Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi
Kurum Adı:Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kırıkkale
İlçe:Merkez
Adres:Bağlarbaşı mah. Samsun Bulvarı No:27
Telefon:0 (318) 233-7101
39.85629733.488509

Kurum Hakkında

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi olarak amacımız sağlık sektöründe, Kırıkkale'de yoğun kamu yatırımlarına rağmen eksikliği hissedilen özel hastane ihtiyacını karşılamaktır.

Kuruluşumuzda, poliklinik hizmetleri, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme hizmetleri, acil hizmetleri verilmektedir. Hastalarımıza 3 servis aracı ile ücretsiz servis hizmeti sunulmaktadır. Gerekli görüldüğünde bu sayı arttırılacaktır. Kuruluşumuzda gündüz poliklinik, gece ve 24 saat acil servis hizmeti verilmektedir. Gündüz olduğu gibi gece saatlerinde de Laboratuvar ve Radyoloji hizmetimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Son teknoloji cihazlar ile laboratuvar tetkikleri en güvenilir şekilde yapılmaktadır. Merkezimizde bilgisayar kontrollü randevu sistemi mevcut olup, polikliniklerde sıra takip monitörleri ile hastalarımızın beklemeden muayenesi sağlanmaktadır. Yakın bir gelecekte işitme laboratuvarı, EEG, Uyku laboratuvarı hizmete girecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi, Kırıkkale şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 34 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yonca Diyaliz Merkezi

380 metre uzaklıkta

Çalılıöz mah. Samsun Bulvarı No:3

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi

820 metre uzaklıkta

Bağlarbaşı Mahallesi Lokman Hekim Caddesi

Kırıkkale Yaşam Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Ovacık Mah. Samsun Bulv. No:122

Kırıkkale Diyaliz Merkezi

2 km. uzaklıkta

Hüseyin Kahya Mah. Turgut Reis Cad. No:35/A

Derman Deri Hastalıkları Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Zafer Cad. Gökbulut Pasajı 26-30

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.8 km. uzaklıkta

Kurtuluş Mah. Ahılı Cad. No:1