Özel Maltepe Diyaliz Merkezi

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Maltepe Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evren İş Merkezi No:18
Telefon:0 (216) 370-7252
40.92516129.154849

Kurum Hakkında

Kuruluşumuz 2008 yılında, Maltepe ilçesinde Özel Maltepe Hayat Diyaliz Merkezi adıyla kurulmuş olup, 2011 yılında Hayat grubundan ayrılarak Özel Maltepe Diyaliz Merkezi adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Merkezimiz 2012 yılı sonunda da Gülsuyu mah. Burçak sok. No:9 Maltepe adresinde kendi yerine ait yeni binasında hizmetlerine devam etmektedir. Yeni hizmet binamız Diyaliz Merkezi olarak planlanmış, buna göre inşaa edilip 5 kattan oluşmaktadır. Metro ve otobüs durağına 50 metre mesafede, E5’e 2.bina’da olup ulaşımı kolay bir konumdadır. Hastalarımızın ve çalışanlarımızın düzenli ve rahat bir ortamda hizmet vermelerini sağlayacak şekilde inşaa edilen binamız son teknoloji ile donatılmış olup yeni ve son model hemodiyaliz cihazlarına, endotoksin tutucu en son teknolojik su sistemine, modern bir mutfak ve çamaşırhaneye sahiptir. Özel sedye sığabilecek genişlikte olan asansör ile katlar arası ulaşım sağlanmaktadır. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ve mükemmel manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarına uygun kahvaltı ve sıcak yemek verilmektedir.

Hastalarımız mağdur edilmeden, ulaşımda dolaşma süreleri göz önüne alınarak yeni ve donanımlı klimalı araçlarla ulaşımları sağlanmaktadır.Anadolu yakasında çevre ilçe ve bölgelerine servis hizmetimiz mevcuttur. Diyaliz Merkezimiz SGK ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Maltepe Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Güzelkaya · 11 Şubat 2015

Diyaliz hastasıyım. Merkezinizi görmedim. Ancak yerinde görüp daha yakından inceleyip; hizmet kalitesiyle ilgili bilgi almaya çalışacağım. Not Şu an başka özel bir diyaliz merkezinde diyalize giriyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Maltepe Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avrasya Taş Kırma Merkezi

310 metre uzaklıkta

Cevizli Mah. Talatpaşa Cad. No:75 B2 Blok

İstanbul Onkoloji Hastanesi

320 metre uzaklıkta

Cevizli Mah. Toros Cad. No:86

Kadıköy Diyaliz Merkezi

460 metre uzaklıkta

Zümrütevler Mah. Manolya Sok. No:5

Mehmet Toprak Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:547

Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:613 Cevizli

Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Zümrütevler Mah. Mercan Sok. No:37

Maltepe Bölge Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Bağdat Cad. No:475 Maltepe