Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi

Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi
Kurum Adı:Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Cevizli Mah. Toros Cad. No:86
Telefon:0 (216) 457-3737
40.92251229.153243

Kurum Hakkında

İstanbul Onkoloji Hastanesi Tıp Merkezi olarak 2008 yılı Ocak ayında İstanbul’ un oldukça merkezi bir noktası olan Maltepede; E5 Çevreyolu ve Metro istasyonuna yaklaşık 100 metre mesafede kurulmuş, 2015 Ağustos ayından itibaren ise Hastane olarak hasta kabulüne başlamıştır.

Tamamen yeniden inşa edilen Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi binası; en ileri teknolojik alt yapıyı içinde barındıran hastane binası standartlarına sahip olup, hastaların güvenik ve konforları ile ilgili her türlü detay düşünülmüştür.

Alt yapımız hem ayaktan hem yatan hastalara günümüzün en ileri teknolojilerini sunmaktadır. Misafirlerimizin konforlu, güvenilir ve hijyenik ortamlarda ağırlanmaları ilke edinilmiştir.

Ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerimizdeki ileri teknolojik donanım, ameliyatların riskini en aza indirirken, hijyen en üst düzeyde olacak şekilde planlanmıştır.

Hastanemizde uygulanan her türlü tanı ve tedavi, konusunda uzman ekiplerle ve en ileri teknoloji ile sunulmaktadır.

Uzun yılların tecrübesi ile özellikle Onkolojik hastaların tanı ve tedavileri multidisipliner bir yaklaşımla, uzman ekipler tarafından planlanmaktadır.

Hastanemiz; bilimsellik ve etik ilkelerden asla ödün vermeyen, daima bilgi ve teknolojik yenilenmeyi hedefleyen, hasta memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli ve iyi hizmet sunan, deneyimli ve kalıcı kadrosuyla, hastaya en kısa zamanda ulaşarak hizmet veren bir çalışma anlayışına sahiptir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • ESWL
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Tıbbi Onkoloji

Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ercan Cengiz · 24 Ekim 2018

onkoloji departmanında muayene için gitmiştik doktorun bize koymuş olduğu teşhis ve ilaç kemoterapi vesaire yazılı olan evrakı sekreterlikten fiyatını sorun hesabınıza gelirse burda başlayalım gelmezse tedavi gördüğünüz hastanede bu dediklerimi uygulamaya başlaya bilirsiniz sekreterlikten fiyat verdiler tabi rakamlar korkunç doktorun yazıp verdiği evrakı bize teslim etmediler evrakı alabilmemiz için proje ücreti 650 tl talep ettiler bu resmen soygun o yüzden kanser hastaları dikkat bu tip durumlarda evrakı hemen odadan çıkarken tel la resmini çekin bu çaptaki bi hastaneye hiç hoş bi durum değil resmen soyuyorlar

Ayhan Çelebi · 7 Mart 2018

Sayın İlgili;
Dün kızım'ın rahatsızlığından dolayı Kontraslı beyin MR ve beyin anjiosu ve de İç kulak Mastoid ve yüz sinüsleri 3D tomoğrafisi için hastanenizi ziyaret ettik ve gerek personelin gerekse KBB Dr.nun ilgisinden çok memnun kaldık.

KBB Dr. tomoğrafi çektireceğimizden ve kızımın özel durumundan ötürü sinüs çekim sonucu 18.oo kadar yetişebilseydi Dr. Bey ona göre recete yazacaktı. Bugünde Radıologıca'da saat 16.oo da MR'ı çektirdik ve 16.30 sularında hastanenize intikal ettik. Banktaki bayan kaydımızı kontrol diye yazdı sizi aradan alırlar dedi. Ancak 17.15 e kadar bekledik ve KBB Dr.nun asistanını 2 defa uyarmama rağmen sırayla alıyorum dedi. Ben de biz dün tomografi çektirdik dolayısıyla Dr.nun ekranına da düşmüştür dolayısıyla sadece reeçete yazılacaktı diye uyarmama rağmen sıradakileri almaya devam etti.

Netice olarak; gelen hastalarının hepsi muayene için gelmişler acil bir durum olsa farklı tabii ama buna rağmen hem vizite parası hem de çekim ücretlerini öde bir gün evvelki muayene ve çekim neticesinden ötürü öncelikli hasta olduğumuzu düşünmekteyim. Ayrıca ayrılırken de KBB DR. asistanına siz sırayla almaya devam edin biz gidiyoruz ama şikayette bulunacağım dememe gülümsemekle yetindi...

Gereğinin yapılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini rica ederim. Esen kalın,
Ayhan Çelebi
celebiayhan@mynet.com

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avrasya Taş Kırma Merkezi

50 metre uzaklıkta

Cevizli Mah. Talatpaşa Cad. No:75 B2 Blok

Maltepe Diyaliz Merkezi

320 metre uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evren İş Merkezi No:18

Kadıköy Diyaliz Merkezi

630 metre uzaklıkta

Zümrütevler Mah. Manolya Sok. No:5

Mehmet Toprak Hastanesi

900 metre uzaklıkta

Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:547

Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:613 Cevizli

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Denizer Caddesi Cevizli Kavşağı No:2 Cevizli

Maltepe Bölge Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Bağdat Cad. No:475 Maltepe

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Feyzullah Cad. No:39 Maltepe