Özel Malatya Hastanesi

Özel Malatya Hastanesi
Kurum Adı:Özel Malatya Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Malatya
İlçe:Battalgazi
Adres:Hastane Cad. No:38 Merkez
Telefon:0 (422) 324-3464
38.34595938.330685

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1969 yılında, Hastane cad. No. 38 de Özel Doğu Kliniği ismi ile kurulmuştur. Malatya'nın ilk özel hastanesidir. İlk Mesul Müdürü Uzm. Dr. Muhittin Turgut'tur. Aynı zamanda Hastane Yönetim Kurulu başkanlığını da yapmıştır. Özel Doğu Kliniği uzunca bir süre Malatya'da tek özel hastane olarak hizmet vermiştir.

1998 yılında Hastane Elit Sağlık Hizmetleri A. Ş. yönetimine geçmiş, 1 yıllık bir tadilattan sonra tekrar hizmete girmiştir. 2004 yılında Özel Malatya Hastanesi adını alan hastanemiz 15 yatak kapasitesi ile Uzm. Dr. Erdal Göçmez'in Yönetim Kurulu Başkanlığında, Op. Dr. Leyla BEYTUR'un başhekimliğinde hizmete devam etmektedir.

Dahiliye, Kardiyoloji, Kadın Doğum, Beyin Cerrahi, Ortopedi, KBB, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Acil poliklinikleri ve ameliyathaneleri ile hizmet veren Özel Malatya Hastanesinde Yoğun Bakım Üniteleri Diyaliz Ünitesi, Odio-Timpanomerti(Saf Ses İşitme Testi-Kulak Basınç Ölçümü) ve Otoakustik Emisyon (Yenidoğan– Yetişkin Otomatik İşitme Testi) ünitesi ile Malatya halkına hizmet vermektedir.

Özel Malatya 10 yataklı servisi ve 2150 m²' lik kapalı alanı ve teknik altyapısı aşağıdaki gibidir:

Cerrahi işlemler için 2 adet tam teşekküllü ameliyathaneside HEPA filitreli kapalı devre havalandırma sistemi mevcuttur. 1 Adet Doğumhane, Dahili, Cerrahi Kroner ve Yenidoğan olmak üzere 4 ayrı Yoğun Bakım Ünitesi bulunmaktadır.

Özel Malatya Hastanesi bünyesinde 13 farklı tıbbi birimde hizmet sürdürülmekte olup bunlar;

Dahiliye, Kardiyoloji, Kadın Doğum, Beyin Cerrahi, Ortopedi, KBB, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Acil poliklinikleri, doğumhane ve ameliyathaneleri ile hizmet veren Özel Malatya Hastanesinde Yoğun Bakım Üniteleri Diyaliz Ünitesi

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Hemodiyaliz

Özel Malatya Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Malatya Hastanesi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Malatya Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Malatya Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Malatya Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Malatya Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Malatya Park Hastanesi

10 metre uzaklıkta

Şefik Tugay Cad. No:15

Müjde Hastanesi

180 metre uzaklıkta

Fırat Mah. Hastane Cad. No:16

Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi

470 metre uzaklıkta

Kanalboyu Kernek mah. Şevval sok. No:2

Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

630 metre uzaklıkta

Sivas Cad. No:12

Anka Psikiyatri Dal Merkezi

680 metre uzaklıkta

Yunus Emre Cad. No:43

Gözde Kışla Hastanesi

760 metre uzaklıkta

Atatürk Cad. No:43

EGM Malatya Hayat Hastanesi

790 metre uzaklıkta

Kışla Cad. No:37 Merkez