Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi

Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi
Kurum Adı:Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Cevizli Mah. Toros Cad. No:86
Telefon:0 (216) 457-3737
Web Sitesi:istanbulonkoloji.comHata Bildir
40.92251229.153243

Kurum Hakkında

Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. İstanbul Onkoloji Hastanesi Tıp Merkezi olarak 2008 yılı Ocak ayında İstanbul’ un oldukça merkezi bir noktası olan Maltepede; E5 Çevreyolu ve Metro istasyonuna yaklaşık 100 metre mesafede kurulmuş, 2015 Ağustos ayından itibaren ise Hastane olarak hasta kabulüne başlamıştır.

Tamamen yeniden inşa edilen Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi binası; en ileri teknolojik alt yapıyı içinde barındıran hastane binası standartlarına sahip olup, hastaların güvenik ve konforları ile ilgili her türlü detay düşünülmüştür.

Alt yapımız hem ayaktan hem yatan hastalara günümüzün en ileri teknolojilerini sunmaktadır. Misafirlerimizin konforlu, güvenilir ve hijyenik ortamlarda ağırlanmaları ilke edinilmiştir.

Ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerimizdeki ileri teknolojik donanım, ameliyatların riskini en aza indirirken, hijyen en üst düzeyde olacak şekilde planlanmıştır.

Hastanemizde uygulanan her türlü tanı ve tedavi, konusunda uzman ekiplerle ve en ileri teknoloji ile sunulmaktadır.

Uzun yılların tecrübesi ile özellikle Onkolojik hastaların tanı ve tedavileri multidisipliner bir yaklaşımla, uzman ekipler tarafından planlanmaktadır.

Hastanemiz; bilimsellik ve etik ilkelerden asla ödün vermeyen, daima bilgi ve teknolojik yenilenmeyi hedefleyen, hasta memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli ve iyi hizmet sunan, deneyimli ve kalıcı kadrosuyla, hastaya en kısa zamanda ulaşarak hizmet veren bir çalışma anlayışına sahiptir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • ESWL
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Tıbbi Onkoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ercan Cengiz
★★
Onkoloji departmanında muayene için gitmiştik doktorun bize koymuş olduğu teşhis ve ilaç kemoterapi vesaire yazılı olan evrakı sekreterlikten fiyatını sorun hesabınıza gelirse burda başlayalım gelmezse tedavi gördüğünüz hastanede bu dediklerimi uygulamaya başlaya bilirsiniz sekreterlikten fiyat verdiler tabi rakamlar korkunç doktorun yazıp verdiği evrakı bize teslim etmediler evrakı alabilmemiz için proje ücreti 650 tl talep ettiler bu resmen soygun o yüzden kanser hastaları dikkat bu tip durumlarda evrakı hemen odadan çıkarken tel la resmini çekin bu çaptaki bi hastaneye hiç hoş bi durum değil resmen soyuyorlar.
Ayhan Çelebi
★★
Sayın İlgili;
Dün kızım'ın rahatsızlığından dolayı Kontraslı beyin MR ve beyin anjiosu ve de İç kulak Mastoid ve yüz sinüsleri 3D tomoğrafisi için hastanenizi ziyaret ettik ve gerek personelin gerekse KBB Dr.nun ilgisinden çok memnun kaldık.

KBB Dr. tomoğrafi çektireceğimizden ve kızımın özel durumundan ötürü sinüs çekim sonucu 18.oo kadar yetişebilseydi Dr. Bey ona göre recete yazacaktı. Bugünde Radıologıca'da saat 16.oo da MR'ı çektirdik ve 16.30 sularında hastanenize intikal ettik. Banktaki bayan kaydımızı kontrol diye yazdı sizi aradan alırlar dedi. Ancak 17.15 e kadar bekledik ve KBB Dr.nun asistanını 2 defa uyarmama rağmen sırayla alıyorum dedi. Ben de biz dün tomografi çektirdik dolayısıyla Dr.nun ekranına da düşmüştür dolayısıyla sadece reeçete yazılacaktı diye uyarmama rağmen sıradakileri almaya devam etti.

Netice olarak; gelen hastalarının hepsi muayene için gelmişler acil bir durum olsa farklı tabii ama buna rağmen hem vizite parası hem de çekim ücretlerini öde bir gün evvelki muayene ve çekim neticesinden ötürü öncelikli hasta olduğumuzu düşünmekteyim. Ayrıca ayrılırken de KBB DR. asistanına siz sırayla almaya devam edin biz gidiyoruz ama şikayette bulunacağım dememe gülümsemekle yetindi...

Gereğinin yapılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini rica ederim. Esen kalın,
Ayhan Çelebi
celebiayhan@mynet.com

Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Avrasya Üroloji ve Böbrek Taşı Kırma Merkezi
Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi, tecrübeli idari ve teknik kadrosu ile2006 yılından bu yana ESWL Ünitesi ile hizmet vermektedir.
Özel Maltepe Koç Diyaliz Merkezi
Özel Maltepe Koç Diyaliz Merkezi 2012 yılında beri Gülsuyu mah. Burçak sok. No:9 Maltepe adresinde kendi yerine ait yeni binasında 50 cihaz kapasitesi ile hizmetlerine devam etmektedir.
Özel VM Medical Park Maltepe Hastanesi
Geniş branş çeşitliliği ile hizmet veren VM Medical Park Maltepe Hastanesi 20 bin m2lik kapalı alanda 7 ameliyathanesi ve 300’ü aşkın çalışanıyla sağlık ve iyi yaşama dair tüm ihtiyaçlara teknolojik altyapısı ve güncel tedavi yönt
Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Merkezimizde, iyileşmeyen yaralar, kemik iltihapları, ani işitme ve görme kayıpları, soba-tüpgaz zehirlenmesi gibi olan hastalar tedaviye alınmaktadır.
Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastanemiz, 2005 yılı Haziran ayında Kartal'da bulunan 40308 m2 kapalı alana ve 441 yatak kapasitesine sahip yeni binasına taşınarak daha önce Kardiyoloji, Kardiyovasküler cerrahi Anestezi ve Reanimasyon dallarında verdiği eğitime
Özel Maltepe Bölge Hastanesi
1993 yılında açılan hastanemiz 50 yatak, 11 yoğun bakım yatağı, 2 acil gözlem yatağı ile faaliyet göstermektedir. Tam donanımlı 2 ameliyathane ve 2 doğumhanesi ve tüm branşlarda hizmet veren 24 polikliniği mevcuttur.
Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Maltepe Üniversiteye bağlı Tıp Fakültesi Hastanesi, herkesin kolay ulaşabileceği kaliteli ve uygun maliyetli sağlık hizmeti için çalışmak üzere Maltepe’de yenilenen üniteleriyle birlikte, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ile son tek
Özel Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Darüşşafaka Ömran ve Yahya Hamuluoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi uzman doktor ve profesyonel sağlık kadrosu ile dünya standartlarında teknolojik donanımıyla insan sağlığına değer katmaya devam ediyor.
Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği
Özel Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği 2013 yılında Maltepe'de kurulmuş olup, en son teknolojik ekipmanlarla sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ve büyüyen kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉