Özel Karşıyaka Göz Dal Merkezi

Özel Karşıyaka Göz Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Karşıyaka Göz Dal Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:1715 Sokak No:54/1
Telefon:0 (232) 368-8222
Web Sitesi:www.karsiyakagoz.comHata Bildir
38.45844627.118455

Kurum Hakkında

Özel Karşıyaka Göz Dal Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Karşıyaka Göz Hastanesine bağlı İzmir Karşıyaka Çarşı bölgesinde dal merkezimizde sadece göz muayenesi yapılmaktadır. 2 full time, 1 part time uzman göz hekimi hizmet vermektedir. Hastanemizde özellikle günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir. SGK ve Özel Sağlık Sigortalı hastalara hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Karşıyaka Göz Dal Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Karşıyaka Göz Dal Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Karşıyaka Göz Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Karşıyaka Göz Dal Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi
1989 yılından itibaren Karşıyayada faaliyet gösteren Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi, ilk kurulduğu yıllarda poliklinik olarak hizmet vermiş, artan ihtiyaç doğrultusuna genişletilerek tıp merkezine dönüştürülmüştür.
Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi
Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir.
Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi
Özel Egem Fizik Tedavi Merkezi, Karşıyaka'da 2 fizik tedavi uzmanı, 4 fizyoterapist, 7 yardımcı sağlık personeli ile hizmet sunmaktadır.
Özel Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
Özel Mitra Kadın Hastalıkları Doğum Merkezi, Karşıyaka'da Ocak 2006 faaliyet göstermeye başlamış 2012 Eylül ayından itibaren daha iyi hizmet verebilmek için YGirne Blv. No:166 adresindeki yeni yerine taşınmıştır.
Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi
İkinci yaşam diyaliz merkezimiz 1999 yılından bu yana Karşıyaka Anadolu Caddesi üzerindeki binasında hizmet vermektedir.
Özel Park Tıp Merkezi
Özel Park Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Özel Park Tıp Merkezi olarak; hasta odaklı yaklaşımımız, alanında uzman hekim kadromuz ve ileri tanı-tedavi yöntemlerini dünyayla eşzamanlı kullanmayı hedefleyen anlayışımız ile 25 yılı aşkın süredir hizmet
Özel Karşıyaka Diyalız Merkezi
Özel Karşıyaka Diyaliz Merkezimizde, hastalarımıza düzenli kontrolleri yapılan, yenilenmiş, yüksek teknolojiye dayalı 40 hemodiyaliz cihazı ve 2 ayrı tedavi salonu ile diyaliz yönetmeliğinde istenen tedavi uygulama ihtiyacına yöne
Özel FMC İzmir Karşıyaka Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmir Karşıyaka Diyaliz merkezi 35+1 cihaz kapasitesine sahip olup haftanın 6 günü hizmet vermektedir
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Karşıyaka Göz Dal Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉