Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Çukurçeşme caddesi No:51 Mass Plaza
Telefon:0 (212) 615-3838
Web Sitesi:www.gopdiyaliz.com.trHata Bildir
41.05859728.908011

Kurum Hakkında

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi, 104 yatak kapasitesi ile Türkiye’nin en önemli diyaliz merkezlerindendir. 2002 yılında haziran ayında 10 yatak ile hizmet vermeye başlayan Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi kısa bir süre sonra 300 hasta kapasitesine ulaşarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen merkezlerinden biri olmuştur.

Bugün Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi 104 yatak kapasitesi ve tam teşekküllü hastane desteğiyle yeni ve konforlu mekânında hizmet vermektedir. Diyaliz Merkezinde en son teknoloji ürünleri cihazlar kullanılmaktadır. Gaziosmanpaşa Hastanesi Diyaliz Merkezi’nde Nefroloji Uzmanı, deneyimli hekimler, hemşireler, sosyal hizmet uzmanı, diyetisyen ve psikologdan oluşan kadrosu ile hasta ve yakınlarının yanındadır.

Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi’nde Ücretsiz Fistül ameliyatları yapılmaktadır. Her hastaya özel diyalizör kullanılmaktadır. Her hastaya özel plazma TV’den özel kulaklık yardımıyla televizyon seyredip vaktini sıkılmadan geçirebilme imkânı sağlanmaktadır. Hasta ve yakınlarına Diyaliz merkezinde bulundukları zamanı sıkılmadan geçirebilmeleri için şık ve ferah kafeteryamızda çay eşliğinde plazma ekranda TV izleme imkanıda sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziosmanpaşa Hastanesi
30 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. No:51
İstinye Üniversitesi Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi
80 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. No: 57-59
Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi
160 metre uzaklıkta
Merkez Mahallesi Çukur Çeşme Cad. No:63
Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi
160 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. No:63
Avrupa Şafak Hastanesi
400 metre uzaklıkta
Küçükköy Yolu Hamam Sok. No:2
Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi
410 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Salihpaşa Cad. Huzur Sokak No:6/A