Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Meydan Mh. Bakımyurdu Cad. No.231
Telefon:0 (322) 435-3030
36.98721535.307516

Kurum Hakkında

2003 yılından beri Özel Adana Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Adana'nın güneyinde, Meydan Mahallesi Bakımyurdu Caddesi'nde (Emniyet Mürlüğü Yanı) 4500m2'lik alanda inşa edilmiş 4 katlı modern binamızda hizmet vermektedir. Özel Adana Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi, 14 branşta uzman, pratisyen hekim ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla 10 konforlu odası, ameliyathanesi, doğumhanesi, radyoloji ünitesi, mikrobiyoloji ve biyokimya laboratuarı, ambulansı ve Cerrahi Merkez Ruhsatı ile birçok ameliyatların yapılabildiği bir statüde poliklinik ve yataklı tedavi hizmeti vermektedir. Doğumhanemizde doğumu müteakip, uzman çocuk doktoru eşliğinde bebeğin ilk kontrolü yapılmaktadır. Merkezimizde 3 adet bebek kuvözü ve 1 adet solunum cihazı bulunmaktadır.

Acil servis ünitesi yeterli tıbbi donanıma sahip ambulans hizmetiyle hızlı ve etkin müdahale gerektiren durumlarda hastalara 7/24 saat yaşam güvencesi sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erdal Yilmazer · 19 Ocak 2018

Allah kahretsin senin gibi hastaneyi diş yaptırdım adam yapamadı implatları hala çekiyorum sakin gitmyin oraya rezil olursunuz

TC Emel Metiner Kandırmaz · 7 Haziran 2014

Fizik tedavi için hastalar evden alınıyordu halen devam ediyormu acaba

Cennet Barıç · 1 Nisan 2014

Çocuğumun doktoru Rıza bey e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum... iyiki oğlumun doktoru. - Veli Ege Telli ve Annesi Sibel Telli

Malatya Malatyalı · 30 Aralık 2013

Çok güzel hastane özelikle Ersin bey süper bir doktor teşekkür ediyorum

Faruk Tepgec · 10 Temmuz 2013

Faruk Tepgeç & Ailesi

Adana Seyhan Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezini 09.07.2013 tarihinde hastamı tedavi için ziyarette bulundum. Yöneten ve yönetilenlerin işleri zordu. Ufak ama mütevazı bir hastaneydi; işlemler hızlı bir şekilde yürüyor. Doktorlar ve çalışanlar üzerlerine düşenleri çok iyi; hızlı bir şekilde yapıyorlardı. Sorunları yanıtlıyorlar; gülen yüz sayıları çoktu. Evrak kayıt, hastaya yön verme; birebir ilgi, özel paralı Hasta haneleri aratmıyordu. Bazı insanlar, kuruluşlar, kişileri eleştirebilir. Bazı zamanda övülmelidir. Ben bu hastanede gördüğüm sıcaklıktan dolayı yöneten ve yönetilen tüm çalışanlarına (özellikle Opr. Dr. haluk Ballı'ya, Uzman Dr. Atilla Gürel'e, Op. Dr. Mehmet Arıkoğlu'na, Uzman Dr. Önder Ergin'e) teşekkür ediyor, teşekkürlerimin iletilmesi ile sağlık ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Faruk Tepgec · 22 Nisan 2013

Adana seyhan Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezini 22.04.2013 tarihinde ziyarette bulundum. Yöneten ve yönetilenlerin işleri zordu. Gelen bazı hastalar adres ve telefon numaralarını bile bilmiyordu. Düşün artık gerisini. Ufak ama mütevazi bir hastane; işlemler hızlı bir şekilde yürüyor. Doktorlar ve çalışanlar üzerlerine düşenleri çok iyi; hızlı bir şekilde yapıyorlardı. sorunları yanıtlıyorlar; gülen yüz sayıları çoktu. Bazı insanlar, kuruluşlar, kişileri eleştirebilir. Bazı zamanda övülmelidir. Ben bu hastanede gördüğüm sıcaklıktan dolayı yöneten ve yönetilen tüm çalışanlarına (özellikle Noroloji uzmanı İsmail cahit ERÇETİN beye ve personeline) teşekkür ediyor; teşekkürlerimin iletilmesi ile sağlık ve başarınızın devamını diliyorum.

Selçuk Sayın · 6 Ocak 2013

Hastanenizden çok memnunum eşim hamile her ay kontrole geliyorum Ersin Bey'in hastasıyız başarılarınızın devamını dilerim. Selçuk Sayın - Müjde Sayın

Rafet Şengül · 3 Aralık 2012

Hayatımda bukadar kötü bir hastane görmedim bir iğne yaptılar beze oldu koluma seromu bile takamadılar damarı bulamadılar taktıkları seromda kolumu şişrdi hiç kimseye tavsiye etmiyorum

Murat Özbermek · 11 Eylül 2012

Özveriyle çalısan tüm hastane ekibine ve özellikle bizimle yakından ilgilenen hastane ambulans şöförü Zülfü Bey'e çok teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.

Aynur Deniz Ersoy · 27 Ağustos 2012

Çocuk Dokturu Rıza Bey mükemmel bir insan, çok kaliteli bir hekim.

Ulaş ToĞuç · 30 Temmuz 2012

Çok güzel bir hastane ayrıca doktorlara da teşekürlerimi iletiyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 65 oy kullanılmış ve kurum hakkında 11 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Seyhan Tıp Merkezi

180 metre uzaklıkta

Meydan Mah. Bakımyurdu Cad. No:205

Acıbadem Adana Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Cad. No:66

Ortopedıa Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Döşeme Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:64

Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Kurtuluş Mh. Ziyapaşa Bulvarı 64009 Sk.

Adana Kardiyoloji Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Büyükşehir Belediyesi Karşısı Adana Ticaret Borsası Sokağı Muhteşem İş

Adana Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Atatürk Cad. Büyükşehir Belediye Çarşısı No:23