Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi
Kurum Adı:Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Başıbüyük Mah. Maltepe
Telefon:0 (216) 625-4545
Web Sitesi:www.marmaraeah.gov.trHata Bildir
40.95069129.138287

Kurum Hakkında

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Başıbüyük Ek Hizmet hastanesi açıldı. Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi 60'ı yoğun bakım 535 yataklı hastane olası bir deprem sırasında ve sonrasında da hizmet verebilecek şekilde izolatör sistemiyle güçlendirildi. 181 bin 754 metrekare arsa içerisinde, 16 bin 500 metrekare oturum alanına ve 113 bin metrekare kapalı alana sahip olan hastane binasında, 60'ı üçüncü seviye ventilatörlü erişkin yoğun bakım yatağı ve diğerleri nitelikli hasta odası kriterlerine uygun tek kişilik hasta odası olmak üzere toplam 535 adet hasta yatağı bulunmakta. Hastanede 47 adet acil servis müşahede yatağı, 29 ameliyat odası ve 195 poliklinik odası da yer alıyor. Hastane ayrıca dünyanın sismik izolatör sistemleriyle güçlendirilen en büyük hastanesi olma özelliği taşıyor. Hastane bu sayede deprem sırasında bile ameliyatları devam ettirilebilme ve afet anlarında da 72 saate kadar eksiksiz ve kesintisiz sağlık hizmeti sunabilme özelliğini taşıyor.

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Atilla Çevik
Ben böyle hayatımda bir berbat hastane görmedim hastane muayene oluyoruz MR çektiriyoruz bakacak doktor yok.
Fikriye Arat
★★★
08.40da randevum vardı.. 08.00dan itibaren hastanedeydim.. Yaklaşık 15dk sekreter aradım kayıt açtırmak için kimse yoktu.. Acaba mesai 08.30dami başlıyor diye düşündüm.. Görevli birine sordum dışarda sekreter dedi.. Sonra hanımefendi geldi bakmaya giderken dış kapıda karşılaştık siz sekretermisiniz dedim evet noldu diye sert sert baktı kayıt yaptıracağım dedim masaya oturdu bana uzak durun yaklaşmayın maskenizi takın oysa kendi maskesi de çenesinde. Üslup ve davranışı çok kaba. Bu arada sonradan oranın sorumlu hemşiresi olduğunu öğrendiğim herşeyle ve defalarca benimle ilgilenen ve diğer herkesin sorununu çözen hemşire Gülperi hanıma çok teşekkürler.. Ayrıca beni dinleyen ilgilenen Dr hanıma çok tşkler.. Fikriye Arat

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 23 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H
160 metre uzaklıkta
Başıbüyük Mah. Hastane Yolu Cad.
İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi
210 metre uzaklıkta
Başıbüyük Mah. Başıbüyük Yolu No:5
Küçükyalı Diyaliz Merkezi
770 metre uzaklıkta
Girne Mah. Girne Cad. 139/1
Kardelen Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Girne Mah. Atatürk Cad. No:31 Zümrütevler
Küçükyalı Delta Hospital
1.2 km. uzaklıkta
İdealtepe Akgüvercin Sk. No:4 Küçükyalı
Maltepe Devlet Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Altayçeşme Mah. Çam Sok. No:26-28 Maltepe