Özel Doğuş Hastanesi

Özel Doğuş Hastanesi
Kurum Adı:Özel Doğuş Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Manisa
İlçe:Akhisar
Adres:Hürriyet Mahallesi 151. Sok. No:101
Web Sitesi:akhisarozeldogus.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
38.91275327.826484

Kurum Hakkında

Özel Doğuş Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Akhisar'ın ilk özel hastanesi olma sıfatını taşıyan hastanemiz, 7.000 m2 ye yakın alanda 27 Uzman Doktor ile ilçemize ve bölgemize yataklı tedavi hizmeti sunmaktadır.

Hastaları ve yakınlarını dinleyip, bizzat da bilgilendiren bir yaklaşımla teşhis ve tedavi hizmeti verilebileceği inancı üzerine kurulan hastanemizde, yalnızca hastalıkların tıbbi teşhisi ve tedavisi ile değil, hastalarla da doğrudan insancıl bir içtenlikle ilgilenilecektir. Kişilerin değil hastaların hastanesi olmak konusunda inançlı olan Yönetim Kurulumuz ve personellerimiz insanlığa olan hizmetin en önemlilerinden biri olan sağlık hizmet sunumunda; hizmet eden olarak yer almanın bilincindedir ve bundan dolayı gurur duymaktadır.

Özel Doğuş Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Doğuş Hastanesi, Manisa ili Akhisar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ercan Oskay · 20 Kasım 2017

Acilde bayan hastaya erkek 112 çalışanı iğne yaptı bence yanlış bi durum

Sena Caner Saygin · 3 Kasım 2014

Hastalarla olan iletişim oldukça sıkıntılı kaç gündür doktoruma ulaşamıyorum mutlaka arayacağız diyorlar ama ses yok tekrar muayene olmak istiyorum arayıp çağıracağız diyolar ama ses yok riskli bi dönem geçiriyorim kontrol altında olmam gerekli ama malesef umursanmıyo ôzele geliş sebebimiz daha fazla ilgi ama devletten bir farkı yok

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Doğuş Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Doğuş Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 38 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Doğuş Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Akhisar Diyaliz Merkezi

210 metre uzaklıkta

Hürriyet Mah. 425 Sokak No:49/B

Akhisar Devlet Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Reşatbey Mah. 167 sk. No:126

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Reşat Bey mah. 167 sok. No:126/2

Akhisar Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

Kethüda Mahallesi 374 Sokak No:2

Kırkağaç Devlet Hastanesi

25.7 km. uzaklıkta

Şair Eşref Mh. 85 Sokak No:24

Saruhanlı Devlet Hastanesi

30 km. uzaklıkta

Cengiz Topel Mh. Ali Şanlıer Cad. No:1

Medigün Hastanesi

36.4 km. uzaklıkta

Hamidiye Mah. No:4