Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi
Kurum Adı:Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Başıbüyük Mah. Maltepe
Telefon:0 (216) 625-4545
40.95069129.138287

Kurum Hakkında

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Başıbüyük Ek Hizmet hastanesi açıldı. Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi 60'ı yoğun bakım 535 yataklı hastane olası bir deprem sırasında ve sonrasında da hizmet verebilecek şekilde izolatör sistemiyle güçlendirildi. 181 bin 754 metrekare arsa içerisinde, 16 bin 500 metrekare oturum alanına ve 113 bin metrekare kapalı alana sahip olan hastane binasında, 60'ı üçüncü seviye ventilatörlü erişkin yoğun bakım yatağı ve diğerleri nitelikli hasta odası kriterlerine uygun tek kişilik hasta odası olmak üzere toplam 535 adet hasta yatağı bulunmakta. Hastanede 47 adet acil servis müşahede yatağı, 29 ameliyat odası ve 195 poliklinik odası da yer alıyor. Hastane ayrıca dünyanın sismik izolatör sistemleriyle güçlendirilen en büyük hastanesi olma özelliği taşıyor. Hastane bu sayede deprem sırasında bile ameliyatları devam ettirilebilme ve afet anlarında da 72 saate kadar eksiksiz ve kesintisiz sağlık hizmeti sunabilme özelliğini taşıyor.

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi E.A.H

160 metre uzaklıkta

Başıbüyük Maltepe 34844

İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi

210 metre uzaklıkta

Başıbüyük Mah. Başıbüyük Yolu No:5

Küçükyalı Diyaliz Merkezi

770 metre uzaklıkta

Girne Mah. Girne Cad. 139/1

Kardelen Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Girne Mah. Atatürk Cad. No:31 Zümrütevler

Küçükyalı Delta Hospital

1.2 km. uzaklıkta

İdealtepe Akgüvercin Sk. No:4 Küçükyalı

Maltepe Devlet Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Altayçeşme Mah. Çam Sok. No:26-28 Maltepe