Özel Kordon Tıp Merkezi

Özel Kordon Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Kordon Tıp Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İzmir
İlçe:Çiğli
Adres:Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı
Web Sitesi:www.kordonklinik.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
38.48536727.062396

Kurum Hakkında

Özel Kordon Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Kadın hastalıkları ve doğum dal merkezi 2004 yılında Alsancakta hizmete başladı. İzmirde açılan ilk kadın doğum dal merkezi olan kliniğimiz birçok ilke imza attı.

İleri teknolojiyi her zaman yakından takip etmeyi ilke haline getiren Kordon Klinik 4 boyutlu ultrasonografinin jinekoloji ve obstetride kullanılmasını İzmirde ilk olarak gerçekleştirdi.

Yine dünyada en gelişmiş ultrasonografi kabul edilen Voluson E8 ilk olarak kliniğimizde kullanılmaya başlandı. 2007 yılında Çiğlide ikinci şubesini açtı. Ve aynı yıl çocuk hastalıklarında da hizmet vermeye başladı. Ve 2008 yılında çıkan ayakta teşhis ve tedavi yönetmeliğine uyum göstermek amacıyla Mavişehir kipa kavşağında özel sağlık tesisi arsada yeni hizmet binasının inşasına başlandı. 2011 Şubat ayında 6 katlı yeni hizmet binasına Alsancak ve çiğli şubelerini birleştirerek taşındı.

2012 Yılı başında gelen yoğun talepler doğrultusunda Kordon Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Kordon Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kordon Tıp Merkezi, İzmir ili Çiğli ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Kordon Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Kordon Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Kordon Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 60 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kordon Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ekol Göz Tıp Merkezi
100 metre uzaklıkta
Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı 8019/13 Sk. No:2
Ekol International Tıp Merkezi
110 metre uzaklıkta
Ataşehir Mah. 8019/16 Sok. No:4
DentEkol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
120 metre uzaklıkta
Mavişehir - Çiğli Kavşağı 8019/16. Sok.
Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi
450 metre uzaklıkta
Ataşehir Mah. 8019/16 sk. No:4
İzmir Can Hastanesi
460 metre uzaklıkta
Ataşehir Mah. 8019/16 Sok. No:18 Çiğli
Yenice Diş Polikliniği
760 metre uzaklıkta
Anadolu Caddesi No:818/B