Özel Marmaris Hastanesi

Özel Marmaris Hastanesi
Kurum Adı:Özel Marmaris Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Muğla
İlçe:Marmaris
Adres:Çıldır Mah. İnönü Cad. No:30
Telefon:0 (252) 413-6000
36.85134528.257020

Kurum Hakkında

Özel Marmaris Hastanesi 2011 yılı şubat ayında faaliyete başlamıştır. Bölgenin sağlık ihtiyaçlarını karşılamayı ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen Özel Marmaris Hastanesi deneyimli sağlık kadrosuyla bölgesinde tercih edilen bir marka olmayı hedeflemektedir.

Acil servis, poliklinik, ameliyathane, doğumhane, yataklı hasta servisi, yoğun bakım ünitesi, laboratuar ve radyoloji birimleriyle hem hastalıkların tanısında hem tedavisinde hasta ve hasta yakınlarına bilgilendirici hizmet vermek için yola çıkan genç kadromuz hastalıkların önlenmesi ve erken tanısı için eğitim çalışmalarıyla önemli bir görevi de üstlenmiştir.

Hasta ve hasta yakınları, hastanemize adım attığı ilk andan hastanemizden ayrılana kadar geçen sürede güler yüzlü hizmet alarak ailelerinin sıcaklığını hissedecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Marmaris Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Marmaris Hastanesi, Muğla ili Marmaris ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ertugrul Ertunç · 22 Ocak 2013

Hastanenizin acil servis doktorlarından Dr.İsmail Şahin beyefendinin yapmış olduğu doğru teşhis ve müdahele sonucunda sağlığıma kavuştum. Böylesine özveri ile çalışan doktorlara toplum olarak çok ihtiyacımız var.Kendisine huzurunuzda çok teşekkür ederim.

Gülcan Zeynep Karataş · 3 Aralık 2012

Bu hastaneyi tanımıyorum yalnız çok övgü dolu sözler duydum. Datça da yaşıyorum mümkünse 2 ayrı bölüme gideceğim. Bizler için tek problem yol uzaklığı. Muayene olduktan sonra fikirlerimi yazacağım

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Marmaris Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Marmaris Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Marmaris Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ahu Diyaliz Merkezi

390 metre uzaklıkta

Çıldır Mah. 167. Sokak No:3

Ahu Hastanesi

390 metre uzaklıkta

Kemeraltı Mah. 167. Sok. No:3

Marmaris Devlet Hastanesi

930 metre uzaklıkta

Çamdibi Mah. Yeni Çevre Yolu Cad. 320.sok

Aksaz Asker Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Aksaz Deniz Üs Komutanlığı

Marmaris Yücelen Hastanesi

3.4 km. uzaklıkta

Turgut Özal Cad. Cumhuriyet Mah. No:1 Beldibi

Muğla Yücelen Hastanesi

37.6 km. uzaklıkta

Marmaris Yolu Kötekli Mevkii