İstanbul şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 16 adet Üniversite Hastanesi listelenmiştir. İstanbul ilinde toplam 595 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İstanbul yazısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Üniversite Hastaneleri Listesi

Ataşehir
Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi
★★★★☆· Ataşehir / İstanbul
İstanbul'da 26 Ağustos 2005 tarihinde kurulan Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi, 190 yatak kapasitesiyle akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor.
Bağcılar
Medipol Mega Üniversite Hastanesi
★★★★☆· Bağcılar / İstanbul
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, 470 yatak kapasitesi, 133 Yoğun Bakım Ünitesi ve Türkiye'nin en fazla branş sayısına sahip özel sağlık yatırımı olarak, 246 poliklinik odasıyla tüm branşlarda hasta odaklı bir şekilde, üstün hizmet anlayışıyla, akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet vermektedir.
Büyükçekmece
Beykent Üniversitesi Hastanesi
★★★☆☆· Büyükçekmece / İstanbul
Beykent Üniversitesi Hastanesi tıp teknolojisinin son ürünü olan en gelişmiş cihazları, güçlü altyapısı, uzman kadrosu, kolay lokasyonu ve çok sayıda branşı tek çatı altında toplayan geniş yelpazesiyle, sağlık hizmetine yeni bir boyut kazandırmaktadır.
Esenyurt
İstinye Üniversitesi Liv Hospital Bahçeşehir Hastanesi
★★★★★· Esenyurt / İstanbul
Eğitim-araştırma çalışmalarını da kapsayacak şekilde üçüncü basamak sağlık hizmeti sunan İstinye Üniversite Hastanesi Liv Hospital Bahçeşehir; tüm branşlarda hasta kabul etmektedir.
Fatih
İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi
★★★☆☆· Fatih / İstanbul
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, ülkemizin en köklü tıp fakültesinin hastanesi olarak önemli bir misyon üstlenmektedir.
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi
★★★☆☆· Fatih / İstanbul
İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Fındıkzade Hastanesi 2013 yılından itibaren günümüz teknolojisi, donanımı ve Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun hastalarımıza sağladığı güvenle yoluna devam etmektedir.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
★★★☆☆· Fatih / İstanbul
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi eski adı Gureba Hastanesi, İstanbul'un Fatih ilçesinde, Vatan Caddesi üzerinde bulunan Vakıflar Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren bir hastanedir.
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi
★★★☆☆· Fatih / İstanbul
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Türkiye'nin en eski üniversitesi İstanbul Üniversitesi'nin 2 tıp fakültesi hastanesinden biridir.
Gaziosmanpaşa
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
★★★★☆· Gaziosmanpaşa / İstanbul
Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 60.000 metrekarelik alanda, 400 servis yatak kapasitesi, 80 diyaliz yatağı, 135 hekim kadrosu, 12 ameliyathanesi, 1.100 çalışanı ile üniversite hastanesi olarak hizmet vermektedir.
İstinye Üniversitesi Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi
★★★☆☆· Gaziosmanpaşa / İstanbul
İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde 2015 yılından beri hizmet veren Medical Park, İstinye Üniversitesi ile gerçekleştirilen işbirliği sonucunda 2018’in ilk çeyreğinden itibaren modern bir üniversite hastanesi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.
Maltepe
Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
★★★☆☆· Maltepe / İstanbul
Maltepe Üniversiteye bağlı Tıp Fakültesi Hastanesi, herkesin kolay ulaşabileceği kaliteli ve uygun maliyetli sağlık hizmeti için çalışmak üzere Maltepe’de yenilenen üniteleriyle birlikte, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ile son teknolojik yatırımlarla hizmetlerini sürdürmektedir.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi
★★★★☆· Maltepe / İstanbul
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesinde; 13 cerrahi, 18 dâhili, 8 ağız diş sağlığı bölümünün yanı sıra Rejeneratif Tıp Merkezi, Kalp Kapak Hastalıkları Merkezi, Kas İskelet Hastalıkları Merkezi, Obezite Cerrahisi Merkezi, Ağız Diş Sağlığı Merkezi yer almaktadır.
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi
★★★★☆· Maltepe / İstanbul
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi 60'ı yoğun bakım 535 yataklı hastane olası afet durumlarında da hizmet verebilecek şekilde 47 adet acil servis müşahede yatağı, 29 ameliyat odası ve 195 poliklinik odası ile hizmet vermektedir.
Tuzla
Okan Üniversitesi Hastanesi
★★★☆☆· Tuzla / İstanbul
Okan Üniversitesi Hastanesi, 100'ün üzerinde öğretim görevlisi ve hekim, 250 yatak kapasitesi, 10 ameliyathane ve yenidoğan, pediatrik, erişkin kapsamında 47 yataklı yoğun bakım ünitesi, teknolojik alt yapısı ile tam donanımlı bir genel hastane olarak hizmet vermektedir.
Üsküdar
Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi
★★★★☆· Üsküdar / İstanbul
Başkent Üniversitesi İstanbul Uygulama Araştırma Merkezi Hastanesi, Başkent Üniversitesi’nin tamamen kendi imkanları ile inşa edip, en modern ekipmanla donattığı yeni bir sağlık tesisi olarak 23 Şubat 2007 tarihinde hizmete girmiştir.
Zeytinburnu
Koç Üniversitesi Hastanesi
★★★★☆· Zeytinburnu / İstanbul
Koç Üniversitesi Hastanesi, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesinin araştırma ve eğitim hastanesi olup yenilikçi anlayışı ve dinamik kadrosuyla üst düzeyde hizmet vermektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Fikriye Arat
Fikriye Arat · 5 Mayıs 2022
08.40da randevum vardı.. 08.00dan itibaren hastanedeydim.. Yaklaşık 15dk sekreter aradım kayıt açtırmak için kimse ...
E.Ertuğrul Tepebaşılı
E.Ertuğrul Tepebaşılı · 30 Ocak 2022
1990 yılı mezunu bir orta yaşlı hekim olarak ,gurur duyduğum ve Türkiye'nin en temel ve köklü fakültelerinden biris...
Azur Boz
Azur Boz · 9 Mart 2019
Olması gerektiği gibi bir hastahane. Hijyen yüksek, ilgi ve bilgi tam......
Yilmaz Demircioğlu
Yilmaz Demircioğlu · 20 Ocak 2018
Döner sermayesi ilemi çalışmakta, ücretlendirme hakkında bilgi edinemedim. Acilde yaptığım bir işlemde memnuniyetim...
Esen Dereli
Esen Dereli · 14 Ocak 2018
Dr. Adem Akkaya'ya yüksek tansiyon hastalığımın tedavisinde bilgili, tedbirli ve yerinde kararlar alarak, rahatlama...