Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi

Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Trabzon
İlçe:Ortahisar
Adres:Gazipaşa Caddesi No:9/2
Telefon:0 (462) 326-4546
41.00676839.730188

Kurum Hakkında

Merkezimiz bölgemizde hizmet veren ilk ve tek göz hastalıklarım merkezidir. Merkezimiz Amerikan Johns-Hopkins Üniversitesi doktorları tarafından özel olarak ziyaret edilmiştir. Yapılan ortak çalışmalar sonucu başarılı bulunarak sertifika verilmiştir. Merkezimizde kullanılan VISX STAR S4 ve WAVEFRONT cihazı, değil Türkiye'de; dünyada en son kullanılan teknolojidir.

Çeşitli Avrupa ülkelerinden yüzlerce hasta lazer tedavisi için merkezimizi tercih etmiştir ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Gelecekteki en önemli hedefimiz profesyonel olarak göz hastalıkları konusunda "Sağlık Turizmini" Trabzon'a kazandırmaktır.

Merkezimiz sonuç olarak bölge insanına; bilimsellik, teknoloji, tecrübe ve ekonomiyi bir arada ve en önemlisi hemen yanıbaşınızda sunmaya devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Karadeniz Lazer Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İmperial Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Kemerkaya mh. İller sk. Devlet Sahil Yolu No:27-29

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Boztepe Mah. İran Cad. No:144

Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Hızırbey Mh. Kahramanmaraş Cd. No:4

Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. No:279

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi

2.5 km. uzaklıkta

İnönü Mahallesi Trabzonspor Bulvarı No:177

Medical Park Karadeniz Hastanesi

2.7 km. uzaklıkta

İnönü Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı No:190