Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi
Kurum Adı:Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Kestane Sok. No:3 Küçükyalı
Telefon:0 (216) 417-2021
Web Sitesi:www.gozvakfi.comHata Bildir
40.940429.119155

Kurum Hakkında

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Göz Vakfı Beria Turaç İdealtepe Göz Merkezi: 1997 yılında vakfımız ve LCIF'in katkılarıyla hizmete girmiştir. 2008 yılında cerrahi müdahalelerin gerçekleştirilebileceği bir merkez haline getirilmiştir. 5 yataklı, 1 ameliyathaneli merkezimizde, 4 doktor, 2 hemşire, 7 personelimiz çalışmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
Tedavi Birimlerimiz
  • Katarakt
  • Refraktif Cerrahi
  • Retina
  • Glokom
  • Oküloplastik Cerrahi
  • Şaşılık ve Çocuk Göz Sağlığı
  • Kornea
  • Kontakt Lens
  • Acil Sağlık Hizmetleri

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Umur Ege Ay
★★★★★
Bir aile ortamında muayene olduk. Gerçekten tüm personel özellikle doktorumuz Prof.Dr Gülten Manav Ay bizimle çok ilgilendi. Teyzemin katarak ameliyatını başarıyla yaptı. Ameliyat sonrası göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı ayrıca çok teşekkür ederiz.
Esmeray Yanarışık Göğebakan
★★★★★
Yorumların bazılarında biraz haksızlık olduğunu gördüm biz geçen sene ocak ayında ameliyat olduk Gül Hanıma başarılı çok memnunuz bu defa glokom nedeniyle taaaa Bodrum'dan yine buraya geldik randevu için sayfaya girince gördüm herkes canla başla hasta memnuniyeti için çalışıp çabalıyor kuruma ve çalışanlarına çok teşekkürler. Gürbüz Hadi Göğebakan
Meral Çiftlikli Gundogan
★★★
Biz emekliler için muayene ücreti. Daha makul bir rakam olabilir.
Latif Erök
★★★
İyi günler. Ben 26.03.2016 saat 16.30 randevu saatinde göz merkezinize geldim. Fakat randevu saatimde **** hanım adında çalışan memur benim randevu saatinde doktora başka bir hastayı davet etti. Davet edilen hasta randevusuz gelen vatandaş bir saat önce gelip beklediğini söyledi. Yani randevulu hastalar memur **** hanım sayesinde mağdur oluyor. Adı geçen memur hakkında gereğinin acilen yapılmasını rica ediyorum. Başka hastalar mağdur olmasın. Hayırlı günler.
Evin Gençosmanoğlu
★★
Muayene ücretini yüksek buluyorum, kısa sürede fazla bir artış uygulandı. Biz emekliler yıllık %4 ücret artışına karşılık, muayene ücretlerindeki %100 artış oranını acımasız ve gerekçesiz buluyorum.

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Küçükyalı Delta Hospital
Özel Küçükyalı Delta Hospital 2000 yılından beri hemen hemen bütün branşlarda, yenilikleri takip ederek ve gelişerek hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi
lk yıllarda poliklinik olarak hizmet veren Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi yeni yönetimin ardından ilk önce Tıp Merkezi ve 2006 yılında da cerrahi merkezi olarak hizmete devam etmektedir.
Özel Onur Diyaliz Merkezi
1998 yılında kurulan Onur Diyaliz Merkezi son teknoloji ürünü tıbbi cihaz ve sarf malzemeleri ile hemodiyaliz hastalarına Maltepede hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi
Küçükyalı Diyaliz Merkezi İstanbul Maltepe İlçesinde 1997 yılında faaliyete geçmiştir.
Maltepe Devlet Hastanesi
Maltepe Devlet Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Maltepe Devlet Hastanesi Maltepe ilçesi başta olmak üzere çevre semtlerde bulunan vatandaşlara hizmet vermek üzere 2012 yılında açılmıştır.
Özel Maltepe Ersoy Hastanesi
2005 senesinde Denge Zayıflama Merkezi olarak hizmet vermeye başlayan kurum 2012 yılından itibaren Maltepe Ersoy Hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği
Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği 2013 yılında Maltepe'de kurulmuş olup, en son teknolojik ekipmanlarla sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ve büyüyen kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.
Özel İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Maltepe ilçesinde çocuk ve yetişkinlere yönelik diş sağlığı ve hastalıkları konusunda hizmet vermektedir.
İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi
İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi 2019 yılından itibaren Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Meslek Hastalıkları Ek Hizmet Binası olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉