Özel ER-PA Diyaliz Merkezi

Özel ER-PA Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel ER-PA Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Bahçelievler Mah. 3007 Sok. No:23
Telefon:0 (258) 264-4411
Web Sitesi:www.saglikhastanesi.com.trHata Bildir
37.77329929.043589

Kurum Hakkında

Özel ER-PA Diyaliz Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Diyaliz merkezimiz 1992 yılında Er-Pa Özel Sağlık Hastanesi bünyesinde kurulmuştur. Bugün 26 yıllık diyaliz tecrübesi ile 5500 m² lik kapalı alana sahip olup, Türkiye'nin en büyük modern diyaliz merkezlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Ferah ve geniş klimalı salonlarda son teknolojik sistemlere uygun hemodiyalız cihazları ile tedavi imkanı veren merkezimizde ortopedik ileri teknolojik yataklar, her yatakla kulaklıklı hasta televizyonu, DVD player ve uydu yayınları aracılığı ile Türk TV kanalları dışında yabancı TV kanalları da izlenebilmektedir. Ayrıca HBS AG(+) hastalar için ayrı olarak mevcuttur. Hasta soyunma odalarımız ve bu odalarda hastalarımızın özel eşyalarını koyabilecekleri kilitli dolaplar bulunmaktadır.

Hasta ve refakatçilerin iyi vakit geçirebilmeleri için kafeterya, bilardo masası, masa tenisi, satranç ve tavla gibi aktivitelerin yapılabildiği salonlar, eğitim ve toplantı salonları mevcuttur. Binamızı çevreleyen geniş yeşil alan içinde yürüme yolu, kamelya oturma alanlarımız vardır.

Hastaların seanslara uyaşımı klimatize modern araçlarla evlerinden veya kaldıkları yerlerden alınıp seans sonraso tekrar yerlerine bırakılmaları ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Her seansta hastalarımızın sağlığı ve diyeti düşünülerek hazırlanmış zengin kahvaltı ve ikramlarımız bulunmaktadır. Ülkemiz bünyesindeki her türlü sosyal kurum ile anlaşmamız vardır( SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı, yurt dışı sigorta ve özel sağlık sigortası).

Merkezimizde 1 uzman hekim, 2 diyaliz sertifikalı sorumlu hekim olmak üzere 3 hekim, 20 sertifikalı hemşire, 3 teknisyen olmak üzere 60 kişi görev yapmaktadır. Merkezimize gelen hastalar her zaman güler yüz ile karşılanıp her konuda yardımcı olmaya çalışılmaktadır. Sorumlu hekimlerimiz sağlık ekibi ile beraber hastalarımızla bizzat ilgilenerek tıbbi takiplerinin uluslararası standartlarla yapılmasını özenle sağlamaktadır. Hastalar transplantasyon imkanı açısından da yakın takibe alınıp, bu açıdan şansları araştırılıp, durumlarının öngördüğü tetkik ve tedavilere yönlendirilirler.

Merkezimizde her hastaya özel tedavi seçenekleri geliştirilerek hemodiyaliz tedavisi bireyselleştirilmetedir. Hastaların ihtiyaçlarına göre çeşitli tiplerde diyalizör kullanılmaktadır. Diyaliz makinalarımızın teknik bakımları kullanılan suyun her türlü analizi rutin olarak yapılmaktadır. Merkezde Fresenius 4008S, 4008S HDF modüllü 4008B, Toray TR-8000 cihazları bulunmaktadır.

Merkezimizde EKG defibrilatör, acil müdahale seti, aspiratör, her yatağa özgü oksijen sistemi, USG cihazı, glukometre, el doppleri gibi temel tıbbi gereksinimler mevcuttur. Müdahale ve gözlem odamız bulunmaktadır. Merkeziniz gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hastalarımıza en kaliteli hizmeti konforu ve rahatlığı sunma çabası içindedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel ER-PA Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel ER-PA Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel ER-PA Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.5 / 5

Özel ER-PA Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Denizli Sağlık Hastanesi
Özel Denizli Sağlık Hastanesi olarak son teknoloji ekipmanlarımız, alanında uzman hekim ve sağlık ekibimizle 30.000 m2lik alanda uluslararası standartlarda hizmet sunuyoruz.
Özel Denipol Hastanesi
Özel Denipol Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Alanında uzman çalışanları, insan odaklı üstün hizmet anlayışı ve disiplinli çalışmayı bir araya getiren Özel Denipol Hastanesinde kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.
Özel Gözakademi Hastanesi
Özel Gözakademi Hastanesi, hastalarına 1800 m2 kapalı alanlı modern mimarisiyle, bölgemizde, tüm tetkik ve tedaviler ile ameliyatların yapıldığı huzurlu bir ortam sunmaktadır.
Özel Denizli Diyaliz Merkezi
Denizli Diyaliz Merkezi olarak diyaliz, hemodiyaliz hizmetlerini uzman ekibimizle kaliteden ödün vermeden tüm kurum hastalarından hiç bir ücret talep etmeden sunmaktayız.
Servergazi Devlet Hastanesi
1 Ağustos 2005 tarihinde daha önce şehir merkezindeki binasında olan Pamukkale Devlet Hastanesi tüm personeliyle buraya taşınarak hizmet vermeye başladı. 20 Eylül 2005 tarihinde ismi Denizli Servergazi Devlet Hastanesi olarak deği
Özel Can Sağlık Polikliniği
Can Polikliniği; uygun fiyat, hızlı müdahale, kaliteli hizmet politikası olan butik bir sağlık kuruluşudur. Polikliniğimizde ayaktan teşhis ve tedavi hizmetleri verilmektedir. SGK anlaşmamız yoktur.
Özel Denizli Tekden Hastanesi
2003 Kasım ayında faaliyete geçen Özel Denizli Tekden Hastanesi dünya standartlarında A'dan Z'ye sağlık hizmeti sunmak üzere kurulmuştur.
Özel Beymer Tıp Merkezi
Özel Beymer Tıp Merkezi
3 km. uzaklıkta
Özel Beymer Tıp Merkezi 3020 m2 kapalı alanı olan yedi katlı binasında A tipi tıp merkezi ruhsatı ile butik gün hastanesi konseptinde hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel ER-PA Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉