Özel Egemed Hastanesi

Özel Egemed Hastanesi
Kurum Adı:Özel Egemed Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Aydın
İlçe:Söke
Adres:Yenicami Mah. Nihat Aşkın Cad. No:7 Söke
Telefon:0 (256) 518-1423
Web Sitesi:www.egemed.com.trHata Bildir
37.74771927.415791

Kurum Hakkında

Özel Egemed Hastanesi, Aydın ili Söke ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Uluslararası Söke Hastanesi markası ile 2012 yılının Kasım ayında hizmete başlayan hastanemiz 12.000 m2 kapalı alanı, açık ve kapalı otoparkları, 12 suit ve 80 tek yataklı hasta odasıyla bölgemizin en büyük özel hastanelerinden biridir.

Yaptığımız doğru yatırımlar ve büyüme hamlesi ile Hastanemiz markasını Ocak 2015 tarihinden itibaren Egemed Hastaneleri olarak değiştirmiştir.

Bugün Egemed Söke Hastanesinde 25 poliklinik odası, 3 ameliyat salonu, 2 doğum salonu, 20 yataklı 2.seviye erişkin yoğun bakım (Cerrahi, Dahili, Koroner) 2.seviye Yeni Doğan Yoğun Bakım ünitesi, teşhis ve tedaviyi güçlendiren modern görüntüleme üniteleri ve laboratuvar bulunmakta olup bu haliyle bölgemize yapılmış en büyük özel hastane yatırımıdır.

Egemed Hastaneleri bölgede hastanecilik hizmetlerini üst sınıfa taşıyan deneyimli ekibi, güleryüzlü personeli ile hastalara kendilerini evindeymiş gibi hissettiren kaliteli sağlık hizmetleriyle farkındalığı artırmıştır.

Çok sayıda anlaşmalı kurum sözleşmeli ile, yerli ve yabancı sigorta sözleşmeleri ile, SGK anlaşması ile ve bunların dışında da yapılan başarılı protokoller ile gerek yerli gerekse yabancı hastalarımıza dört dörtlük tedavi imkanları en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Egemed Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Akdağ
★★
10 defa aradım randevu almak için ama bakan olmadı telefonuma.
Dilek Sevindik
★★★★★
İlk defa Egemed hastanesine göz muayenesi için gittim ve doktor özlem hanım ve sekreterinin ilgisinden dolayı tsk ederim. Muayenemi olup bana ameliyat uygun gördü ve yine Egemed hastanesini tercih ettim ameliyatımın iyi geçip daha kontrollerimin olmasına rağmen Özlem hanıma tsk ederim. İlgisinden dolayı. Kenan Sevindik
Nurullah Karataş
★★
Hiç yardımcı olmuyorlar estetik doktoru beni fiyat almam için yönlendirdi ve indirim yapacaklarını söyledi fakat muhasebedeki bayan hiç yardımcı olmadı.
Deniz Gizem Çatak
★★★★★
Harika bir hastane hemen ilgi gösteriliyor en azından sağlık ocağından ve Didim devlet hastanesinden iyidir beyenmeyen kişilerde bence cepleri yandığındandır :) para biraz ağır gelmiştir tamam herkezin para durumu yok ama.
Ugur Günesliler
★★★★★
Hemen ilgilendiler teşekkür ederim.
Tevfik Yarımtepe
Randevulara sadık kalınmıyor. Doktorların pek çoğu miadını dolodurmuş, ayakta durmakta zorlanan doktor var. Söke devlet hastanesinden emekli olmuş, orada görevini bile ciddiyetle yapmamış doktor buraya gelmiş. Mecbur kalmadıkça bu hastaneye gitmem.
Mehmet İşık
Ben kalp hastasıyım kardoyoloji servisine muayene oldum ilaç için rapor yazıldı ama maalesef eksik yazıldı. Raporu düzelttirmek için bilgi işlemden Mutlu bey hastane müdürü Doğan bey le defalarca görüşmeme rağmen hala düzeltilmedi. Baştabiple görüşemiyorum görüştürmüyorlar ilaçları cebimden almaktayım. İzmirden Sökeye 4 defa gelip gittim defalarca tel ettim 200 tel ücreti verdim ilaç için 700 tl ilaç parası verdim hala rapor düzelmedi. Bu hastahaneden şikayetçiyim.
Oya Yüksel
★★★★★
Kızım merdivenden düştü Sökenin yabancısı olarak acil hastaneye götürdük. Ben bir vadandaş olarak acilde ilgilenen doktor hemşire ve personel bu kadar ilgiyle karşılaştığım için çok memnun kaldım, teşekkürler başta ismini öğrenemedim doktor ve hemşireye.

Özel Egemed Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Egemed Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 111 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi
Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi
379 metre uzaklıkta
Özel Dmed Ege Tatil Diyaliz Merkezi 42 yatak kapasitesine sahip olup, hemodiyaliz ve gece diyalizi sunmaktadır. Yenilenmiş modern binası, Aydın’ın en büyük ilçesi Söke’de yer almaktadır.
Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi geniş mekana sahip modern binasında fiilen 24 ünit ile hizmet vermektedir.
Özel Aydın Göz Söke Tıp Merkezi
2007 yılından bu yana sürekli kendini yenileyerek hastalarına en üst kalitede sağlık hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşu olan Aydın Göz Hastanesi, Söke şubesi ile hizmet sunmaya devam etmektedir.
Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi
2004 yılında hizmet vermeye başlayan yeni Söke Devlet Hastanesinde, sağlık hizmeti sunumu kalitesini arttırabilmek için teknolojik altyapı oluşturulmakta ve geliştirilmekte, personel eğitimine de son derece önem verilmektedir.
Özel Adagöz Tıp Merkezi
Özel Adagöz Tıp Merkezi
18 km. uzaklıkta
2006 yılında Kuşadası'nda hizmet vermeye başlayan Ada Göz Dal Merkezi ve Cerrahi Birimi, 2016 ocak ayı itibariyle Adagöz Tıp Merkezi olarak yeni adresinde sizlere hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Egemed Saydam Tıp Merkezi
Özel Egemed Saydam Tıp Merkezinde, modern binası ve donanımlarıyla, doğru ve kalıcı tedavi uygulamaları, alanında uzman doktor ve çalışanları ile yepyeni bir hizmet anlayışıyla her şey mutluluğunuz için.
Özel Gözde Kuşadası Hastanesi
Özel Gözde Kuşadası Hastanesi, Kuşadası ve çevresini içine alan bölgede, yerli ve yabancı hastalara uluslararası standartlarda sağlık hizmeti vermeyi amaçlayarak açıldı.
Kuşadası Devlet Hastanesi
Kuşadası Devlet Hastanesi
20 km. uzaklıkta
Kuşadası Devlet Hastanesi 2015 yılı itibariyle 166 yatak kapasiteli yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Kurumumuzda 16 branşta yataklı sağlık hizmeti, 17 uzmanlık dalında ayaktan tedavi hizmeti yürütmektedir. 31 poliklinik
Germencik Devlet Hastanesi
Germencik Devlet Hastanesi
21 km. uzaklıkta
Germencik Devlet Hastanesi 1995 yılında İzmir Aydın Karayolu üzerinde faaliyete başlamıştır. Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Germencik ek hizmet binası olarak faaliyet göstermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Egemed Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉