Özel İstanbul Ortopedi Merkezi

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi
Kurum Adı:Özel İstanbul Ortopedi Merkezi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:Çilekli Cd, No:32 Levent
Telefon:0 (212) 324-0324
41.08743429.018374

Kurum Hakkında

2000 yılında İstanbul'un ilk özel "Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi"ni kurduk. 10 yılda, 20 binden fazla insana sağlık hizmeti verdik. Yıllar içinde ortopedi branşına, fizik tedavi & rehabilitasyon, plastik cerrahi ve medikal estetik gibi destekleyici branşları da ekledik. Böylece bir tam hizmet Ortopedi Tıp Merkezi olduk.

Teşhis ve tedavinin her aşamasında teknolojiden yararlanıyoruz ve deneyimlerimizi meslektaşlarımızla yaptığımız görüş alış-verişi ile birleştiriyoruz. Uzmanlıklarımızı paylaşıyoruz ve en iyi sağlık hizmetini ve en etkili tedavi sürecini titizlikle planlıyoruz.

Modern donanımlı ameliyathane, anestezi ve re-animasyon, fizik tedavi ve rehabilitasyon, laboratuvar, röntgen gibi tüm birimler aynı çatı altında ve koordineli bir şekilde çalışıyor en iyi sağlık hizmetini tam zamanında sunuyor.

İSOM, tam donanımlı ambulansı ve uzman kadrosu ile "7 gün / 24 saat" Ortopedi ve Acil Travmatoloji hizmeti sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İstanbul Ortopedi Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayfer Karakaya · 21 Temmuz 2018

Çok memnun kaldık. Nasıl olduysa, yanlışlıkla 2 puan verilmiş adıma.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İstanbul Ortopedi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hattat Klinik

160 metre uzaklıkta

3.Levent Yeni Sülün Sk. No:48 Beşiktaş

Estethica Levent Tıp Merkezi

160 metre uzaklıkta

Yeni Sülün Sok. No: 13 3. Levent

Clinix Care Polikliniği

510 metre uzaklıkta

Konaklar Mah. Çamlık Sok. No:23 3.Levent

Renmed Diyaliz Merkezi

600 metre uzaklıkta

Levent Cad Yeni Sülün Sk. Begonya Aralığı No:10 Levent

Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi

630 metre uzaklıkta

Monolyalı Sokak No:5 Levent

Ortospor Sağlık Merkezi

890 metre uzaklıkta

Levent Mahallesi Levent Caddesi No:47