Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Merkez Mahallesi Çukur Çeşme Cad. No:63
Telefon:0 (212) 417-6667
Web Sitesi:www.gopkadinsagligi.comHata Bildir
41.05955028.906635

Kurum Hakkında

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, Uzman Doktorlar ve Profesyonel kadrosu ile akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor.

Tamamen yanmaz, çizilmez ve anti bakteriyel malzemeler ile donatılan hastanede insan sağlığı için gereken her ayrıntı üzerinde titizlikle durulmuştur. Sterilizasyona büyük önem verilen Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi'nde, hastalar Kliniğe girdikten itibaren güleryüzlü ve işinde uzman kadrosu ile sizlere ayrıcalığınızı hissettiriyor ve memenun bir şekilde klinikten ayrılmanızı sağlıyor.

Bilgisayar teknolojisinin son derece etkin olarak kullanıldığı Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi'nde, Hastane Bilgi Sistemi yazılımından yararlanılıyor. Bu yazılım, hem hasta bilgilerinin hızla toplanıp işlenerek, tanı ve tedavide kullanılabilmesine olanak tanıyor, hem de hastaya özel tahlil, film, laboratuvar sonuçları gibi bilgilerin, bilgisayar ortamında sunulmasını ve saklanmasını sağlıyor. Bu sistemle doktorlar hastane dışındayken de hasta takibini elektronik ortamda yapabiliyor. Ayrıca kâğıt dolaşımı ve bürokrasi en aza indiriliyor, hasta yakınlarının uğradığı zaman kaybı ortadan kaldırılıyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kardiyoloji
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Fatma Akşit
★★★★★
Syn Mine Gül Hatipoglu Karacabeyde göreviniz sırasında oglum Şahinin doğumunda göstermiş olduğunuz çabanızdan dolayı teşekkürlerimi sunarım. Ömer Ay Karacabey

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi
0 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. No:63
İstinye Üniversitesi Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi
80 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. No: 57-59
Gaziosmanpaşa Hastanesi
140 metre uzaklıkta
Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. No:51
Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi
160 metre uzaklıkta
Çukurçeşme caddesi No:51 Mass Plaza
Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
400 metre uzaklıkta
Yıldırım mahallesi Eski Edirne asfaltı No:95
Avrupa Şafak Hastanesi
490 metre uzaklıkta
Küçükköy Yolu Hamam Sok. No:2