Özel Küçükyalı Delta Hospital

Özel Küçükyalı Delta Hospital
Kurum Adı:Özel Küçükyalı Delta Hospital
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:İdealtepe Akgüvercin Sk. No:4 Küçükyalı
Telefon:0 (216) 388-9999
40.94619229.125119

Kurum Hakkında

Gerek sağlıklı halini koruma gerekse herhangi bir sağlık problemini çözümleme bilinciyle bir sağlık kuruluşuna gelen her bireyin, temel beklentilerini, en üst düzeyde karşılamak amacıyla kurulmuştur. Aynı zamanda çalışanlarının da mutluluğunu önemseyerek hizmet vermeyi hedeflemiş ve bu anlayışla 2000 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Her geçen gün alandaki tüm yenilikleri takip ederek ve gelişerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Toplam 5000 m2 alanda, 45 yatak, 35 oda, 3 lüx suit oda, en son teknolojilerin kullanıldığı 4 yataklı ameliyathane, 8 yataklı Erişkin Yoğun Bakım, 12 yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım, 24 saat açık tam donanımlı laboratuar ve radyoloji ünitesi, 24 saat hizmet veren temel branşlar ve Acil Ünitesine sahip hastaneniz, hemen hemen bütün branşlarda hizmet vermektedir; kalitesini geliştirerek hizmet vermeye de devam edecektir.

Hastanaye Ulaşmak İçin :

Kadıköy istikametinden gelmek için :

E-5 karayolu üzerinden sefer yapan Kadıköy - Kartal minibüsleri ile Karayolları 1. bölge müd. durağında inip 50 metre yürümek sureti ile ulaşılabilir. IETT'nin E-5 karayolu üzerinden seferli otobüsleri ile yine Karayolları durağında inerek hastanemize ulaşılabilir.

Kartal istikametinden gelmek için :

Kartal merkezden kalkıp Kadıköy istikametine E-5 karayolu üzerinden sefer yapan minibüsler ile Karayolları 1. Bölge Müd. durağında inmek suretiyle ulaşılabilir. Kartal Merkez'den kalkan 21A seferli İETT otobüsü ile Karayolları 1. Bölge Müd. durağında inmek suretiyle ulaşılabilir. Yakacık'tan kalkıp Kadıköy istikametine E-5 karayolu üzerinden sefer yapan minibüsler ile Karayolları 1. Bölge Müd. durağında inmek suretiyle ulaşılabilir. Uğurmumcu 'dan kalkan 21U seferli İETT otobüsü ile Karayolları 1. Bölge Müd. durağında inmek suretiyle ulaşılabilir. Uğurmumcu'dan kalkan 123U seferli İETT otobüsü ile Karayolları 1. Bölge Müd. durağında inmek suretiyle ulaşılabilir. Uğurmumcu'dan kalkan 16U seferli İETT otobüsü ile Karayolları 1. Bölge Müd. durağında inmek suretiyle ulaşılabilir.

Pendik istikametinden gelmek için :

Hilal konutlarından kalkan 16C seferli İETT otobüsü ile Karayolları 1. Bölge Müd. durağında inmek suretiyle ulaşılabilir. Hilal konutlarından kalkan 16S İETT otobüsü ve aynı güzergahta çalışan özel halk otobüsleri ile Karayolları 1. Bölge Müd. durağında inmek suretiyle ulaşılabilir. Pendik merkez'den kalkan 16A seferli İETT otobüsü ve aynı güzergahta çalışan özel halk otobüsleri ile Karayolları 1. Bölge Müd. durağında inmek suretiyle ulaşılabilir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • ESWL
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Özel Küçükyalı Delta Hospital iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Küçükyalı Delta Hospital, İstanbul ili Maltepe ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yaren Yağmur · 7 Şubat 2018

Kadın doğum ve hastalıkları doktoru Reyhan hn güleryüzlü başarılı ve bugüne kadar gittiğim en güvenilir hemde güzel doktor hastane çok temiz ameliyathanedeki ve servisteki diğer görev yapanlar çok güleryüzlü ve titiz hastaneyi ve doktoru araştıranlara tavsiye ederim gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

Nuray Yıldırım çetin · 1 Mart 2014

Çocuk Dr Tuncay Yılmazer'e çok ama cok teşekkür ederim çok memnunum herkese tavsiye ederim. Hiç düiünmeden çocuğunuzu götürebilirsiniz. Ben çok memnun oldum sizin de memnun kalacağınızdan eminim, saygılar.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Küçükyalı Delta Hospital ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Küçükyalı Delta Hospital 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Küçükyalı Delta Hospital Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Onur Diyaliz Merkezi

760 metre uzaklıkta

Küçükyalı Mah. Gökhan Sok. No:22

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi

810 metre uzaklıkta

Kestane Sok. No:3 Küçükyalı

Küçükyalı Diyaliz Merkezi

840 metre uzaklıkta

Girne Mah. Girne Cad. 139/1

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi

870 metre uzaklıkta

İdealtepe Mızrak Sok. Yılmaz Mızrak Kültür Merkezi No:4 Kat:3

İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi

1 km. uzaklıkta

Atatürk Caddesi Talatpaşa Sokak No:26 Küçükyalı

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Başıbüyük Mah. Maltepe

İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Başıbüyük Mah. Başıbüyük Yolu No:5

Maltepe Devlet Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Altayçeşme Mah. Çam Sok. No:26-28 Maltepe