bina bakımsız ve temizlik eksik.
Elif Güler
Bu akşam 22:30-23:00 civarında iğne vurulmak için gittim. Hemşire hanım kapıda telefonla görüşüyordu. İlk girişte lakayıt tavırları zaten dikkatimi çekti. Daha sonra içeri girdik iğneyi hazırladı ve rasgele batırdı resmen daha ilk denemesini benim üzerimde yapıyyor gibiydi. Bende doğal olarak tepki gösterdim fakat hemşire *** hanımın hiç bir şeyin altında kalmaya niyeti yoktu. ismini sordum cevap bile vermedi. Bende toparlanıp danışmaya gittim. Hemşirenin ismini öğrenmek istedim fakat ne danışmadaki bayan ne hastanedeki doktor hemşirenin adını daha bilmiyordu. Daha sonra doktor bey hemşireye adını sordu oda sadece *** dedi. Ben işimi yapıyorum beğenmiyorsan bidaha gelmeyin dedi. Böyle bir hizmet şekli varmıdır??? Kime nasıl güvenip canımızı sağlığımızı emanet edeceğiz. Ben bu konunun burda kapatılmasını istemiyorum. Mutlaka gereğini yapılmasını istiyorum. Şayet daha üst mercilere kadar duyurmak zorunda kalacağım. Ayrıca ben bu iğneyi 3 gündür kullanıyorum ilk defa bu şekilde oluyor. Bundan sonra ne ben giderim nede çevremdekileri gönderirim. Hizmet eksilerde.
Ömür Derya Işık
Ben gittiğimde yeni açılmıştı çocuğuma pansuman için gitmiştim. yanık üzerine sargı.. yapamam dedi, ısrar ettim yaptırdım ama eve gidince sargılar hemen düştü. beğenmiyorum.
Ayşegül Sebahattin
★★★★★
Ben gerçekten çok beğendim personelleri oldukça güler yüzlü, tavsiye ederim.

Özel Kardelen Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Kardelen Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 53 oy kullanılmış ve kurum hakkında 7 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Darüşşafaka Ömran ve Yahya Hamuluoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi uzman doktor ve profesyonel sağlık kadrosu ile dünya standartlarında teknolojik donanımıyla insan sağlığına değer katmaya devam ediyor.
Maltepe Devlet Hastanesi
Maltepe Devlet Hastanesi
745 metre uzaklıkta
Maltepe Devlet Hastanesi Maltepe ilçesi başta olmak üzere çevre semtlerde bulunan vatandaşlara hizmet vermek üzere 2012 yılında açılmıştır.
Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi
Küçükyalı Diyaliz Merkezi İstanbul Maltepe İlçesinde 1997 yılında faaliyete geçmiştir.
İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi
İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi 2019 yılından itibaren Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Meslek Hastalıkları Ek Hizmet Binası olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Maltepe Ersoy Hastanesi
2005 senesinde Denge Zayıflama Merkezi olarak hizmet vermeye başlayan kurum 2012 yılından itibaren Maltepe Ersoy Hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği
Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği 2013 yılında Maltepe'de kurulmuş olup, en son teknolojik ekipmanlarla sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ve büyüyen kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.
Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H
Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, stanbul'un Anadolu Yakası'nın en büyük Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezidir.
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi 60'ı yoğun bakım 535 yataklı hastane olası afet durumlarında da hizmet verebilecek şekilde 47 adet acil servis müşahede yatağı, 29 ameliyat odası ve 195 poliklinik odası ile h
Özel Küçükyalı Delta Hospital
Özel Küçükyalı Delta Hospital 2000 yılından beri hemen hemen bütün branşlarda, yenilikleri takip ederek ve gelişerek hizmet vermeye devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Kardelen Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉