Özel Karabük Hayat Tıp Merkezi

Özel Karabük Hayat Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Karabük Hayat Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Karabük
İlçe:Merkez
Adres:Bayır Mah. Fevzi Çakmak Cad. Acar İşhanı No:1
Web Sitesi:www.hayattipmerkezi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.19741132.611299

Kurum Hakkında

Özel Karabük Hayat Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Karabük Hayat Tıp Merkezi olarak vizyonumuz, hizmette kalitenin, ekonomik koşulların ve insana değer veren anlayışın birleştiği bir kuruluş olarak faaliyet göstermektir. Hedefimiz ise;hasta memnuniyetini ön planda tutan, nitelikli sağlık hizmetleri sunmaktır.

Özel Karabük Hayat Tıp Merkezi olarak misyonumuz, küreselleşme ile değişen Türkiye koşullarını ve Karabük'ün ihtiyaçlarını dikkate alarak sağlık alanında kaliteli ve ekonomik hizmet vermektedir.

Kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışının yanında huzur verici iç mekanı, teknolojik cihazları, uzman kadrosu ve eğitimli personeli ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak daha geniş kitlelere ulaşmak hedefimizdir.

Memur, Bağ-Kur, SSK'lı çalışan ve emeklileri için; dahiliye, kadın doğum, çocuk hastalıkları, genel cerrahi ve acil poliklinik bölümlerinde muayene ve tetkiklermiz yapılmaktadır.

Özel Karabük Hayat Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Karabük Hayat Tıp Merkezi, Karabük şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Safak İnce · 16 Mart 2017

burası kapandımı yoksa tele bakan falan yok burası çin malı çakma bir yeremi dönustü

Adem Ertuğrul · 9 Mart 2014

NE biçim bir yer telefona bakan bile yok.

Elif Aluç · 22 Haziran 2013

Böyle rezil bi sistem yok. bi sağlık raporu almak istedim önce doğum tarihimi yanlış yazmışlar sonra raporu yanlış vermişler onların yüzünden ehliyetim yanlış çıktı. Danışmada duran kızın da bütün hastalara bağırıp çağırması cabası. En kısa zamnda şikayet edicem kendilerini...

Necmi Çatal · 12 Ekim 2012

Arıyorum sürekli operetöre bağlamak üzere aktarıyorlar ama bilerek hattı düşürüyorlar biz vatandaş olarak nasıl sağlık hizmeti alacağız bize lütfen bir acıklama yaparmısınız

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Karabük Hayat Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Karabük Hayat Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 39 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Karabük Hayat Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

390 metre uzaklıkta

Zonguldak Cad. Çağrı Yapı İş Merkezi B Blok Kat:1-2

Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

590 metre uzaklıkta

Bayır Mah. Kemal Güneş Cad. No:120 Kat:2 (Halkbankası Üstü)

Universal Karabük Hastanesi

820 metre uzaklıkta

Yenişehir Mevkii Sağlık Sokak No:1

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Şirinevler Mah. Alparslan Cad. No:1

Medikar Hastanesi

3.7 km. uzaklıkta

Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No:7

Safranbolu Devlet Hastanesi

8.7 km. uzaklıkta

Atatürk Mah. Sağlık Sok. No:42