Özel Doğan Diyaliz Merkezi

Özel Doğan Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Doğan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Ziya Gökalp Cad. No:2
Telefon:0 (212) 624-3434
40.98713328.783381

Kurum Hakkında

Özel Doğan Diyaliz Merkezi, Doğan Hastanesi bünyesinde hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır.

Doğan Diyaliz Merkezi ferah, temiz bir ortamda Hepatit C, Hepatit B ve Hepatitsiz hastalara ayrı ayrı salonlarda deneyimli ve sertifikalı doktor, hemşire ve personeliyle hizmet sunmaktadır. Doğan Diyaliz Merkezinin amacı hastalarımıza rahat bir ortamda, sessiz, ev sıcaklığında ulaşım problemi yaratmadan, ileri teknoloji ürünü cihazları ve laboratuvarıyla dünya standartlarında hizmet üretmektedir. Hastalarımızla ve aileleriyle yakın, sıcak, birebir ve sürekli iletişim içinde en son yenilikleri içeren etkin tedavi olanakları sunulurken, diyetlerine uygun sağlıklı beslenme olanağı da sunulmaktadır. Ayrıca diyaliz tedavisi gören tüm hastalarımıza psikolojik danışmanlık hizmeti de sürekli verilmektedir. Tam teşekküllü Doğan Hastanesi'nin 7 gün 24 saat himayesiyle diyaliz yapılan nadir merkezlerden olup, Emekli Sandığı, SSK, Devlet Memuru hastaları hiç bir ücret ödemeden bu hizmetten faydalanmaktadır.

Hastalarımızın transferleri merkezimizden eve, evden merkezimize eğitimli personellerimiz tarafından özel donanımlı hasta transfer araçlarımızla ücretsiz olarak yapılmaktadır. Diyalize giren ve diyalize girmek üzere olan yeni hastalarımıza her türlü muayene, tahlil ve hastalığı ile ilgili bilgilendirme, katater takma işlemleri, fistül ameliyatları konusunda deneyimli uzman hekimlerce başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Doğan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Doğan Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Doğan Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Doğan Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Doğan Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Doğan Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doğan Hastanesi

50 metre uzaklıkta

Cennet Mah. Ziya Gökalp Caddesi No:2

Doğan Tıp Merkezi

60 metre uzaklıkta

Cennet Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No:6

Küçükçekmece Ömür Polikliniği

590 metre uzaklıkta

Cennet Mah. Yahya Kemal Beyatlı Cad. No:35

Marmara Diyaliz Merkezi

620 metre uzaklıkta

Yeni Mh. İnönü Cd. Cengiz Sok. No:2 Tepeüstü

Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi

620 metre uzaklıkta

Yeşilova Mah. 1012 Sk. No:3

Aras Kadın Hastalıkları Merkezi

640 metre uzaklıkta

Yeşilova Mahallesi Reyhan Caddesi No:96-1

Elit İstanbul Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Şenlikköy Mh. Yan Sokak: No:1 Florya