Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Merkez Mahallesi Çukurçeşme Caddesi No:63
Telefon:0 (212) 564-5854
Web Sitesi:www.gopkadinsagligi.comHata Bildir
41.05953728.906618

Kurum Hakkında

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, uzman doktorlar ve profesyonel kadrosu ile akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor.

Tamamen yanmaz, çizilmez ve anti bakteriyel malzemeler ile donatılan hastanede insan sağlığı için gereken her ayrıntı üzerinde titizlikle durulmuştur. Sterilizasyona büyük önem verilen Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi'nde, hastalar Kliniğe girdikten itibaren güleryüzlü ve işinde uzman kadrosu ile sizlere ayrıcalığınızı hissettiriyor ve memnun bir şekilde klinikten ayrılmanızı sağlıyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kardiyoloji
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • ESWL
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Esra Akten
30.10.2017 günü saat 17.30 da, önceden randevu almış olarak Çocuk Hastalıkları Dr.Yusuf Büyükpınarbaşılı'ya kızım için gittik. Saatinde orada bulunmamıza rağmen muayeneye alınmadık. Dr.un asistanı tarafından adeta azarlanarak ve yoğunluktan başka bir gerekçe gösterilmeden! "Üzgünüm yoğunuz" randevulu hasta için bir red sebebi olabilir mi?? Muayene olamadan hastaneden ayrılmak zorunda kaldık. Bu randevu sebebiyle başka dr.da aramamıştık. Emek ve zaman kaybettik. Üstelik cocuğu muayene de ettiremedik. Ya acil bir durum olsaydı??? Güleryüzlü personel ifadesi doğru değil. Sistemsiz ve suratsız bu hastaneye bir daha gitmeyi veya tavsiye etmeyi düşünmüyorum.

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.3 / 5

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi
0 metre uzaklıkta
Merkez Mahallesi Çukur Çeşme Cad. No:63
Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi
80 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. No: 57-59
Gaziosmanpaşa Hastanesi
140 metre uzaklıkta
Çukurçeşme Caddesi No:51
Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi
160 metre uzaklıkta
Çukurçeşme caddesi No:51 Mass Plaza
Bayrampaşa Hastanesi
310 metre uzaklıkta
Kartaltepe Mah. Hakan Sok. No:18
Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
400 metre uzaklıkta
Yıldırım mahallesi Eski Edirne asfaltı No:95