Özel Maltepe Koç Diyaliz Merkezi

Özel Maltepe Koç Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Maltepe Koç Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Gülsuyu Mah. Divan Sok. No:13
Telefon:0 (216) 370-7252
Web Sitesi:kocdiyaliz.com.trHata Bildir
40.92500329.155098

Kurum Hakkında

Özel Maltepe Koç Diyaliz Merkezi 2012 yılında beri Gülsuyu mah. Burçak sok. No:9 Maltepe adresinde kendi yerine ait yeni binasında 50 cihaz kapasitesi ile hizmetlerine devam etmektedir. Yeni hizmet binamız Diyaliz Merkezi olarak planlanmış, buna göre inşaa edilip 5 kattan oluşmaktadır. Metro ve otobüs durağına 50 metre mesafede, E5’e 2.bina’da olup ulaşımı kolay bir konumdadır. Hastalarımızın ve çalışanlarımızın düzenli ve rahat bir ortamda hizmet vermelerini sağlayacak şekilde inşaa edilen binamız son teknoloji ile donatılmış olup yeni ve son model hemodiyaliz cihazlarına, endotoksin tutucu en son teknolojik su sistemine, modern bir mutfak ve çamaşırhaneye sahiptir. Özel sedye sığabilecek genişlikte olan asansör ile katlar arası ulaşım sağlanmaktadır. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ve mükemmel manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarına uygun kahvaltı ve sıcak yemek verilmektedir.

Hastalarımız mağdur edilmeden, ulaşımda dolaşma süreleri göz önüne alınarak yeni ve donanımlı klimalı araçlarla ulaşımları sağlanmaktadır. Anadolu yakasında çevre ilçe ve bölgelerine servis hizmetimiz mevcuttur. Diyaliz Merkezimiz SGK ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Maltepe Koç Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Maltepe Koç Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Güzelkaya
★★★★
Diyaliz hastasıyım. Merkezinizi görmedim. Ancak yerinde görüp daha yakından inceleyip; hizmet kalitesiyle ilgili bilgi almaya çalışacağım. Not Şu an başka özel bir diyaliz merkezinde diyalize giriyorum.

Özel Maltepe Koç Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Maltepe Koç Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Maltepe Koç Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avrasya Üroloji ve Böbrek Taşı Kırma Merkezi
300 metre uzaklıkta
Cevizli Mah. Talatpaşa Cad. No:75 B2 Blok
İstanbul Onkoloji Hastanesi
320 metre uzaklıkta
Cevizli Mah. Toros Cad. No:86
VM Medical Park Maltepe Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:547
Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Bağdat Caddesi No:613 Cevizli
Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Zümrütevler Mah. Mercan Sok. No:37
Maltepe Bölge Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:475 Maltepe
Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Denizer Cad. Cevizli Kavşağı No:2 Cevizli