Özel Elif Tıp Merkezi

Özel Elif Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Elif Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Mardin
İlçe:Midyat
Adres:Bağlar Mah. Mardin Çevre Yolu Bulvarı No:18
Telefon:0 (482) 462-6869
Web Sitesi:eliftipmerkezi.comHata Bildir
37.42428741.346309

Kurum Hakkında

2013 yılında kurulan Merkezimiz, Acil Sağlık, Kadın Hastalıları, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, İç Hastalıkları, Diş ve Radyoloji branşlarında hizmet vermeye başlamıştır. Elif Tıp Merkezi koruyucu hekimlik uygulamalarını da desteklemekte bu nedenle hasta ve hasta yakınlarını bilgilendirme çalışmaları yapmaktadır. Düzenli aralıklarla yaptığımız seminerler hastalarımızın daha bilinçli olmaları ve yaşam kalitelerini artırmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

Merkezimize gelen hastalarımızın fiziksel ve ruhsal konforu bizim için çok önemlidir. Merkezimiz butik bir merkez olarak spesifik ihtisas dallarında hizmet vermek üzere dizayn edilmiştir. Erken tanı sayesinde elde edilecek başarılı sonuçlardan faydalanmak, ilerleyen aşamalarda hastalıklarınız için en doğru tedavi yöntemlerine başlamak için sizleri merkezimize bekliyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Elif Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Elif Tıp Merkezi, Mardin ili Midyat ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Elif Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Elif Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Özel Elif Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Elif Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Midyat Devlet Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mh. Zeynel Abidin Erdem Bul. No:14
Gercüş Devlet Hastanesi
16.3 km. uzaklıkta
Hükümet Cd. No:40
Hasankeyf Devlet Hastanesi
34.8 km. uzaklıkta
Raman Mah. Alaaddin Heskifi Cad. No:1
Dargeçit İlçe Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Bahçebaşı Mah. Selahattin Eyyubi Cad.
Ömerli İlçe Hastanesi
35.6 km. uzaklıkta
Yeni Mh. 3080.Sk. No:18
Nusaybin Devlet Hastanesi
39.4 km. uzaklıkta
Mardin Şırnak Yolu - Bölge Trafik Yanı