Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizyorad FTR Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Denizli
İlçe:Merkezefendi
Adres:Sırakapılar Mah. 491 Sokak No:23
Telefon:0 (258) 264-0304
37.78181929.080642

Kurum Hakkında

Özel Fizyorad Fizik Tedavi Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak 2013 yılının Eylül ayından beri hizmet vermekte olduğumuz Sevil Kaynak İlkokulu yanı (Milli Eğitim Arkası) adresimizden, 2015 yılı Ağustos ayında hastalarımız için özel tasarladığımız modern ve donanımlı, Sırakapılar Mah. 491 sok.(Eski Erpa yanı) adresindeki yeni binamıza taşınmış bulunmaktayız. Yaklaşık 1000 m2’lik binamızda Elektro Terapi, Rehabilitasyon ve Çocuk Rehabilitasyon olarak özel katlar halinde, alanında uzman Doktoru, konusunda deneyimli Fizyoterapistler, Tıbbi Sekreter ve Tecrübeli Hemşire Teknikerlerimiz ile Poliklinik Tedavi, Tüm Laboratuvar Tetkikleri, tüm radyolojik tetkikleri (MR, röntgen, kemik dansitometri, tomografi, ultrason vs.) ve medikal masaj hizmeti vermekteyiz.

Merkezimize gelen her hasta fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanımızca, değerlendirilmekte ve probleme yönelik bir tedavi programı planlanmaktadır. Planlanan tedavi merkezimizde bulunan modern fizik tedavi cihazlarıyla ve deneyimle fizyoterapistler ve teknikerlerimiz aracılığıyla uygulanmaktadır. Tedavi aşamasında hastaların tedaviye cevapları gözden geçirilmekte ve hastalar tedavi süresince yakından izlenmektedir.

Fizyorad hafta içi 8.00- 18.00, cumartesileri 8.00-17.00 ‘ ye kadar 3 adet servis aracımızla hizmetinizdedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Pınar Y. Kocaoğlu · 6 Temmuz 2018

Tedavi süresinde fiyatlar değişti deyip fiyatları yükseltmekle hastaları zor durumda bırakan bir kurum. PRP için üç seans 1200 liraya anlaşıldı ve her seansta 400 lira ödeme yapılacaktı fakat ikinci seansta 600 lira talep ettiler. Uzun bir süredir orada farklı bölümlerde de tedavi görmemize rağmen hiç yardımcı olmadılar. Hastalarınıza ticari bir gözle baktığınız için teşekkür ederiz

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İdol KBB Tıp Merkezi

60 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mahallesi 506 Sokak No:14

Denizli Özel Vizyon Göz Merkezi

110 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mh. 495 Sok. No:7

Yaylalı Göz Hastanesi

110 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:21

Ege Hastanesi

110 metre uzaklıkta

Saraylar Mah. 495 Sk. No:27

Gülhan Tıp Merkezi

170 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mah. Hastane Cad. No:27

Gözmer Göz Merkezi

210 metre uzaklıkta

Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:19

Mediklinik Hastanesi

210 metre uzaklıkta

Sırakapılar Mah. Prof. Dr. Nusret H. Fişek Sk. No:11