Özel Doğan Diyaliz Merkezi

Özel Doğan Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Doğan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Ziya Gökalp Cad. No:2
Telefon:0 (212) 624-3434
40.98713328.783381

Kurum Hakkında

Özel Doğan Diyaliz Merkezi, Doğan Hastanesi bünyesinde hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır.

Doğan Diyaliz Merkezi ferah, temiz bir ortamda Hepatit C, Hepatit B ve Hepatitsiz hastalara ayrı ayrı salonlarda deneyimli ve sertifikalı doktor, hemşire ve personeliyle hizmet sunmaktadır. Doğan Diyaliz Merkezinin amacı hastalarımıza rahat bir ortamda, sessiz, ev sıcaklığında ulaşım problemi yaratmadan, ileri teknoloji ürünü cihazları ve laboratuvarıyla dünya standartlarında hizmet üretmektedir. Hastalarımızla ve aileleriyle yakın, sıcak, birebir ve sürekli iletişim içinde en son yenilikleri içeren etkin tedavi olanakları sunulurken, diyetlerine uygun sağlıklı beslenme olanağı da sunulmaktadır. Ayrıca diyaliz tedavisi gören tüm hastalarımıza psikolojik danışmanlık hizmeti de sürekli verilmektedir. Tam teşekküllü Doğan Hastanesi'nin 7 gün 24 saat himayesiyle diyaliz yapılan nadir merkezlerden olup, Emekli Sandığı, SSK, Devlet Memuru hastaları hiç bir ücret ödemeden bu hizmetten faydalanmaktadır.

Hastalarımızın transferleri merkezimizden eve, evden merkezimize eğitimli personellerimiz tarafından özel donanımlı hasta transfer araçlarımızla ücretsiz olarak yapılmaktadır. Diyalize giren ve diyalize girmek üzere olan yeni hastalarımıza her türlü muayene, tahlil ve hastalığı ile ilgili bilgilendirme, katater takma işlemleri, fistül ameliyatları konusunda deneyimli uzman hekimlerce başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Doğan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Doğan Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Doğan Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Doğan Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Doğan Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Doğan Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doğan Hastanesi
50 metre uzaklıkta
Cennet Mah. Ziya Gökalp Caddesi No:2
Doğan Tıp Merkezi
60 metre uzaklıkta
Cennet Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No:6
Küçükçekmece Ömür Polikliniği
590 metre uzaklıkta
Cennet Mah. Yahya Kemal Beyatlı Cad. No:35
Marmara Diyaliz Merkezi
620 metre uzaklıkta
Yeni Mh. İnönü Cd. Cengiz Sok. No:2 Tepeüstü
Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi
620 metre uzaklıkta
Yeşilova Mah. 1012 Sk. No:3
Aras Kadın Hastalıkları Merkezi
640 metre uzaklıkta
Yeşilova Mahallesi Reyhan Caddesi No:96-1
Elit İstanbul Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Şenlikköy Mh. Yan Sokak: No:1 Florya