Özel Karaman Hastanesi

Özel Karaman Hastanesi
Kurum Adı:Özel Karaman Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Karaman
İlçe:Merkez
Adres:Mansurdede Mah. Atatürk Blv. 076 Sok. No:1
Web Sitesi:www.karamanhastanesi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.18122733.216783

Kurum Hakkında

Özel Karaman Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Karaman Hastanesi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Mümine Hatun Hastanesi ailesi olarak amacımız; sağlık hizmeti verdiğimiz hastalarımıza, hasta haklarını ön planda tutarak, meslek ahlakini benimseyen, tecrübeli ve uzman kadromuzla, çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanarak, üstün nitelikli ve güler yüzlü ekibimizle, güvenli, temiz ve huzurlu bir ortamda, sağlık hizmetlerini en iyi ve en ekonomik şekilde sunarak, güvenilir ve saygın bir hastane olmaktır.

Acil Servisimiz, 365 gün 24 saat hizmet veren birim olup, başvuran hastaların sorunlarının çözülmesinin yanı sıra, ihtiyaç halinde ilgili branşlara yönlendirilmelerini de sağlanmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Karaman Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Taha Göksu
★★★★★
Mümin hatun hastanesinde ameliyat oldum, aşırı ilgilendiler bu ilgiden dolayı hastahane yetkili ve personeline çok teşekkür ederim.
Emine Uludağ
★★★★★
Mümine Hastahanesinde yatan canım abimi 6 aralıkta kayıp ettik hastane sahiplerine doktorlarımıza yoğun bakım personeline maddi manevi gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Özel Karaman Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Karaman Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Teknoloji Diş Polikliniği
2006 yılında açılan Özel Teknoloji Diş Polikliniği olarak diş tedavi hizmetlerimizi güvenilir, kaliteli, seçkin ve modern bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirmek için çalışıyoruz.
Özel Karaman Tıp Merkezi
Özel Karaman Tıp Merkezi
267 metre uzaklıkta
Özel Karaman Tıp Merkezi, 2007 yılında iç hastalıkları ve kardiyoloji branşları ile başladığı hizmet hayatına bünyesine eklediği yeni branşlar ve ünitelerle, yeni hizmet binasında, modern bir butik hastane olarak devam etmektedir.
Özel Ünal Diyaliz Merkezi
Özel Ünal Diyaliz Merkezi
607 metre uzaklıkta
Özel Ünal Diyaliz Merkezi 2009 yılında kurulmuştur. 19 + 1 HD makina sayısıyla Karamanda'da öncü, yeniliklere önder bir hemodiyaliz merkeziyiz.
Özel Karaman Selçuklu Hastanesi
2005 yılından bu güne Tıp Merkezi olarak Karaman halkına verdiğimiz sağlık hizmetini daha yüksek standartlara getirerek Karaman Özel Selçuklu Hastanesini açtık.
Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Doğukışla mevkiinde yapılan 450 yataklı kurum Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmetine devam etmektedir.
Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Eski 82. yıl Devlet Hastanesinde uzun yıllardır hizmet veren Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Doğumevi Hastanesinin yerine yapılan sağlık kompleksine 2021 yılında taşınmıştır.
Güneysınır Vali İhsan Dede İlçe Devlet Hastanesi
Güneysınır Vali İhsan Dede İlçe Devlet Hastanesi 2019 yılında Mevlana Mahallemizdeki yeni yapılan binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Çumra Devlet Hastanesi
Çumra Devlet Hastanesi
60 km. uzaklıkta
Çumra Devlet Hastanesi Meydan Mahallesinde yeni hizmet binasında 2015 yılından itibaren 56 yataklı olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Mut Devlet Hastanesi
Mut Devlet Hastanesi
60 km. uzaklıkta
95 yataklı Mut Devlet Hastanesi Mut merkez ve köylerin yanı sıra çevre ilçelerin bazı köyleri ile birlikte yaklaşık 100 bin nüfusa hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Karaman Hastanesi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉