Özel Seyhan Tıp Merkezi

Özel Seyhan Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Seyhan Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Meydan Mah. Bakımyurdu Cad. No:205
Telefon:0 (322) 435-0204
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
36.98735835.305483

Kurum Hakkında

Özel Seyhan Tıp Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Seyhan Tıp Merkezi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (322) 435-0204 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Efe Dağtekin
★★★★★
Herkes kendine göre konuşur ben yıllardır en ufak rahatsızlığımda giderim her zaman gereğinden fazla ilgi görürüm herkese tavsiye ederim.
Şengül Erdoğan
Ben de geçenlerde gittim doktorları hiç iyi değil hastalarına hasta değilde müşteri gözüyle bakıyorlar onlar için önce para geliyor bu da mesleklerine aykırı bir durum...
Irfan Şahinöz
★★★★
Evet, Seyhan tıp merkezi adına layık bir sağlık kuruluşudur. Dr. Mehmet Dönmez hastanenin bel kemiğidir fakat geçenlerde acile geldim grip aşısı yazdırmak istedim. Acilin doktoru yazmadı. Halbuki grip aşısını acilde yazıyorlar. Sadece hatırlatmak istedim. Neslihan hanıma ve personele sonsuz sevgi ve saygılar diliyorum.

Özel Seyhan Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Seyhan Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 62 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Adana Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi
2003 yılından beri Özel Adana Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Adana'nın güneyinde, Meydan Mahallesi Bakımyurdu Caddesi'nde (Emniyet Mürlüğü Yanı) 4 katlı modern binamızda hizmet vermektedir.
Marsa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Çukurova Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile birleştirilerek 400 yataklı bir hastane konumuna gelmiştir.
Özel Acıbadem Adana Hastanesi
Çukurova gibi yoğun bir yerleşim bölgesinin merkezinde bulunan Acıbadem Adana Hastanesi, deneyimli hekimleri, yetkin sağlık personeli ve ileri teknolojisi ile 7 gün 24 saat Çukurova Bölgesi'ne güvenilir sağlık hizmeti sunuyor.
Özel İstiklal Tıp Merkezi
Konumu itibariyle Adana'nın kalbine açılan, ulaşım kolaylığına sahip Özel İstiklal Tıp Merkezi’nde, 12 Poliklinik ve Acil Gözlem Odası ile hizmet vermektedir.
Özel Ortopedıa Hastanesi
Ortopedinin üst branşlarının her birinde akademik unvanlı hekimleriyle ve ortopediye yakın, beyin-omurilik-sinir cerrahisi, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, enfeksiyon hastalıkları, dahiliye ve genel cerrahi branşlarında hizmet ver
Özel Adana Hastanesi
Özel Adana Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel Adana Hastanesi 145 yatak kapasitesi, ameliyathaneleri, yoğun bakım üniteleri, laboratuvarı, tıbbi görüntüleme birimi, acil servisin ve 45 poliklinik muayene odası ile bölgenin en büyük özel hastanesidir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Adana
Özel Dünyagöz Hastanesi Adana şubesi, gözün tüm branşlarında, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan güçlü hekim kadrosuyla ve dünya ile entegre teknolojik altyapısıyla hizmet veriliyor.
Özel Güney Adana Hastanesi
Hastanemiz 6400 m2 kapalı alanı 40 poliklinik, muayene odası, uzman hekimlerin desteğinde acil polikliniğimiz Güney Adana ve bölgemize hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Seyhan Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉