Özel Gato Hospital Hastanesi

Özel Gato Hospital Hastanesi
Kurum Adı:Özel Gato Hospital Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Samsun
İlçe:Atakum
Adres:Yenimahalle Mah. Atatürk Bulvarı 137/1
Web Sitesi:www.mediva.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.35120536.241595

Kurum Hakkında

Özel Gato Hospital Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Gatohospital teknolojik yeniliklerin ve tedavi yöntemlerinin baş döndürücü bir hızla geliştiği çağımızda, yeniliklere ayak uydurmak ve uluslararası standartlarla hastalarımıza bu hizmeti sunmayı hedef edinmiş, deneyimli akademik hizmet kadrosu, eğitimli çalışanları ve belirlediği istikrarlı büyüme stratejisiyle hızla sektöründe en iyi yeri almayı başarmış güven veren, referansı yüksek öncü bir sağlık kuruluşudur.

Bütün imkanlarımızı kullanarak, en iyi ve kaliteli hizmet vermek amacıyla başta hasta ve hasta yakını memnuniyetini en yüksek seviyelere taşımak için gerek doktor kadromuz, gerek teknik kadromuzla birlikte büyük bir özveriyle çalışmaktayız. Gatohospital’ın özel hastanecilik alanındaki en büyük farkı; hasta ve hasta yakınının yanında değil, hasta ve hasta yakınının yerindeymiş gibi düşünerek çözüm üretmesi ve bunu bütün çalışan ekibine aşılayarak, bu bilinçle hizmet vermesidir. Doğru insan kaynağı, doğru kadro bilinci şartlar ne olursa olsun müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız kurumsal anlayışımız içindeki önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Gatohospital; Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı, Çocuk Sağlığı, Nörolojik Bilimler, Cerrahi Bilimler, Dahili Birimler, Ortopedi ve Travmatoloji başta olmak üzere tüm branşlarda tanı ve ve tedavi hizmeti vermektedir. Bünyesine yeni kattığı Uyku Ünitesi ve Sigarayı Bırakma Ünitesiyle de her türlü yeniliği hizmet kalitesine dönüştürmeye devam edecektir.

Gatohospital; ilkesel yaklaşımları ile topluma ve ülkesine katkı sağlamayı, hastalarına sunduğu otelcilik hizmeti, hasta mahremiyeti, uzman akademik ve sağlık kadrosuyla güvenilir, yenilikçi, uyguladığı fiyat politikalarıyla örnek, ulaşılabilir ve en üst kalitede sağlık hizmeti sunmayı, sadece kendi ülke sınırlarında değil, uluslararası alanda da yer alan bir sağlık kuruluşu olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Gatohospital; hasta ve hasta yakınlarının istek ve beklentilerini ön planda tutup her türlü sağlıklı çözümü üreterek mutlu bir tedavi dönemi geçirip, kendilerini en az evlerinde ki kadar güvende hissetmeleri için bütün gayret ve özeni göstermektedir.

Yeni mahalle, Atatürk Bulvarı 137/1 Atakent/Samsun adresinde bulunan hastanemiz 89 kişilik uzman ve akademik sağlık kadrosuyla, 65 kişilik hizmet kadrosuyla 52 adet yatağı, 3 ameliyathanesi ve bütün teknik donanımı ile sizlere hizmet vermektedir.

Özel Gato Hospital Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gato Hospital Hastanesi, Samsun ili Atakum ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Meral Süer
★★★★★
Herkese merhabalar eşimin kolundaki ağrı nedeniyle Özel Mediva Dastanesine Dr. Metehan Saraçoğlu'na gittik. Sıcak, samimi konuşmasıyla bizi rahatlattı. Sanki üst kattaki komşumla konuşuyormuşuz hissi verdi bize. Ağzına, gönlüne sağlık hocam.

Özel Gato Hospital Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Gato Hospital Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 23 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gato Hospital Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Atasam Atakum Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Yenimahalle Mah. Atakent Bulv. No:86
FBM Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No:400
FMC Samsun 19 Mayıs Diyaliz Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
19 Mayıs Bulvarı No:124 Kurupelit
VM Medical Park Samsun Hastanesi
3.2 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı No:17
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
3.2 km. uzaklıkta
On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi
Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
9.3 km. uzaklıkta
Unkapanı Cd. Leventler Sk. No:1
Liv Hospital Samsun Hastanesi
9.3 km. uzaklıkta
Hançerli Mah. 608 Sok. No:2