Özel Gato Hospital Hastanesi

Özel Gato Hospital Hastanesi
Kurum Adı:Özel Gato Hospital Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Samsun
İlçe:Atakum
Adres:Yenimahalle Mah. Atatürk Bulvarı 137/1
Web Sitesi:www.mediva.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.35120536.241595

Kurum Hakkında

Özel Gato Hospital Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Gato Hospital Hastanesi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Gatohospital teknolojik yeniliklerin ve tedavi yöntemlerinin baş döndürücü bir hızla geliştiği çağımızda, yeniliklere ayak uydurmak ve uluslararası standartlarla hastalarımıza bu hizmeti sunmayı hedef edinmiş, deneyimli akademik hizmet kadrosu, eğitimli çalışanları ve belirlediği istikrarlı büyüme stratejisiyle hızla sektöründe en iyi yeri almayı başarmış güven veren, referansı yüksek öncü bir sağlık kuruluşudur.

Bütün imkanlarımızı kullanarak, en iyi ve kaliteli hizmet vermek amacıyla başta hasta ve hasta yakını memnuniyetini en yüksek seviyelere taşımak için gerek doktor kadromuz, gerek teknik kadromuzla birlikte büyük bir özveriyle çalışmaktayız. Gatohospital’ın özel hastanecilik alanındaki en büyük farkı; hasta ve hasta yakınının yanında değil, hasta ve hasta yakınının yerindeymiş gibi düşünerek çözüm üretmesi ve bunu bütün çalışan ekibine aşılayarak, bu bilinçle hizmet vermesidir. Doğru insan kaynağı, doğru kadro bilinci şartlar ne olursa olsun müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız kurumsal anlayışımız içindeki önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Gatohospital; Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı, Çocuk Sağlığı, Nörolojik Bilimler, Cerrahi Bilimler, Dahili Birimler, Ortopedi ve Travmatoloji başta olmak üzere tüm branşlarda tanı ve ve tedavi hizmeti vermektedir. Bünyesine yeni kattığı Uyku Ünitesi ve Sigarayı Bırakma Ünitesiyle de her türlü yeniliği hizmet kalitesine dönüştürmeye devam edecektir.

Gatohospital; ilkesel yaklaşımları ile topluma ve ülkesine katkı sağlamayı, hastalarına sunduğu otelcilik hizmeti, hasta mahremiyeti, uzman akademik ve sağlık kadrosuyla güvenilir, yenilikçi, uyguladığı fiyat politikalarıyla örnek, ulaşılabilir ve en üst kalitede sağlık hizmeti sunmayı, sadece kendi ülke sınırlarında değil, uluslararası alanda da yer alan bir sağlık kuruluşu olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Gatohospital; hasta ve hasta yakınlarının istek ve beklentilerini ön planda tutup her türlü sağlıklı çözümü üreterek mutlu bir tedavi dönemi geçirip, kendilerini en az evlerinde ki kadar güvende hissetmeleri için bütün gayret ve özeni göstermektedir.

Yeni mahalle, Atatürk Bulvarı 137/1 Atakent/Samsun adresinde bulunan hastanemiz 89 kişilik uzman ve akademik sağlık kadrosuyla, 65 kişilik hizmet kadrosuyla 52 adet yatağı, 3 ameliyathanesi ve bütün teknik donanımı ile sizlere hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Gato Hospital Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Meral Süer
★★★★★
Herkese merhabalar eşimin kolundaki ağrı nedeniyle Özel Mediva Dastanesine Dr. Metehan Saraçoğlu'na gittik. Sıcak, samimi konuşmasıyla bizi rahatlattı. Sanki üst kattaki komşumla konuşuyormuşuz hissi verdi bize. Ağzına, gönlüne sağlık hocam.

Özel Gato Hospital Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Gato Hospital Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 25 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Atasam Atakum Tıp Merkezi
Atasam Sağlık Grubu'nun yeni hastanesi olan Atakum Tıp Merkezi Samsun'un Atakum ilçesi Yenimahalle Mahallesi Atakent Bulvarı üzerinde hizmet vermektedir. Hastane 18 branşın yanı sıra Medikal Estetik Merkezi ile Fizik Tedavi Merkez
Özel FBM Tıp Merkezi
Özel FBM Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Özel FBM Tıp Merkezinde KBB, Plastik Cerrahi ve Genel Cerrahi dallarında ayaktan tedavi verilmektedir.
Özel Samsun Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
2021 Temmuz ayında da Samsun’da hizmet vermeye başlayan merkezimiz şu an Samsun ve çevresinde aktif olarak çalışan tek hiperbarik oksijen tedavi kliniğidir. Kliniğimizin SGK ile anlaşması bulunmaktadır.
Özel FMC Samsun 19 Mayıs Diyaliz Merkezi
Özel FMC Samsun 19 Mayıs Diyaliz Merkezi 40 makine kapasitesi ile hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır.
Özel VM Medical Park Samsun Hastanesi
Medical Park Samsun Hastanesi; Atakum ilçesinin tam merkezinde, toplam 18600 m²'lik kapalı alanda, 33 uzmanlık dalında, 50 uzman hekimi ve 179 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin Kurupelit yerleşkesinde bulunan Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Karadeniz Bölgesi'nin en büyük ve en donanımlı hastanesi olup halen 900 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, onkoloji alanında en son tedavilerin uygulandığı, son derece donanımlı yapısıyla Samsun merkez ve ilçelerinde bulunan patolojik tanı almış, tedavi ve takip sürecinde olan kanser hasta
Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası
Son teknolojik cihazlarla donatılmış olan Kardiyoloji, Dahiliye, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahi, Çocuk, Kadın Doğum, KBB, Üroloji, Göz, Cildiye (Dermatoloji), Nöroloji, Ortopedi, Diş Poliklinikleri ile Samsun Eğitim Araştırma Hastan
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi
Liv Hospital Samsun alt yapı ve teknoloji kapasitesi ile 7 bin metrekare kapalı alanda, 60 yatak kapasitesi, tüm branşları içeren 25 poliklinik, 4 ameliyathane ile kişiye özel butik hastanecilik anlayışıyla hizmet veriyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Gato Hospital Hastanesi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉