Özel Egemed Hastanesı

Özel Egemed Hastanesı
Kurum Adı:Özel Egemed Hastanesı
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Aydın
İlçe:Söke
Adres:Yenicami Mah. Nihat Aşkın Cad. No:7 Söke
Telefon:0 (256) 518-1423
37.74771927.415791

Kurum Hakkında

Uluslararası Söke Hastanesi markası ile 2012 yılının Kasım ayında hizmete başlayan hastanemiz 12.000 m2 kapalı alanı, açık ve kapalı otoparkları, 12 suit ve 80 tek yataklı hasta odasıyla bölgemizin en büyük özel hastanelerinden biridir.

Yaptığımız doğru yatırımlar ve büyüme hamlesi ile Hastanemiz markasını Ocak 2015 tarihinden itibaren Egemed Hastaneleri olarak değiştirmiştir.

Bugün Egemed Söke Hastanesinde 25 poliklinik odası, 3 ameliyat salonu, 2 doğum salonu, 20 yataklı 2.seviye erişkin yoğun bakım (Cerrahi, Dahili, Koroner) 2.seviye Yeni Doğan Yoğun Bakım ünitesi, teşhis ve tedaviyi güçlendiren modern görüntüleme üniteleri ve laboratuvar bulunmakta olup bu haliyle bölgemize yapılmış en büyük özel hastane yatırımıdır.

Egemed Hastaneleri bölgede hastanecilik hizmetlerini üst sınıfa taşıyan deneyimli ekibi, güleryüzlü personeli ile hastalara kendilerini evindeymiş gibi hissettiren kaliteli sağlık hizmetleriyle farkındalığı artırmıştır.

Çok sayıda anlaşmalı kurum sözleşmeli ile, yerli ve yabancı sigorta sözleşmeleri ile, SGK anlaşması ile ve bunların dışında da yapılan başarılı protokoller ile gerek yerli gerekse yabancı hastalarımıza dört dörtlük tedavi imkanları en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Egemed Hastanesı iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Egemed Hastanesı, Aydın ili Söke ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Akdağ · 23 Ağustos 2020

10 defa aradım nadevu almak için ama bakan olmadı telefonuma

Dilek Sevindik · 11 Mart 2020

İlk defa Egemed hastanesine göz muayenesi için gittim ve doktor özlem hanım ve sekreterinin ilgisinden dolayı tsk ederim. Muayenemi olup bana ameliyat uygun gördü ve yine Egemed hastanesini tercih ettim ameliyatımın iyi geçip daha kontrollerimin olmasına rağmen Özlem hanıma tsk ederim. İlgisinden dolayı. Kenan Sevindik

Nurullah Karataş · 18 Ekim 2017

Hiç yardımcı olmuyorlar estetik doktoru beni fiyat almam için yönlendirdi ve indirim yapacaklarını söyledi fakat muhasebedeki bayan hiç yardımcı olmadı

Deniz Gizem Çatak · 18 Haziran 2017

Harika bir hastane hemen ilgi gösteriliyor en azından sağlık ocağından ve didim devlet hastanesinden iyidir beyenmeyen kişilerde bence cepleri yandığındandır :) para biraz ağır gelmiştir tamam herkezin para durumu yok ama

Ugur Günesliler · 26 Eylül 2014

Hemen ilgilendiler teşekkür ederim

Tevfik Yarımtepe · 25 Temmuz 2014

randevulara sadık kalınmıyor. doktorların pek çoğu miadını dolodurmuş, ayakta durmakta zorlanan doktor var. söke devlet hastanesinden emekli olmuş, orada görevini bile ciddiyetle yapmamış doktor buraya gelmiş. mecbur kalmadıkça bu hastaneye gitmem.

Mehmet İşık · 3 Haziran 2014

ben kalp hastasıyım kardoyoloji servisine muayene oldum ilaç için rapor yazıldı ama maalesef eksik yazıldı raporu düzelttirmek için bilg işlmden mutlu be hastane müdürü doğan bey le defalarca görüşmeme rağmen hala düzeltilmedi baştabiple görüşemiyorum görüştürmüyorlar ilaçları cebimden almaktayım izmirden sökeye 4 defa gelip gittim defalarca tel ettim 200 tel ücreti verdim ilaç için 700 tl ilaç parası verdim hala rapor düzelmedi bu hastahaneden şikayetçiyim

Oya Yüksel · 6 Ekim 2013

Kızım merdivenden düştü Sökenin yabancısı olarak acil hastaneye götürdük. Ben bir vadandaş olarak acilde ilgilenen doktor hemşire ve personel bu kadar ilgiyle karşılaştığım için çok memnun kaldım, teşekkürler başta ismini öğrenemedim doktor ve hemşireye.

Mehmet Özçelik · 20 Aralık 2012

Hayırlı olsun, Halkımız daha iyi hizmet alır diye düşünüyorum. E-randevu var mı?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Egemed Hastanesı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Egemed Hastanesı 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 109 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Egemed Hastanesı Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Söke Diyaliz Merkezi

380 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Akeller Cd. No:66

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Atatürk Mahallesi. Baygür Sokak. No:1

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

Faik Kocagöz Cd. Köyaltı Mevkii No:16

Adagöz Tıp Merkezi

17.9 km. uzaklıkta

Hacıfeyzullah Mah. Koçtaş Yolu Sok. No:8

Kuşadası Hastanesi

18 km. uzaklıkta

Türkmen Mah. Ant Sok. No:17

Egemed Saydam Tıp Merkezi

18.3 km. uzaklıkta

Türkmen Mah. Tunay Sok. Prestij Konakları A Blok No:1

Gözde Kuşadası Hastanesi

18.7 km. uzaklıkta

Türkmen Mah. Rıza Saraç Cad. No:1

Kuşadası Devlet Hastanesi

19.5 km. uzaklıkta

Türkmen mah. Bayraklı Dede Mevkii. Hülya Koçyiğit Bul.