Özel Adana Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Adana Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Adana Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Meydan Mh. Bakımyurdu Cad. No.231
Telefon:0 (322) 435-3030
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
36.98721535.307516

Kurum Hakkında

Özel Adana Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2003 yılından beri Özel Adana Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Adana'nın güneyinde, Meydan Mahallesi Bakımyurdu Caddesi'nde (Emniyet Mürlüğü Yanı) 4500m2'lik alanda inşa edilmiş 4 katlı modern binamızda hizmet vermektedir. Özel Adana Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi, 14 branşta uzman, pratisyen hekim ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla 10 konforlu odası, ameliyathanesi, doğumhanesi, radyoloji ünitesi, mikrobiyoloji ve biyokimya laboratuarı, ambulansı ve Cerrahi Merkez Ruhsatı ile birçok ameliyatların yapılabildiği bir statüde poliklinik ve yataklı tedavi hizmeti vermektedir. Doğumhanemizde doğumu müteakip, uzman çocuk doktoru eşliğinde bebeğin ilk kontrolü yapılmaktadır. Merkezimizde 3 adet bebek kuvözü ve 1 adet solunum cihazı bulunmaktadır.

Acil servis ünitesi yeterli tıbbi donanıma sahip ambulans hizmetiyle hızlı ve etkin müdahale gerektiren durumlarda hastalara 7/24 saat yaşam güvencesi sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Erdal Yilmazer
Allah kahretsin senin gibi hastaneyi diş yaptırdım adam yapamadı implatları hala çekiyorum sakin gitmeyin oraya rezil olursunuz.
TC Emel Metiner Kandırmaz
★★★★
Fizik tedavi için hastalar evden alınıyordu halen devam ediyormu acaba?
Cennet Barıç
★★★★★
Çocuğumun doktoru Rıza bey e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum... iyiki oğlumun doktoru. - Veli Ege Telli ve Annesi Sibel Telli
Malatya Malatyalı
★★★★★
Çok güzel hastane özelikle Ersin bey süper bir doktor teşekkür ediyorum.
Faruk Tepgec
★★★★★
Faruk Tepgeç & Ailesi

Adana Seyhan Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezini 09.07.2013 tarihinde hastamı tedavi için ziyarette bulundum. Yöneten ve yönetilenlerin işleri zordu. Ufak ama mütevazı bir hastaneydi; işlemler hızlı bir şekilde yürüyor. Doktorlar ve çalışanlar üzerlerine düşenleri çok iyi; hızlı bir şekilde yapıyorlardı. Sorunları yanıtlıyorlar; gülen yüz sayıları çoktu. Evrak kayıt, hastaya yön verme; birebir ilgi, özel paralı Hasta haneleri aratmıyordu. Bazı insanlar, kuruluşlar, kişileri eleştirebilir. Bazı zamanda övülmelidir. Ben bu hastanede gördüğüm sıcaklıktan dolayı yöneten ve yönetilen tüm çalışanlarına (özellikle Opr. Dr. haluk Ballı'ya, Uzman Dr. Atilla Gürel'e, Op. Dr. Mehmet Arıkoğlu'na, Uzman Dr. Önder Ergin'e) teşekkür ediyor, teşekkürlerimin iletilmesi ile sağlık ve başarılarınızın devamını diliyorum.
Faruk Tepgec
★★★★★
Adana seyhan Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezini 22.04.2013 tarihinde ziyarette bulundum. Yöneten ve yönetilenlerin işleri zordu. Gelen bazı hastalar adres ve telefon numaralarını bile bilmiyordu. Düşün artık gerisini. Ufak ama mütevazi bir hastane; işlemler hızlı bir şekilde yürüyor. Doktorlar ve çalışanlar üzerlerine düşenleri çok iyi; hızlı bir şekilde yapıyorlardı. sorunları yanıtlıyorlar; gülen yüz sayıları çoktu. Bazı insanlar, kuruluşlar, kişileri eleştirebilir. Bazı zamanda övülmelidir. Ben bu hastanede gördüğüm sıcaklıktan dolayı yöneten ve yönetilen tüm çalışanlarına (özellikle Noroloji uzmanı İsmail cahit ERÇETİN beye ve personeline) teşekkür ediyor; teşekkürlerimin iletilmesi ile sağlık ve başarınızın devamını diliyorum.
Selçuk Sayın
★★★★★
Hastanenizden çok memnunum eşim hamile her ay kontrole geliyorum Ersin Bey'in hastasıyız başarılarınızın devamını dilerim. Selçuk Sayın - Müjde Sayın
Rafet Şengül
Hayatımda bukadar kötü bir hastane görmedim bir iğne yaptılar beze oldu koluma seromu bile takamadılar damarı bulamadılar taktıkları seromda kolumu şişrdi hiç kimseye tavsiye etmiyorum
Murat Özbermek
★★★★★
Özveriyle çalısan tüm hastane ekibine ve özellikle bizimle yakından ilgilenen hastane ambulans şöförü Zülfü Bey'e çok teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.
Aynur Deniz Ersoy
★★★★★
Çocuk Dokturu Rıza Bey mükemmel bir insan, çok kaliteli bir hekim.
Ulaş ToĞuç
★★★★★
Çok güzel bir hastane ayrıca doktorlara da teşekürlerimi iletiyorum.

Özel Adana Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Adana Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 67 oy kullanılmış ve kurum hakkında 11 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Seyhan Tıp Merkezi
Özel Seyhan Tıp Merkezi
181 metre uzaklıkta
Özel Seyhan Tıp Merkezi, Adana Seyhan ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel İstiklal Tıp Merkezi
Konumu itibariyle Adana'nın kalbine açılan, ulaşım kolaylığına sahip Özel İstiklal Tıp Merkezi’nde, 12 Poliklinik ve Acil Gözlem Odası ile hizmet vermektedir.
Marsa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Çukurova Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile birleştirilerek 400 yataklı bir hastane konumuna gelmiştir.
Özel Acıbadem Adana Hastanesi
Çukurova gibi yoğun bir yerleşim bölgesinin merkezinde bulunan Acıbadem Adana Hastanesi, deneyimli hekimleri, yetkin sağlık personeli ve ileri teknolojisi ile 7 gün 24 saat Çukurova Bölgesi'ne güvenilir sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Ortopedıa Hastanesi
Ortopedinin üst branşlarının her birinde akademik unvanlı hekimleriyle ve ortopediye yakın, beyin-omurilik-sinir cerrahisi, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, enfeksiyon hastalıkları, dahiliye ve genel cerrahi branşlarında hizmet ver
Özel Adana Hastanesi
Özel Adana Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel Adana Hastanesi 145 yatak kapasitesi, ameliyathaneleri, yoğun bakım üniteleri, laboratuvarı, tıbbi görüntüleme birimi, acil servisin ve 45 poliklinik muayene odası ile bölgenin en büyük özel hastanesidir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Adana
Özel Dünyagöz Hastanesi Adana şubesi, gözün tüm branşlarında, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan güçlü hekim kadrosuyla ve dünya ile entegre teknolojik altyapısıyla hizmet veriliyor.
Özel Güney Adana Hastanesi
Hastanemiz 6400 m2 kapalı alanı 40 poliklinik, muayene odası, uzman hekimlerin desteğinde acil polikliniğimiz Güney Adana ve bölgemize hizmet vermektedir.
Özel Adana Metro Hastanesi
Özel Metro Hastanesi modern, güvenilir, ilgili, güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmetini ileri teknolojik donanımlara sahip imkanlar çerçevesinde sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Adana Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉