Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Barbaros Mah. Al Zambak Sok. Varyap Meridian Sitesi Grand Tower Kat:10 D.106
Telefon:0 (216) 339-9005
41.00040329.100981

Kurum Hakkında

Bilindiği gibi 2003 yılından beri Özel Kadın Hastalıkları ve Doğum Tıp Merkezinde hizmet vermekte idik. 2008 de çıkan yönetmelik gereği olarak bulunduğumuz bina standartları bu hizmeti sürdürmek için yeterli görülmediği için yeni ve standartlara uygun bir çalışma alanına geçmek zorunlu hale gelmişti. Bu nedenlerle 1 Aralık 2013 de Batı Ataşehirdeki yeni yerimize taşınmış bulunmaktayız. Daha yüksek standartlarda hizmet üretmek adına yapılan bu değişikliklerden hepinizin daha da memnun olacağınızı umuyoruz.

Bu yaklaşım içinde hazırlanan Kadın Hastalıkları ve Çocuk Muayenehaneleri Ataşehir'in en beğenilen sitesi olan VARYAP MERIDIAN sitesinde GRANDTOWER A Blokunda 250 m2'lik bir ofis dairesinde hazırlanmıştır. Yönetmeliğe standartlarına uygun olarak hazırlanan alanlarda hasta bakmak bizim içinde hastalarımız içinde bir konfor ve keyf olacaktır.

Kanıta dayalı tıp ve hasta memnuniyetini prensip edinen muayenehanemizde, sizin ve çocuğunuzun sağlığının korunmasında yanınızda yer almaktan mutluluk duyacağız.

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Örnek Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Örnek Mah. Şehit Cahar Dudayev Cad. No:140

Uzman Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Barbaros Mah. Barbaros Cad. No:220 Batı Ataşehir

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Barbaros Mah. Fesleğen Sk. No:7 Batı Ataşehir

Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1.7 km. uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mh. Elmalı Sokak No:7

Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Atilla İlhan Cad. Efe Sok. No:10 Küçükbakkalköy

Ataşehir Diyaliz Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Nartanesi Sk. No.14-16