Özel Esenler Hayat Hastanesi

Özel Esenler Hayat Hastanesi
Kurum Adı:Özel Esenler Hayat Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenler
Adres:Fevzi Çakmak Mah. Atışalanı Cad. No:26
Web Sitesi:www.esenlerhayat.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.03901828.882287

Kurum Hakkında

Özel Esenler Hayat Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

1993 yılında kurucumuz M. C. Nazım Yılmaztürk tarafından Beşyüzevler Hayat Hastanesiyle başlatılan, 1999 yılında Çamlıca Hayat Hastanesiyle devam eden Özel Sağlık Sunumu yatırımlarımız 2003 yılında hizmete giren Esenler Hayat Hastanesiyle devam ediyor.

Kısa zamanda da halkın teveccühünü kazanarak özlenen doluluk oranına ve hasta potansiyeline kavuştu. Bu güvene layık olmanın ve sosyal sorumluluk anlayışımızın gereği bizde bölge halkına ve tüm İstanbul'a en kaliteli tıbbi bakım hizmetini halkın alım gücünü de gözeten fiyatlarla sunmanın gayreti ve kararlılığı içindeyiz.

Esenler Hayat Hastanesi özenli hizmet anlayışıyla doğru ideallere yatırım yapmanın ödülünü sizlerden alacağının bilinciyle kaliteli hizmet yolculuğuna mevcut tesis ve yeni yatırımlarıyla da devam edeceğini müjdeliyor.

Özel Esenler Hayat Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Esenler Hayat Hastanesi, İstanbul ili Esenler ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Esenler Hayat Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Esenler Hayat Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Esenler Hayat Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 31 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Esenler Hayat Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avicenna Esenler Hastanesi
220 metre uzaklıkta
Menderes Mah. Atışalanı Cad. 307. Sok No:2
Esenler Güney Hastanesi
620 metre uzaklıkta
Menderes Mh. Kazım Karabekir Cd. No:1
Öz Huzur Tıp Merkezi
830 metre uzaklıkta
Genç Osman Mah. Doğanbey Cad. No:114/B
Ensar Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Birlik Mah. Atışalanı Cad. 835 Sok. No:2
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Dr. Sadık Ahmet Caddesi
Güngören Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Doğanbey Cad. No:1 Köyiçi