Özel Gözde Adıyaman Hastanesi

Özel Gözde Adıyaman Hastanesi
Kurum Adı:Özel Gözde Adıyaman Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Adıyaman
İlçe:Merkez
Adres:Eskisaray Mh. 702. Sk. No:8 Türk Telekom Karşısı
Telefon:0 (416) 214-9192
37.76184438.271099

Kurum Hakkında

Özel Gözde Hastanesi Adıyaman/Merkez'de hem şehir içi hem de şehirlerarası ulaşım yollarına yakın mesafede yer alan ve rahat ulaşım olanağı sağlayan bir konumda yer almaktadır. 5000 metrekare alan üzerine kurulmuş olan Özel Gözde Hastanesi tüm branşlarda ayaktan ve yatarak teşhis ve tedavi hizmeti vermektedir.

Hastanemizde birçok cerrahi operasyonun yapılabildiği ameliyathanelerin yanı sıra erişkin, yenidoğan ve koroner yoğun bakım üniteleri ile acil servis gözlem ünitelerinde de kesintisiz sağlık hizmeti verilmektedir. Radyoloji ünitesinde yapılan çekimler hızla değerlendirilerek raporlandırılmaktadır. Klinik laboratuvar ulusal standartlar çerçevesinde tüm kliniklere ve hastalara hizmet vermektedir. Laboratuvar sonuçlarına web sitesi üzerinden kontrollü erişim sağlanmakta, böylece hasta hastaneye gelmeden test sonuçlarına güvenli bir şekilde ulaşabilmektedir. Hasta odaları, hasta ve yakınlarının güvenliği ve konforu düşünülerek tasarlanmıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Algoloji

Özel Gözde Adıyaman Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gözde Adıyaman Hastanesi, Adıyaman şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ali Abbas Özgür · 13 Ekim 2017

bu nasıl hastane tlfları açmıyorlar

Seher Baykara Duru · 20 Kasım 2016

Hiç beğenmedim güya özel hastane ama devlet hastanesinden hiç bir özelliği yok ilgi sıfır. bir suru sıra var. üstüne de bir sürü paranızı alıp gönderiyorlar.

Recep Yıldırım · 15 Ağustos 2016

Bu nasıl hastane ya telefonlara bakan yok

Adalet Özdemir · 10 Mayıs 2016

Telefonlara bakan yok. Sıra alamıyoruz. Doktorumuz için geliyoruz sadece yoksa hastaneninizin hiç bir artısı yok. Hatta özel demek bile çok yanlış

Habiş Öz · 18 Nisan 2016

Benimi aldırdım dermatoloji uzmanınız kesinlikle iz kalmayacak dedi. Burnumda kocaman bir kesik izi var bu kadarda olmaz! Kaç ay oldu ben yeniden çıkıyor ve burnumda hiç düzelme olmadı.

Gamze Ağır Bilen · 4 Nisan 2016

Devlet hastanesinin ebeleri cehennem zebanileri gibi ben onlardan çok korkuyorum. İlk çocuğumda beni hem mavfettiler hem de üstüne sezeryana zorladılar. Keşke şikayet edilse sıkıntı yaratanlar atılsa. Telefonla randevu almaya çalışma işkencesi devlet hastanelerinde var tabi alabilirsen. Özel neden telefonla vermiyor çünkü ayağını içeri attığın an sıra alıyor ikinci adımda içeriye girip muayene oluyorsun. Allah kimseyi devlet hastanesine muhtaç eylemesin kaç gündür bir sıra için çekmediğim rezillik kalmadı. Ben gece yarısı gidip sıra alabileceğim bir hastaneden medet umuyorsam vay halime.

Ahmet Akdağ · 8 Ocak 2016

Ameliyattan çıkan hastamız için verdikleri tek kişilik odada kapı kolu bozuk, ısıtıcılar çalışmıyor hasta tir tir yatakta, televizyon var ama malesef onunda kumandası yokmuş. söylediğimizde diğer odalarda var ama sizin odada yok diye alay ediyorlar. çok güler yüzlü personeli var. dalgamı geçiyorlar arkadaş niye yapmıyorsunuz alay etmek içinmi. devletten bu hizmetleri veriyoruz diye ücreti alıyorsunuz yazık günah..

Abdulkadir Ulusoy · 21 Ekim 2013

Ben böyle bir saçmalık görmedim hayata 4162149192 telefonu arıyorum Gözde Tıp Merkezi yarın için sıra almak istiyorum sekreterin bana verdigi cvp beyefendi kusura bakmayın biz telefonla randevu veremiyoruz kendiniz gelmeniz lazım. nerde kaldı bunun özel hastaneligi özeli de geçin şuan Türkiyenin neresinde randevu almak isterseniz alıyorsunuz 182 aracılığıyla ama Gözde Tıp çok özel biryer oldugu için onlar farklılar demek

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Gözde Adıyaman Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Gözde Adıyaman Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 91 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gözde Adıyaman Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Adıyaman Diyaliz Merkezi

610 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Turgut Reis Cad. 117 Sk No:25

Kahta Park Medikal Tıp Merkezi

710 metre uzaklıkta

Fatih Mah. Hüseyin Fehmi Fırat Bulvarı No:5

Adıyaman Park Hospital

2 km. uzaklıkta

Yeni Sanayi Mahallesi 2819 Sk. No:13

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Yunus Emre Mahallesi Atatürk Bulvarı

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Sakarya Cad. Malatya - Çelikhan Yolu Üzeri Yeşilyurt

Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3.4 km. uzaklıkta

Sümerevler Mah. Mavikent Yanı Sok. No:20

Çelikhan Devlet Hastanesi

30.3 km. uzaklıkta

Başpınar Mah. Başpınar Cad. No:102