Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi
Kurum Adı:Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Kestane Sok. No:3 Küçükyalı
Telefon:0 (216) 417-2021
40.94040029.119155

Kurum Hakkında

İdealtepe Göz Merkezi: 1997 yılında vakfımız ve LCIF'in katkılarıyla hizmete girmiştir. 2008 yılında cerrahi müdahalelerin gerçekleştirilebileceği bir merkez haline getirilmiştir. 5 yataklı, 1 ameliyathaneli merkezimizde, 4 doktor, 2 hemşire, 7 personelimiz çalışmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Umur Ege Ay · 5 Temmuz 2020

Bir aile ortamında muayene olduk. Gerçekten tüm personel özellikle doktorumuz Prof.Dr Gülten Manav Ay bizimle çok ilgilendi. Teyzemin katarak ameliyatını başarıyla yaptı. Ameliyat sonrası göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı ayrıca çok teşekkür ederiz.

Esmeray Yanarışık Göğebakan · 10 Ocak 2018

Yorumların bazılarında biraz haksızlık olduğunu gördüm biz geçen sene ocak ayında ameliyat olduk Gül Hanıma başarılı çok memnunuz bu defa glokom nedeniyle taaaa Bodrum'dan yine buraya geldik randevu için sayfaya girince gördüm herkes canla başla hasta memnuniyeti için çalışıp çabalıyor kuruma ve çalışanlarına çok teşekkürler. Gürbüz Hadi Göğebakan

Meral Çiftlikli Gundogan · 24 Kasım 2017

Biz emekliler için muayene ücreti. Daha makul bir rakam olabilir.

Latif Erök · 26 Mart 2016

İyi günler. Ben 26.03.2016 saat 16.30 randevü saatinde göz merkezinize geldim. Fakat randevu saatimde **** hanım adında çalışan memur benim randevu saatinde doktora başka bir hastayı davet etti. Davet edilen hasta randevusuz gelen vatandaş bir saat önce gelip beklediğini söyledi. Yani randevulu hastalar memur **** hanım sayesinde mağdur oluyor. Adı geçen memur hakkında gereğinin acilen yapılmasını rica ediyorum. Başka hastalar mağdur olmasın. Hayırlı günler.

Evin Gençosmanoğlu · 27 Haziran 2013

Muayene ücretini yüksek buluyorum, kısa sürede fazla bir artış uygulandı. Biz emekliler yıllık %4 ücret artışına karşılık, muayene ücretlerindeki %100 artış oranını acımasız ve gerekçesiz buluyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 23 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi

250 metre uzaklıkta

İdealtepe Mızrak Sok. Yılmaz Mızrak Kültür Merkezi No:4 Kat:3

Küçükyalı Delta Hospital

810 metre uzaklıkta

İdealtepe Akgüvercin Sk. No:4 Küçükyalı

İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi

960 metre uzaklıkta

Atatürk Caddesi Talatpaşa Sokak No:26 Küçükyalı

Onur Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Küçükyalı Mah. Gökhan Sok. No:22

Küçükyalı Diyaliz Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Girne Mah. Girne Cad. 139/1