Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi

Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi
Kurum Adı:Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1418. Sokak No. 14 Kahramanlar
Telefon:0 (232) 441-0121
38.4259627.151035

Kurum Hakkında

1999 yılında EMOT da fiziksel büyüme olmuş ve ameliyathane sayısı yatak sayısı artarak ve hekim kadrosu güçlenerek bölgenin önde gelen acil Mikrocerrahi ve Travmatoloji merkezine dönüşmüş ayrıca ellektif olgular ile yılda ortalama 3.000 ameliyat ve 10.000 poliklinik sayısına ulaşmıştır.

EMOT'un kuruluş felsefesi çerçevesinde bilimsel çalışma, sürekli meslek içi eğitim ve etik ilkeler vardır. Bu ilkeleri taviz vermeden uygulamak ve kurumu bir eğitim kurumuna dönüştürerek genç meslektaşlarımıza üst düzeyde Ortopedi Travmatoloji ve El Cerrahisi-Mikrocerrahi eğitimi vermek hastanemizin varoluş nedeni ve kuruluş ülküsüdür.

Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sevda Görkem Rüzgar Köse
Sevda Görkem Rüzgar Köse · 4 Nisan 2021

Slm benim sol kolumdan çok kötü agrım var gittiğim doktorlar ilaç verip eve yolluyorlar bana yardımcı olurmusunuz

Nurten Dülger
Nurten Dülger · 11 Temmuz 2019

Erzincandan İyi günler benim eşimin sol dizinde kemikte leke var dediler fakat Trabzon da nükleer tıp cihazında vücudun 2 yerinde daha görüldü göğüs kafesine yakın bir kemikte ve başının sol tarafında da aynı leke var fakat henüz bir tanı koyulmuş değil şu an ne yapacağımızı bilmiyoruz ağrıları var bana yardımcı olabilirseniz memnun olurum

Doğukan Aysu Içen
Doğukan Aysu Içen · 17 Şubat 2018

merhabalar omirilik eilmesi ve büyümesine bakıyor musunuz bide ayak kireçleme ve ciddeli ağrılar var onlarlada ilgilenebiliyor musunuz

Saniye Güngörmez
Saniye Güngörmez · 31 Aralık 2017

Merhabalar. Eşim ağustos ayında bir kaza geçirdi sağ kol pazı kısmında parçalı kırık oluştu ameliyat oldu platin takıldı vs. Fakat ağrıları hiç geçmiyor. Kolundaki şişlik hala duruyor. Bu konuda hastanenizde tedavi görebilmemiz mümkünmü. Cevaplarsanız çok sevinirim

Ayfer Karaca
Ayfer Karaca · 28 Temmuz 2016

Slm benim annem bilek kemiğini kırmış ve hemen hemen bütün doktorlar yapabileceğimiz bişey yok diyorlar en son bi doktor bi amelyat yapılır ağrıları dondurulur dedi bize acaba bi bilgi verebilirmisiniz bize

Tc Hatice Yaşar
Tc Hatice Yaşar · 12 Şubat 2016

İntihaplı romatizma var bende kemik hastanesine gitmek istiyorum izmirde bana yardımcı olursanız sevinirim

Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 45 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Atakalp Kalp Hastanesi
30 metre uzaklıkta
1418 Sok. No:18 Kahramanlar
Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği
90 metre uzaklıkta
1413 Sk. No:51 Kahramanlar
Su Hospital Hastanesi
170 metre uzaklıkta
1397 Sokak No:1 Kahramanlar
İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
180 metre uzaklıkta
1420. Sok. No:3/A-B Kahramanlar
Gazi Hastanesi
400 metre uzaklıkta
1421. Sokak No. 29 Alsancak
İsmail Atabek Fizik Tedavi Merkezi
400 metre uzaklıkta
Kahramanlar Mah. Can Kulduk Sk. No:16