Özel Gözde Adıyaman Hastanesi

Özel Gözde Adıyaman Hastanesi
Kurum Adı:Özel Gözde Adıyaman Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Adıyaman
İlçe:Merkez
Adres:Eskisaray Mh. 702. Sk. No:8 Türk Telekom Karşısı
Telefon:0 (416) 214-9192
Web Sitesi:www.gozdehastanesi.com.trHata Bildir
37.76184438.271099

Kurum Hakkında

Özel Gözde Adıyaman Hastanesi, Adıyaman şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Gözde Hastanesi Adıyaman/Merkez'de hem şehir içi hem de şehirlerarası ulaşım yollarına yakın mesafede yer alan ve rahat ulaşım olanağı sağlayan bir konumda yer almaktadır. 5000 metrekare alan üzerine kurulmuş olan Özel Gözde Hastanesi tüm branşlarda ayaktan ve yatarak teşhis ve tedavi hizmeti vermektedir.

Hastanemizde birçok cerrahi operasyonun yapılabildiği ameliyathanelerin yanı sıra erişkin, yenidoğan ve koroner yoğun bakım üniteleri ile acil servis gözlem ünitelerinde de kesintisiz sağlık hizmeti verilmektedir. Radyoloji ünitesinde yapılan çekimler hızla değerlendirilerek raporlandırılmaktadır. Klinik laboratuvar ulusal standartlar çerçevesinde tüm kliniklere ve hastalara hizmet vermektedir. Laboratuvar sonuçlarına web sitesi üzerinden kontrollü erişim sağlanmakta, böylece hasta hastaneye gelmeden test sonuçlarına güvenli bir şekilde ulaşabilmektedir. Hasta odaları, hasta ve yakınlarının güvenliği ve konforu düşünülerek tasarlanmıştır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Gözde Adıyaman Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Algoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ali Abbas Özgür
Bu nasıl hastane tlfları açmıyorlar.
Seher Baykara Duru
Hiç beğenmedim güya özel hastane ama devlet hastanesinden hiç bir özelliği yok ilgi sıfır. bir suru sıra var. üstüne de bir sürü paranızı alıp gönderiyorlar.
Recep Yıldırım
Bu nasıl hastane ya telefonlara bakan yok
Adalet Özdemir
Telefonlara bakan yok. Sıra alamıyoruz. Doktorumuz için geliyoruz sadece yoksa hastaneninizin hiç bir artısı yok. Hatta özel demek bile çok yanlış.
Habiş Öz
Benimi aldırdım dermatoloji uzmanınız kesinlikle iz kalmayacak dedi. Burnumda kocaman bir kesik izi var bu kadarda olmaz! Kaç ay oldu ben yeniden çıkıyor ve burnumda hiç düzelme olmadı.
Gamze Ağır Bilen
Devlet hastanesinin ebeleri cehennem zebanileri gibi ben onlardan çok korkuyorum. İlk çocuğumda beni hem mavfettiler hem de üstüne sezeryana zorladılar. Keşke şikayet edilse sıkıntı yaratanlar atılsa. Telefonla randevu almaya çalışma işkencesi devlet hastanelerinde var tabi alabilirsen. Özel neden telefonla vermiyor çünkü ayağını içeri attığın an sıra alıyor ikinci adımda içeriye girip muayene oluyorsun. Allah kimseyi devlet hastanesine muhtaç eylemesin kaç gündür bir sıra için çekmediğim rezillik kalmadı. Ben gece yarısı gidip sıra alabileceğim bir hastaneden medet umuyorsam vay halime.
Ahmet Akdağ
Ameliyattan çıkan hastamız için verdikleri tek kişilik odada kapı kolu bozuk, ısıtıcılar çalışmıyor hasta tir tir yatakta, televizyon var ama malesef onunda kumandası yokmuş. söylediğimizde diğer odalarda var ama sizin odada yok diye alay ediyorlar. çok güler yüzlü personeli var. dalgamı geçiyorlar arkadaş niye yapmıyorsunuz alay etmek içinmi. devletten bu hizmetleri veriyoruz diye ücreti alıyorsunuz yazık günah..
Abdulkadir Ulusoy
Ben böyle bir saçmalık görmedim hayata 4162149192 telefonu arıyorum Gözde Tıp Merkezi yarın için sıra almak istiyorum sekreterin bana verdigi cvp beyefendi kusura bakmayın biz telefonla randevu veremiyoruz kendiniz gelmeniz lazım. nerde kaldı bunun özel hastaneligi özeli de geçin şuan Türkiyenin neresinde randevu almak isterseniz alıyorsunuz 182 aracılığıyla ama Gözde Tıp çok özel biryer oldugu için onlar farklılar demek

Özel Gözde Adıyaman Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Gözde Adıyaman Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 93 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel FMC Adıyaman Diyaliz Merkezi
Özel FMC Adıyaman Diyaliz Merkezi SGK ile anlaşmalı olarak hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Merkezimiz 24+1 cihaz/yatak kapasitesine mevcuttur.
Özel Adıyaman Park Hospital
Adıyaman'ın ilk özel hastanesi olarak kurulmuş olan Park Hospital hastanesi siz değerli halkımıza uzun yıllar hizmet etmeği hedeflemektedir.
Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
İl Merkezinde tek branş hastanesi olan Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 25 Mayıs 1998 tarihinde hizmete açılmıştır.
Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Başhekim ve Başhekim yardımcısı ile birlikte 33 diş hekimi entegre sistemiyle çalışmakta olup, 30 hemşire, 6 diş teknisyeni, 1 Röntgen teknisyeni hizmet vermektedir.
Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi
T.C. Sağlık Bakanlığı Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2015 yılından itibaren yeni yapılan hastane kampüsündeki modern binasına taşınmıştır ve üç yerleşkede 170 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Çelikhan Devlet Hastanesi
Çelikhan Devlet Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Çelikhan Devlet Hastanesi 21-11-2001 tarihinden itibaren acil bölümü açılmış olup, 10 Mayıs 2002 tarihi itibariyle resmi olarak hizmete geçmiştir. Hastanemiz 30 yataklı ve 10 adet lojmanı bulunmaktadır.
Kahta Devlet Hastanesi
Kahta Devlet Hastanesi
31 km. uzaklıkta
Kahta ilçesinin yanı sıra Gerger ve Sincik ilçelerinin geçiş güzergahında olan 150 Yataklı Devlet Hastanesi gün geçtikçe ilçe ve yöre halkının beğenisini ve ilgisini çekmeye devam ediyor.
Besni Devlet Hastanesi
Besni Devlet Hastanesi
35 km. uzaklıkta
125 yatak kapasiteli Besni Devlet Hastanesi poliklinik, acil servis, diyaliz servisi, görüntüleme merkezi, laboratuvar, ameliyathane ve yoğun bakımları ile birlikte sosyal donatıları bünyesinde barındıran modern hastaneciliğin büt
Sincik Devlet Hastanesi
Sincik Devlet Hastanesi
42 km. uzaklıkta
6655 metrekarelik bir alana kurulan Sincik Devlet Hastanesi, 1 ameliyathane salonu, 2 doğum salonu, 2 acil müşahede odası, 6 poliklinik ve ikişer kişilik 10 oda halinde 20 yatak kapasiteli olarak vatandaşa hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Gözde Adıyaman Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉