İstanbul şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 17 adet Üniversite Hastanesi listelenmiştir. İstanbul ilinde toplam 624 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İstanbul yazısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Üniversite Hastaneleri Listesi

Ataşehir
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi
★★★★☆· Ataşehir / İstanbul
Son teknolojiyle donatılan Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, uzman kadrosu ve sunduğu hizmet kalitesiyle sağlık sektöründeki faaliyetine devam ediyor.
Bağcılar
Medipol Mega Üniversite Hastanesi
★★★★☆· Bağcılar / İstanbul
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, 470 yatak kapasitesi, 133 Yoğun Bakım Ünitesi ve Türkiye'nin en fazla branş sayısına sahip özel sağlık yatırımı olarak, 246 poliklinik odasıyla tüm branşlarda hasta odaklı bir şekilde, üstün hizmet anlayışıyla, akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet vermektedir.
Büyükçekmece
Beykent Üniversitesi Hastanesi
Büyükçekmece / İstanbul
Beykent Üniversitesi Hastanesi tıp teknolojisinin son ürünü olan en gelişmiş cihazları, güçlü altyapısı, uzman kadrosu, kolay lokasyonu ve çok sayıda branşı tek çatı altında toplayan geniş yelpazesiyle, sağlık hizmetine yeni bir boyut kazandırmaktadır.
Esenyurt
İstinye Üniversitesi Liv Hospital Bahçeşehir Hastanesi
Esenyurt / İstanbul
Eğitim-araştırma çalışmalarını da kapsayacak şekilde üçüncü basamak sağlık hizmeti sunan İstinye Üniversite Hastanesi Liv Hospital Bahçeşehir; tüm branşlarda hasta kabul etmektedir.
Fatih
İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi
★★★☆☆· Fatih / İstanbul
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, ülkemizin en köklü tıp fakültesinin hastanesi olarak önemli bir misyon üstlenmektedir.
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi
★★★☆☆· Fatih / İstanbul
İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Fındıkzade Hastanesi 2013 yılından itibaren günümüz teknolojisi, donanımı ve Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun hastalarımıza sağladığı güvenle yoluna devam etmektedir.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
★★★☆☆· Fatih / İstanbul
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (eski adı Gureba Hastanesi), İstanbul'un Fatih ilçesinde, Vatan Caddesi üzerinde bulunan bir hastanedir.
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi
★☆☆☆☆· Fatih / İstanbul
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Türkiye'nin en eski üniversitesi İstanbul Üniversitesi'nin 2 tıp fakültesi hastanesinden biridir.
Gaziosmanpaşa
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
★★★★☆· Gaziosmanpaşa / İstanbul
Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 60.000 metrekarelik alanda, 400 servis yatak kapasitesi, 80 diyaliz yatağı, 135 hekim kadrosu, 12 ameliyathanesi, 1.100 çalışanı ile üniversite hastanesi olarak hizmet vermektedir.
İstinye Üniversitesi Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi
★★★☆☆· Gaziosmanpaşa / İstanbul
İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde 2015 yılından beri hizmet veren Medical Park, İstinye Üniversitesi ile gerçekleştirilen işbirliği sonucunda 2018’in ilk çeyreğinden itibaren modern bir üniversite hastanesi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.
Kadıköy
Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği
★★★★☆· Kadıköy / İstanbul
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği 2650 metrekare içinde toplam 43 muayene odası muayene, tetkik ve işlem odasıyla hizmet vermektedir.
Maltepe
Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
★★★☆☆· Maltepe / İstanbul
Çağdaş bilimlerin ve özgür düşüncenin hakim olduğu Maltepe Üniversitesi en son, sağlık alanında Türkiye'nin en güçlü sağlık merkezini oluşturdu.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi
★★★★☆· Maltepe / İstanbul
Sağlık Bakanlığından devralınan Kartal Dr. Lütfi Kırdar E. A. Hastanesi Dragos Ek Hizmet Binası, 9 Eylül 2016 tarihinde Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi olarak hizmete girdi.
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi
★★★★★· Maltepe / İstanbul
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi 60'ı yoğun bakım 535 yataklı hastane olası afet durumlarında da hizmet verebilecek şekilde 47 adet acil servis müşahede yatağı, 29 ameliyat odası ve 195 poliklinik odası ile hizmet vermektedir.
Tuzla
Okan Üniversitesi Hastanesi
★★★☆☆· Tuzla / İstanbul
Okan Üniversitesi Hastanesi, 100'ün üzerinde öğretim görevlisi ve hekim, 250 yatak kapasitesi, 10 ameliyathane ve yenidoğan, pediatrik, erişkin kapsamında 47 yataklı yoğun bakım ünitesi, teknolojik alt yapısı ile tam donanımlı bir genel hastane olarak hizmet vermektedir.
Üsküdar
Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi
★★★★☆· Üsküdar / İstanbul
Başkent Üniversitesi İstanbul Uygulama Araştırma Merkezi, Başkent Üniversitesi’nin tamamen kendi imkanları ile inşa edip, en modern ekipmanla donattığı yeni bir sağlık tesisi olarak 23 Şubat 2007 tarihinde hizmete girmiştir.
Zeytinburnu
Koç Üniversitesi Hastanesi
★★★★☆· Zeytinburnu / İstanbul
Koç Üniversitesi Hastanesi, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesinin araştırma ve eğitim hastanesi olup yenilikçi anlayışı ve dinamik kadrosuyla üst düzeyde hizmet vermektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Azur Boz
Azur Boz · 9 Mart 2019
Olması gerektiği gibi bir hastahane. Hijyen yüksek, ilgi ve bilgi tam......
Yilmaz Demircioğlu
Yilmaz Demircioğlu · 20 Ocak 2018
Döner sermayesi ilemi çalışmakta, ücretlendirme hakkında bilgi edinemedim. Acilde yaptığım bir işlemde memnuniyetim...
Esen Dereli
Esen Dereli · 14 Ocak 2018
Dr. Adem Akkaya'ya yüksek tansiyon hastalığımın tedavisinde bilgili, tedbirli ve yerinde kararlar alarak, rahatlama...
Ertugrul Can
Ertugrul Can · 1 Ocak 2018
*** *** adlı bayanın çocuğunun parmağı ile ilgili gerekli hastanenizde gösterilmiş tedavi edilmiş olup bunca yıldan...
Mustafa Bitiş
Mustafa Bitiş · 8 Kasım 2017
ÖZEL G.O.PAŞA hastanesi yönetim kurulu başkanı Sn. Mustafa Hayta ve tüm hastane çalışanlarına babaannemin rahatsızl...