Özel ER-PA Diyaliz Merkezi

Özel ER-PA Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel ER-PA Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Bahçelievler Mah. 3007 Sok. No:23
Telefon:0 (258) 264-4411
Web Sitesi:www.saglikhastanesi.com.trHata Bildir
37.77329929.043589

Kurum Hakkında

Diyaliz merkezimiz 1992 yılında Er-Pa Özel Sağlık Hastanesi bünyesinde kurulmuştur. Bugün 26 yıllık diyaliz tecrübesi ile 5500 m² lik kapalı alana sahip olup, Türkiye'nin en büyük modern diyaliz merkezlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Ferah ve geniş klimalı salonlarda son teknolojik sistemlere uygun hemodiyalız cihazları ile tedavi imkanı veren merkezimizde ortopedik ileri teknolojik yataklar, her yatakla kulaklıklı hasta televizyonu, DVD player ve uydu yayınları aracılığı ile Türk TV kanalları dışında yabancı TV kanalları da izlenebilmektedir. Ayrıca HBS AG(+) hastalar için ayrı olarak mevcuttur. Hasta soyunma odalarımız ve bu odalarda hastalarımızın özel eşyalarını koyabilecekleri kilitli dolaplar bulunmaktadır.

Hasta ve refakatçilerin iyi vakit geçirebilmeleri için kafeterya, bilardo masası, masa tenisi, satranç ve tavla gibi aktivitelerin yapılabildiği salonlar, eğitim ve toplantı salonları mevcuttur. Binamızı çevreleyen geniş yeşil alan içinde yürüme yolu, kamelya oturma alanlarımız vardır.

Hastaların seanslara uyaşımı klimatize modern araçlarla evlerinden veya kaldıkları yerlerden alınıp seans sonraso tekrar yerlerine bırakılmaları ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Her seansta hastalarımızın sağlığı ve diyeti düşünülerek hazırlanmış zengin kahvaltı ve ikramlarımız bulunmaktadır. Ülkemiz bünyesindeki her türlü sosyal kurum ile anlaşmamız vardır( SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı, yurt dışı sigorta ve özel sağlık sigortası).

Merkezimizde 1 uzman hekim, 2 diyaliz sertifikalı sorumlu hekim olmak üzere 3 hekim, 20 sertifikalı hemşire, 3 teknisyen olmak üzere 60 kişi görev yapmaktadır. Merkezimize gelen hastalar her zaman güler yüz ile karşılanıp her konuda yardımcı olmaya çalışılmaktadır. Sorumlu hekimlerimiz sağlık ekibi ile beraber hastalarımızla bizzat ilgilenerek tıbbi takiplerinin uluslararası standartlarla yapılmasını özenle sağlamaktadır. Hastalar transplantasyon imkanı açısından da yakın takibe alınıp, bu açıdan şansları araştırılıp, durumlarının öngördüğü tetkik ve tedavilere yönlendirilirler.

Merkezimizde her hastaya özel tedavi seçenekleri geliştirilerek hemodiyaliz tedavisi bireyselleştirilmetedir. Hastaların ihtiyaçlarına göre çeşitli tiplerde diyalizör kullanılmaktadır. Diyaliz makinalarımızın teknik bakımları kullanılan suyun her türlü analizi rutin olarak yapılmaktadır. Merkezde Fresenius 4008S, 4008S HDF modüllü 4008B, Toray TR-8000 cihazları bulunmaktadır.

Merkezimizde EKG defibrilatör, acil müdahale seti, aspiratör, her yatağa özgü oksijen sistemi, USG cihazı, glukometre, el doppleri gibi temel tıbbi gereksinimler mevcuttur. Müdahale ve gözlem odamız bulunmaktadır. Merkeziniz gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hastalarımıza en kaliteli hizmeti konforu ve rahatlığı sunma çabası içindedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel ER-PA Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel ER-PA Diyaliz Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel ER-PA Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel ER-PA Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel ER-PA Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel ER-PA Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Denizli Sağlık Hastanesi
140 metre uzaklıkta
Bahçelievler Mah. 3007 Sok. No:23
Denipol Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Merkezefendi Mah. 29 Ekim Bulvarı No:102
Gözakademi Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Merkezefendi Mh. 29 Ekim Bulvarı 438 Sk. No:15
Denizli Diyaliz Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Merkez Efendi Mahallesi 438/1 Sok. No:9
Servergazi Devlet Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Bereketler Mah. Bereket Cad. No:1
Can Sağlık Polikliniği
2.3 km. uzaklıkta
Akkonak Mah. Fatih Cad. No:91
Denizli Tekden Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Murat Dede Mh. Karcı Yolu Cd. 29 Ekim Bulvarı No:57