Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Atatürk Cad. Talatpaşa Sok. No:26 Küçükyalı
Telefon:0 (216) 518-0900
Web Sitesi:www.ibnisina.com.trHata Bildir
40.94782929.113258

Kurum Hakkında

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. lk yıllarda poliklinik olarak hizmet veren yeni yönetimin ardından ilk önce Tıp Merkezi ve 2006 yılında da cerrahi merkezi olarak hizmete devam etmektedir.

Kurumumuz mevcut tüm bölümleri, uzman kadro ve ameliyathanesi ile halkımıza güvenli, kaliteli, çağdaş ve ekonomik tedavi sunmakta ve bu konuda her gün daha iyi olmak için kendisi ile yarışmaktadır. Sağlıkta toplumun sağlıklı bireylerden oluştuğunu ilke edinen Merkezimiz, böyle bir toplum oluşması için sağlıkla beraber, sosyal ve kültürel alanlarda tüm varlığını seferber ederek siz halkımızın yanındadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Batuhan Ege Aykanat
★★★★★
Küçük ama süper.
Sibel Arbaş
★★★★★
Diş bölümünüz hastasıyım. Kendi diş hekimim akrabamız olduğu halde 3 ay önce halamın diş protezini yaptırmak için hastahanenize gelmiştik. Dr Deha bey çok başarılı biçimde halamın üst protezini yaptı. Ekibin güler yüzü benide ön dişim için oraya yönlendirdi. Deha bey ön dişimi başarılı bir şekilde yaptı. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Genelde dişçi koltuğundan korkulur. Ama ekip sayesinde kendimi hiç dişçide hissetmedim. Büyüksünüz Deha Bey. Asistanınız Safiye hanımın güler yüzü ve pozitif enerjiside alkışlanacak cinstendir. İyi ki varsınız iyi ki bizim dişçimizsiniz. Ellerinize yüreğinize sağlık. Sibel Arbaş

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Onur Diyaliz Merkezi
Özel Onur Diyaliz Merkezi
627 metre uzaklıkta
1998 yılında kurulan Onur Diyaliz Merkezi son teknoloji ürünü tıbbi cihaz ve sarf malzemeleri ile hemodiyaliz hastalarına Maltepede hizmet vermeye devam etmektedir.
Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi
Göz Vakfı Beria Turaç İdealtepe Göz Merkezi 1997 yılında hizmete açılmış 2008 yılında cerrahi müdahalelerin gerçekleştirilebileceği bir merkez haline getirilmiştir. 5 yataklı, 1 ameliyathaneli merkezimizde, 4 doktor, 2 hemşire, 7
Özel Küçükyalı Delta Hospital
Özel Küçükyalı Delta Hospital 2000 yılından beri hemen hemen bütün branşlarda, yenilikleri takip ederek ve gelişerek hizmet vermeye devam etmektedir.
Türk Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi
Özel Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi olarak hizmet vermekte olduğumuz tüm branşlarda; başarılı hizmetlerimizle en çok tercih edilen merkezlerden biri olmaktan, tıp etiğinin çizgisinde, Kızılay ismine yakışır bir güvenle 1999 yılında
Özel Küçükyalı Diyaliz Merkezi
Küçükyalı Diyaliz Merkezi İstanbul Maltepe İlçesinde 1997 yılında faaliyete geçmiştir.
Özel Bostancı Tıp Merkezi
Özel Bostancı Tıp Merkezi; 2 poliklinik binası, 1 laboratuar ünitesi ve 5 ayrı fizik tedavi ünitesi ile siz değerli hastalarımızın yaşam kalitesinin yükseltilmesinde pay sahibi olmaya devam edecektir.
Özel Cadde Tıp Merkezi
Özel Cadde Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Özel Cadde Tıp Merkezi modern cihazları ve uzman ekibimizle fizik tedavi ve rehabilitasyon ağırlıklı olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi
Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi 60'ı yoğun bakım 535 yataklı hastane olası afet durumlarında da hizmet verebilecek şekilde 47 adet acil servis müşahede yatağı, 29 ameliyat odası ve 195 poliklinik odası ile h
Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy
İçerenköy Bayındır Hastanesi son teknoloji ile donatılmış 6 ameliyathanesi, bebek ve kalp hastaları için ayrı planlanmış alanlara sahip yoğun bakım üniteleri, erken tanı için birinci şart olan görüntüleme merkezi ve laboratuvarlar
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel İstanbul İbni Sina Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉