Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi
Kurum Adı:Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Kestane Sok. No:3 Küçükyalı
Telefon:0 (216) 417-2021
Web Sitesi:www.gozvakfi.comHata Bildir
40.940429.119155

Kurum Hakkında

Göz Vakfı Beria Turaç İdealtepe Göz Merkezi: 1997 yılında vakfımız ve LCIF'in katkılarıyla hizmete girmiştir. 2008 yılında cerrahi müdahalelerin gerçekleştirilebileceği bir merkez haline getirilmiştir. 5 yataklı, 1 ameliyathaneli merkezimizde, 4 doktor, 2 hemşire, 7 personelimiz çalışmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
Tedavi Birimlerimiz
  • Katarakt
  • Refraktif Cerrahi
  • Retina
  • Glokom
  • Oküloplastik Cerrahi
  • Şaşılık ve Çocuk Göz Sağlığı
  • Kornea
  • Kontakt Lens
  • Acil Sağlık Hizmetleri

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Umur Ege Ay
★★★★★
Bir aile ortamında muayene olduk. Gerçekten tüm personel özellikle doktorumuz Prof.Dr Gülten Manav Ay bizimle çok ilgilendi. Teyzemin katarak ameliyatını başarıyla yaptı. Ameliyat sonrası göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı ayrıca çok teşekkür ederiz.
Esmeray Yanarışık Göğebakan
★★★★★
Yorumların bazılarında biraz haksızlık olduğunu gördüm biz geçen sene ocak ayında ameliyat olduk Gül Hanıma başarılı çok memnunuz bu defa glokom nedeniyle taaaa Bodrum'dan yine buraya geldik randevu için sayfaya girince gördüm herkes canla başla hasta memnuniyeti için çalışıp çabalıyor kuruma ve çalışanlarına çok teşekkürler. Gürbüz Hadi Göğebakan
Meral Çiftlikli Gundogan
★★★
Biz emekliler için muayene ücreti. Daha makul bir rakam olabilir.
Latif Erök
★★★
İyi günler. Ben 26.03.2016 saat 16.30 randevu saatinde göz merkezinize geldim. Fakat randevu saatimde **** hanım adında çalışan memur benim randevu saatinde doktora başka bir hastayı davet etti. Davet edilen hasta randevusuz gelen vatandaş bir saat önce gelip beklediğini söyledi. Yani randevulu hastalar memur **** hanım sayesinde mağdur oluyor. Adı geçen memur hakkında gereğinin acilen yapılmasını rica ediyorum. Başka hastalar mağdur olmasın. Hayırlı günler.
Evin Gençosmanoğlu
★★
Muayene ücretini yüksek buluyorum, kısa sürede fazla bir artış uygulandı. Biz emekliler yıllık %4 ücret artışına karşılık, muayene ücretlerindeki %100 artış oranını acımasız ve gerekçesiz buluyorum.

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Küçükyalı Delta Hospital
810 metre uzaklıkta
İdealtepe Akgüvercin Sk. No:4 Küçükyalı
İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi
960 metre uzaklıkta
Atatürk Cad. Talatpaşa Sok. No:26 Küçükyalı
Onur Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Küçükyalı Mah. Gökhan Sok. No:22
Küçükyalı Diyaliz Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Girne Mah. Girne Cad. 139/1
Maltepe Devlet Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Altayçeşme Mah. Çam Sok. No:26-28 Maltepe