Özel Ekotom Tıp Merkezi

Özel Ekotom Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Ekotom Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Merkez Mah. Salihpaşa Cad. Huzur Sokak No:4
Telefon:0 (212) 578-6461
41.03141228.915733

Kurum Hakkında

2007 yılından itibaren hastalarımıza güler yüzlü, kaliteli, doğru teşhis ve tedavi ile hizmet veren Özel Ekotom Tıp Merkezi, Gaziosmanpaşa merkezde bulunmaktadır.

Özel Ekotom Tıp Merkezi’nde Kardiyoloji, Dahiliye, Nöroloji, Fizik Tedavi, Genel Cerrahi, Radyoloji, Psikiyatri, Kadın Doğum, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye), Diş Sağlığı branşlarında muayene ve tetkikleri yapılmaktadır. Ekokardiyografi, Efor Testi, EKG, Ritim ve Tansiyon Holter tetkikleri ile kalp hastalarımızın tedavisi yapılmaktadır. Diabet, şeker, kolesterol ve tansiyon takibi, gebe takibi, tiroid hastalıkları tedavisi, Gastroskopi ve Kolonoskopi, EMG tetkikleri uygulanmaktadır. Elektroterapi ve Isı Terapisi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ile Fizik Tedavi hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Diş muayeneleri, diş çekimi, dolgu ve kanal tedavisi, protez ve porselen uygulamaları, cilt bakımı, iğneli epilasyon, psikolog ve psikiyatri tedavileri merkezimizde mevcuttur. Ultrason, Renkli Doppler, Mammografi, Röntgen, Kemik Dansitometri, Emar, Tomografi, Böbrek Taşı Kırma işlemleri merkezimizde yapılmaktadır.

Ailenizin sağlık merkezi olan Özel Ekotom Tıp Merkezi, güler yüzlü, kaliteli ve doğru tedavi ile Gaziosmanpaşa’da hizmetinizde.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • ESWL
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Ekotom Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ekotom Tıp Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Meryem Çakar · 1 Nisan 2017

ben gittim elimde sinir sıkışması icin tedavi gördüm memnun kaldım

Neslihan Seven · 14 Ekim 2014

aslında özel hastane ama niye böyle seyler yapıyorlarki oysaki ssk hastaneleri bile daha hızlı hizmet veriyorlar sana yapılan ayıp doğrusu

Selvi Maşa · 22 Eylül 2014

özel ekotom g.opşa hastanesi hastasına pekde değer vermiyor bir test veriyorsunuz biray geçiyor sonra sonuç öğrenmek için arayınca sürekli saçma bahaneler uyuduryorlar yani kısca sadece parayı alana kadar ilgileniyorlar

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ekotom Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ekotom Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ekotom Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi

510 metre uzaklıkta

Numunebağ Cad. Özgür Sk. No:5

Mediworld Tıp Merkezi

780 metre uzaklıkta

Yenidoğan Mah. Numunebağı Cad. No:1

Koç Üniversitesi Hastanesi

910 metre uzaklıkta

Davutpaşa Caddesi No:4 Topkapı

Bayrampaşa Kolan Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Terazidere Mah. 60.Yıl Cad. No:3

Bayrampaşa Devlet Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

İsmetpaşa Mah. Kenar Sok. No:22

Maximed Dahiliye Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Namık Kemal Mah. Namık Kemal Cad. No:58/4

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Abdi İpekçi Cad. Yenidoğan Mah. No:197 Bayrampaşa