Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Bandırma
Adres:İhsaniye Mh. Şehit Mehmet Gönenç Sk. No:2
Telefon:0 (266) 718-8888
Web Sitesi:www.esentip.comHata Bildir
40.3522527.976739

Kurum Hakkında

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi, Balıkesir ili Bandırma ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Esen Tıp Merkezi olarak, sizlerin sağlık sorununuzda çözüm ortağınız olabilmek, memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmak ve hizmetlerimizi kabul edilebilir fiyatlarda sunabilmek için verimliliğimizi arttırarak maliyetlerimizi minimumda tutmak hedefiyle, 2007 de hizmet sunmaya başladık.

Mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitimi almış, kendini sağlık hizmetlerine adamış, özverili ve mensubumuz olmaktan gurur duyan ekibimizle fark yaratan hizmet sunmaktayız. Tedavi hizmetlerinde olduğu gibi, koruyucu sağlık hizmetlerine de önem veren bir sağlık kurumuyuz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Yeni Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin 30 ünite kapasiteli, bodrum kat dahil 5 katlı inşa edilmiştir. Hastanede Çocuk polikliniği, protez ve cerrahi poliklinikleri, acil polikliniği, mahkum polikliniği, merkezi sterilizasyo
Özel Bandırma Royal Hastanesi
Bandırma Royal Hastanesi; Bandırma ve Güney Marmara’nın ihtiyacı olan sağlık hizmetlerinin, dünya standartlarına uygun şekilde verilmesi konusunda üzerine düşen görevi yapıyor.
Bandırma Devlet Hastanesi
Bandırma Devlet Hastanesinin yeni binasının yapımına Doğan pınar Köyü Çiftlik Mevkiinde 1995 yılında başlanmıştır. 04 Ekim 2010 tarihinde faaliyete geçerek hasta kabulüne başlamıştır.
Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi
35 yataklı Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi olarak yeni binasıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Manyas Devlet Hastanesi
Manyas Devlet Hastanesi
34 km. uzaklıkta
Manyas Devlet Hastanesi hali hazırda 25 yataklı hastane olarak Manyas ve Balıkesir halkına hizmete devam etmektedir.
Karacabey Devlet Hastanesi
Karacabey Devlet Hastanesi
35 km. uzaklıkta
22000 m2 lik kapalı alana sahip 150 yatak kapasiteli yeni Karacabey Devlet Hastanesi sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Özel Karacabey Sağlık Polikliniği
Özel Karacabey Karmed Sağlık Polikliniği Bursa caddesi üzerindeki kendi binasında Karacabey'e hizmet vermektedir.
Gönen Devlet Hastanesi
Gönen Devlet Hastanesi
38 km. uzaklıkta
Gönen Devlet Hastanesi 2014 yılı itibari ile 90 yataklı yeni binasında Gönen ve çevresine sağlık hizmeti ulaştırmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉