Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Atatürk Caddesi Talatpaşa Sokak No:26 Küçükyalı
Telefon:0 (216) 518-0900
40.94782929.113258

Kurum Hakkında

lk yıllarda poliklinik olarak hizmet veren yeni yönetimin ardından ilk önce Tıp Merkezi ve 2006 yılında da cerrahi merkezi olarak hizmete devam etmektedir.

Kurumumuz mevcut tüm bölümleri, uzman kadro ve ameliyathanesi ile halkımıza güvenli, kaliteli, çağdaş ve ekonomik tedavi sunmakta ve bu konuda her gün daha iyi olmak için kendisi ile yarışmaktadır. Sağlıkta toplumun sağlıklı bireylerden oluştuğunu ilke edinen Merkezimiz, böyle bir toplum oluşması için sağlıkla beraber, sosyal ve kültürel alanlarda tüm varlığını seferber ederek siz halkımızın yanındadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Batuhan Ege Aykanat · 10 Mart 2016

küçük ama süper

Sibel Arbaş · 16 Aralık 2015

Diş bölümünüz hastasıyım. Kendi diş hekimim akrabamız olduğu halde 3 ay önce halamın diş protezini yaptırmak için hastahanenize gelmiştik. Dr Deha bey çok başarılı biçimde halamın üst protezini yaptı. Ekibin güler yüzü benide ön dişim için oraya yönlendirdi. Deha bey ön dişimi başarılı bir şekilde yaptı. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Genelde dişçi koltuğundan korkulur. Ama ekip sayesinde kendimi hiç dişçide hissetmedim. Büyüksünüz Deha Bey. Asistanınız Safiye hanımın güler yüzü ve pozitif enerjiside alkışlanacak cinstendir. İyi ki varsınız iyi ki bizim dişçimizsiniz. Ellerinize yüreğinize sağlık. Sibel Arbaş

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Onur Diyaliz Merkezi

630 metre uzaklıkta

Küçükyalı Mah. Gökhan Sok. No:22

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi

750 metre uzaklıkta

İdealtepe Mızrak Sok. Yılmaz Mızrak Kültür Merkezi No:4 Kat:3

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi

960 metre uzaklıkta

Kestane Sok. No:3 Küçükyalı

Küçükyalı Delta Hospital

1 km. uzaklıkta

İdealtepe Akgüvercin Sk. No:4 Küçükyalı

Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Cihadiye Cad. No:40 Altıntepe Maltepe

Küçükyalı Diyaliz Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

Girne Mah. Girne Cad. 139/1