Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi
Kurum Adı:Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Ömerağa Mah. Cemil Karakadılar Cad. No:8
Telefon:0 (262) 333-0026
40.76309929.929621

Kurum Hakkında

İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi, tamamı akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet veriyor.

Tamamen yanmaz, çizilmez ve anti bakteriyel malzemeler ile donatılan hastanede insan sağlığı için gereken her ayrıntı üzerinde titizlikle durulmuştur. Sterilizasyona büyük önem verilen İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezinde, manüel dezenfeksiyonun yanı sıra tüm hasta yatakları yüksek sıcaklıkta su püskürtme sistemi ile yıkanabiliyor.

Bilgisayar teknolojisinin son derece etkin olarak kullanıldığı İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezinde, Hastane Bilgi Sistemi (HIS) yazılımından yararlanılıyor. Bu yazılım, hem hasta bilgilerinin hızla toplanıp işlenerek, tanı ve tedavide kullanılabilmesine olanak tanıyor, hem de hastaya özel tahlil, film, laboratuvar sonuçları gibi bilgilerin, bilgisayar ortamında sunulmasını ve saklanmasını sağlıyor. Bu sistemle doktorlar hastane dışındayken de hasta takibini elektronik ortamda yapabiliyor. Ayrıca kâğıt dolaşımı ve bürokrasi en aza indiriliyor, hasta yakınlarının uğradığı zaman kaybı ortadan kaldırılıyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İzmit Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzmit Kardiyoloji Merkezi

60 metre uzaklıkta

Şahabettin Bilgisu Cd. Tahsin Marmara Sk. No:8C

Dr. Tahsin Özbek Tıp Merkezi

160 metre uzaklıkta

Ömerağa Mh. İstiklal Cd. No:130 (Belsa Plaza Otopark Girişi Karşısı)

Kocaeli Tıbbi Tahlil Laboratuarı

180 metre uzaklıkta

Alemdar Cad. Soydan İş Hanı No:34/2

Kocaeli Akademi Tıp Merkezi

280 metre uzaklıkta

Abdurrahman Yüksel Cad.Karabaş Mah. No:28 Saraybahçe

İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

450 metre uzaklıkta

Karabaş Mh. Leyla Atakan Cd. No:10

Kocaeli Devlet Hastanesi

920 metre uzaklıkta

Turan Güneş Cad. Cedit. Mah.