Özel Marmaris Hastanesi

Özel Marmaris Hastanesi
Kurum Adı:Özel Marmaris Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Muğla
İlçe:Marmaris
Adres:Çıldır Mah. İnönü Cad. No:30
Web Sitesi:www.omh.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
36.85134528.25702

Kurum Hakkında

Özel Marmaris Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Marmaris Hastanesi 2011 yılı şubat ayında faaliyete başlamıştır. Bölgenin sağlık ihtiyaçlarını karşılamayı ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen Özel Marmaris Hastanesi deneyimli sağlık kadrosuyla bölgesinde tercih edilen bir marka olmayı hedeflemektedir.

Acil servis, poliklinik, ameliyathane, doğumhane, yataklı hasta servisi, yoğun bakım ünitesi, laboratuar ve radyoloji birimleriyle hem hastalıkların tanısında hem tedavisinde hasta ve hasta yakınlarına bilgilendirici hizmet vermek için yola çıkan genç kadromuz hastalıkların önlenmesi ve erken tanısı için eğitim çalışmalarıyla önemli bir görevi de üstlenmiştir.

Hasta ve hasta yakınları, hastanemize adım attığı ilk andan hastanemizden ayrılana kadar geçen sürede güler yüzlü hizmet alarak ailelerinin sıcaklığını hissedecektir.

Özel Marmaris Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Marmaris Hastanesi, Muğla ili Marmaris ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ertugrul Ertunç
★★★★★
Hastanenizin acil servis doktorlarından Dr.İsmail Şahin beyefendinin yapmış olduğu doğru teşhis ve müdahele sonucunda sağlığıma kavuştum. Böylesine özveri ile çalışan doktorlara toplum olarak çok ihtiyacımız var.Kendisine huzurunuzda çok teşekkür ederim.
Gülcan Zeynep Karataş
★★★★
Bu hastaneyi tanımıyorum yalnız çok övgü dolu sözler duydum. Datça da yaşıyorum mümkünse 2 ayrı bölüme gideceğim. Bizler için tek problem yol uzaklığı. Muayene olduktan sonra fikirlerimi yazacağım

Özel Marmaris Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Marmaris Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Marmaris Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ahu Diyaliz Merkezi
390 metre uzaklıkta
Çıldır Mah. 167. Sokak No:3
Ahu Hastanesi
390 metre uzaklıkta
Kemeraltı Mah. 167. Sok. No:3
Marmaris Devlet Hastanesi
930 metre uzaklıkta
Çamdibi Mah. Yeni Çevre Yolu Cad. 320.sok
Marmaris Yücelen Hastanesi
3.4 km. uzaklıkta
Turgut Özal Cad. Cumhuriyet Mah. No:1 Beldibi
Muğla Yücelen Hastanesi
37.6 km. uzaklıkta
Marmaris Yolu Kötekli Mevkii
Köycegiz Devlet Hastanesi
40.2 km. uzaklıkta
Toparlar Mah. Fevzi Çakmak 1.Sok. No:1