Özel Mavi Ay Göz Merkezi

Özel Mavi Ay Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Mavi Ay Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Eskişehir
İlçe:Odunpazarı
Adres:Kurtuluş Mh. Vatan Cd. No: 46/B
Telefon:0 (222) 240-4545
Web Sitesi:www.maviaygoz.comHata Bildir
39.76991730.530558

Kurum Hakkında

Maviay Göz Merkezi sorumlu müdürümüz ve göz hastalıkları uzmanı Op. Dr. Mete Günay, Eskişehir Devlet Hastanesinde 1991 yılında göreve başladı. Aynı yıl, gerekli alt yapıyı oluşturduktan sonra, Eskişehir ve bölgesindeki ilk kornea nakli ameliyatını Eskişehir Devlet Hastanesi'nde gerçekleştirdi ve bugüne kadar 117 Kornea Nakli Ameliyatı, 3400 Excimer Laser Ameliyatı ve çoğu Katarakt olmak üzere 9000 üzerinde göz ameliyatı yaptı.

2003 yılında Avrasya Medikal A.Ş. kuruldu. Şirketin öncülüğünde dünyanın en son teknolojisi Excimer Laser Cihazı (MEL 80) satın alındı. Bu son teknoloji excimer laser cihazı, Türkiyede Ankara'dan sonra ilk kez Eskişehir'e kazandırılmış oldu ve bugüne kadar 3400'ün üzerinde göz, Excimer Laser ameliyatı sonrası gözlük ve kontakt lensi bırakmış oldu.

Maviay Göz Merkezinin diger bir ünitesi, son teknoloji modern cihazlarla donatılmış göz ameliyathanesi, Eylül 2006 da hizmete başladı. Cerrahi deneyim ve üstün teknolojinin çok önemli oldugu göz cerrahisinde, Eskişehir ve bölgesinin ilk excimer laser cerrahisi ekibi, Op.Dr.Mete Günay'ın öncülüğünde Maviay Göz Merkezi'nde en ideal şartlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya

Özel Mavi Ay Göz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mavi Ay Göz Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Mavi Ay Göz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Mavi Ay Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Mavi Ay Göz Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mavi Ay Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ümit Tıp Merkezi
560 metre uzaklıkta
Asarcıklı Cad. Kurtuluş Mh. NO:94/A Odunpazarı
Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi
870 metre uzaklıkta
Gökmeydan Mah. Duygu Sk. No. 7
Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi
940 metre uzaklıkta
M. Kemal Paşa Mh. Değirmen Sk. No:17
Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
İstiklal Mh. Reşadiye cd. No:14 (Reşadiye Cami Karşısı)
Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
İstiklal Mh. Çınar Sk. No:6/1
Eskişehir Anadolu Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55