İstanbul şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 23 adet Üniversite Hastanesi listelenmiştir. İstanbul ilinde toplam 642 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İstanbul yazısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Üniversite Hastaneleri Listesi

Ataşehir
Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Ataşehir / İstanbul
İstanbul'da 26 Ağustos 2005 tarihinde kurulan Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi, 190 yatak kapasitesiyle akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor.
Bağcılar
Medipol Mega Üniversite Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Bağcılar / İstanbul
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, 470 yatak kapasitesi, 133 Yoğun Bakım Ünitesi ve Türkiye'nin en fazla branş sayısına sahip özel sağlık yatırımı olarak, 246 poliklinik odasıyla tüm branşlarda hasta odaklı bir şekilde, üstün hizmet anlayışıyla, akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet vermektedir.
Büyükçekmece
Beykent Üniversitesi Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Büyükçekmece / İstanbul
Beykent Üniversitesi Hastanesi tıp teknolojisinin son ürünü olan en gelişmiş cihazları, güçlü altyapısı, uzman kadrosu, kolay lokasyonu ve çok sayıda branşı tek çatı altında toplayan geniş yelpazesiyle, sağlık hizmetine yeni bir boyut kazandırmaktadır.
Esenler
Medipol Üniversitesi Esenler Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Esenler / İstanbul
Merkezi konumu, modern mimari yapısı, ileri tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile ayakta ve yataklı her türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilen Medipol Üniversitesi Esenler Hastanesi, özellikle belli branşlarda İstanbul’un önde gelen özel sağlık kuruluşları arasında yer almaktadır.
Esenyurt
İstinye Üniversitesi Liv Hospital Bahçeşehir Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Esenyurt / İstanbul
Eğitim-araştırma çalışmalarını da kapsayacak şekilde üçüncü basamak sağlık hizmeti sunan İstinye Üniversite Hastanesi Liv Hospital Bahçeşehir; tüm branşlarda hasta kabul etmektedir.
Fatih
İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Fatih / İstanbul
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, ülkemizin en köklü tıp fakültesinin hastanesi olarak önemli bir misyon üstlenmektedir.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Fatih / İstanbul
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi eski adı Gureba Hastanesi, İstanbul'un Fatih ilçesinde, Vatan Caddesi üzerinde bulunan Vakıflar Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren bir hastanedir.
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Fatih / İstanbul
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Türkiye'nin en eski üniversitesi İstanbul Üniversitesi'nin 2 tıp fakültesi hastanesinden biridir.
Gaziosmanpaşa
Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Gaziosmanpaşa / İstanbul
Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 60.000 metrekarelik alanda, 400 servis yatak kapasitesi, 80 diyaliz yatağı, 135 hekim kadrosu, 12 ameliyathanesi, 1.100 çalışanı ile üniversite hastanesi olarak hizmet vermektedir.
İstinye Üniversitesi Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Gaziosmanpaşa / İstanbul
İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde 2015 yılından beri hizmet veren Medical Park, İstinye Üniversitesi ile gerçekleştirilen işbirliği sonucunda 2018’in ilk çeyreğinden itibaren modern bir üniversite hastanesi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.
Kadıköy
Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Kadıköy / İstanbul
Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi; yaklaşık 35.000 m2 kapalı alanda, 6’sı yoğun bakım olmak üzere 180 yatak kapasitesiyle, dokuz ameliyathanesi, 100'e yakın uzman ve akademisyen hekim kadrosuyla hizmet veriyor.
Küçükçekmece
İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Küçükçekmece / İstanbul
Aydın Üniversitesi’nin akademik yaklaşımı ile adını Value Added Medicine’den alan VM anlayışını buluşturan İAÜ VM Medical Park Florya Hastanesi; hasta odaklı yaklaşımı, uzman kadrosu ve ileri teknolojiye sahip altyapısıyla sağlık hizmetinde mükemmeliyete ulaşmayı hedefliyor.
Medipol Üniversitesi Sefaköy Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Küçükçekmece / İstanbul
Medipol Üniversitesi Sefaköy Araştırma ve Uygulama Hastanesi, nitelikli sağlık hizmeti sunarken, deneyimli uzman akademik kadrosu, ileri teknolojisi ve Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun arkasındaki güven veren eli ile etkin ve kaliteli sağlık hizmetini herkes için ulaşılabilir kılmaktadır.
Biruni Üniversite Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Küçükçekmece / İstanbul
2016 yılında hizmet vermeye başlayan Biruni Üniversite Hastanesi, toplam 153 yatak kapasitesinin 23 ‘ü müşade yatak olmak üzere, 10 kattan oluşan tam teşekküllü bir üniversite hastanesidir.
Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Küçükçekmece / İstanbul
Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi, Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi’nin Üniversite Hastanesi olarak 2014 yılında hizmete sunuldu. Tıbbi branşlarda tanı ve tedavi hizmeti veren hastane, uluslararası JCI Akademik Tıp Merkezi Hastanesi akreditasyonuna sahip.
Maltepe
Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Maltepe / İstanbul
Maltepe Üniversiteye bağlı Tıp Fakültesi Hastanesi, herkesin kolay ulaşabileceği kaliteli ve uygun maliyetli sağlık hizmeti için çalışmak üzere Maltepe’de yenilenen üniteleriyle birlikte, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ile son teknolojik yatırımlarla hizmetlerini sürdürmektedir.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Maltepe / İstanbul
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesinde; 13 cerrahi, 18 dâhili, 8 ağız diş sağlığı bölümünün yanı sıra Rejeneratif Tıp Merkezi, Kalp Kapak Hastalıkları Merkezi, Kas İskelet Hastalıkları Merkezi, Obezite Cerrahisi Merkezi, Ağız Diş Sağlığı Merkezi yer almaktadır.
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Maltepe / İstanbul
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi 60'ı yoğun bakım 535 yataklı hastane olası afet durumlarında da hizmet verebilecek şekilde 47 adet acil servis müşahede yatağı, 29 ameliyat odası ve 195 poliklinik odası ile hizmet vermektedir.
Pendik
Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Pendik / İstanbul
Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi; yoğun bakım üniteleri, ileri teknolojiye sahip ameliyathaneleri, laboratuvarı, acil servisi ve gelişmiş tedavi üniteleriyle donatılmış odalarıyla 7 gün 24 saat sağlığınız için yanınızda.
Tuzla
Okan Üniversitesi Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Tuzla / İstanbul
Okan Üniversitesi Hastanesi, 100'ün üzerinde öğretim görevlisi ve hekim, 250 yatak kapasitesi, 10 ameliyathane ve yenidoğan, pediatrik, erişkin kapsamında 47 yataklı yoğun bakım ünitesi, teknolojik alt yapısı ile tam donanımlı bir genel hastane olarak hizmet vermektedir.
Üsküdar
Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi
Üniversite Hastanesi · Üsküdar / İstanbul
Başkent Üniversitesi İstanbul Uygulama Araştırma Merkezi Hastanesi, Başkent Üniversitesi’nin tamamen kendi imkanları ile inşa edip, en modern ekipmanla donattığı yeni bir sağlık tesisi olarak 23 Şubat 2007 tarihinde hizmete girmiştir.

Toplam 2 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa 2  Sonraki Sayfa »

Yorum ve Şikayetler
Canan Kaya
Canan Kaya · 23 Kasım 2023
Ortopedi servisinin doktorlarının umursamaz tavırları ve alaycı hareketleri hastalarını psikolojik bir çıkmaza soku...
Hasan Şahin
Hasan Şahin · 16 Ekim 2022
Romatoloji için eşimi getirdim. Tüm personel çok kibar ve ilgili. Romotoloji doktorumuz da fevkalade candan hastamı...
Atilla Çevik
Atilla Çevik · 30 Haziran 2022
Ben böyle hayatımda bir berbat hastane görmedim hastane muayene oluyoruz MR çektiriyoruz bakacak doktor yok....
Fikriye Arat
Fikriye Arat · 5 Mayıs 2022
08.40da randevum vardı.. 08.00dan itibaren hastanedeydim.. Yaklaşık 15dk sekreter aradım kayıt açtırmak için kimse ...
Yilmaz Demircioğlu
Yilmaz Demircioğlu · 20 Ocak 2018
Döner sermayesi ilemi çalışmakta, ücretlendirme hakkında bilgi edinemedim. Acilde yaptığım bir işlemde memnuniyetim...