Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Köşk Mh. Talas Blv. Üniversite Yolu No:41
Telefon:0 (352) 231-6868
Web Sitesi:www.mayagozkayseri.comHata Bildir
38.70474635.514323

Kurum Hakkında

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi, hizmet serüvenine başladığı 2005 yılından itibaren, hem akademik hem de operasyonel başarı ve tecrübenin buluştuğu hekimlerimizin öncü uygulamaları ile her zaman göz önünde olup, bölge halkının güvenini kazanmakla birlikte gelecekteki çalışmalara ve uygulamalara da öncülük yapmıştır. Modern tetkik ve tedavi uygulamaları yanı sıra, teknolojik tıbbi cihaz ve uygulamalarının, modern yapılanmasının yanısıra Sağlık Turizmi gibi ülke tanıtımına, turizme ve dünya yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayacak olan projelerde Kayseri ve çevresinde yeniliklere öncülük yapmaktadır.

Mimari konseptin, son teknoloji tıbbi cihazların, fiziki mekânların ferahlığının, konforun ve estetiğin buluştuğu yeni hizmet noktamız olan Maya Kayseri Göz Hastanemiz Talas Bulvarı üzerinde, ulaşımı kolay, 4 katlı ve 5000 m2'lik kapalı alan üzerine tesis edilmiş olup, modern donanımın ve konforun temsilcisidir. Hastanemizde 15 tane konforun ve kalitenin temsilcisi olan VİP oda, geniş Otopark, Kafeterya, geniş ve ferah hasta bekleme salonları, tam teşekküllü dünya standartlarına uygun 3 Ameliyathane, 11 Muayene odası, Excimer Laser Ünitesi, Argon ve Yag lazer Ünitesi, SLT, Retina Hastalıkları tanı ve tedavi ünitesi, Keratokonus Teşhis ve Tedavi merkezi, Şaşılık ve Çocuk Göz Merkezi, Kronik Hastalıklar Takip Merkezi, Tetkik odaları, Acil Servis birimleri bulunmaktadır.

Bölgedeki öncü uygulamalarıyla dikkat çeken göz doktorlarımız kendi branşlarında ayrı dallarda hem akademik hem de operasyonel başarılı çalışmalarda bulunmuş ve camiasında takdir gören uzmanlardır. Medikal kadromuz, akademik ve operasyonel başarısının yanısıra, Maya göz değerlerine paralel olarak; dernekler, seminerler ve kongreler aracılığıyla dünya ile entegre olup, yurt içi- yurt dışı eğitimlerle kendilerini sürekli olarak geliştirmektedirler.

Türkiye'nin büyük göz hastanelerinden biri olmakla birlikte, göz hastalıklarında Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başaran Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi olarak, son 10 yılda öncü uygulamalarımızla ve sahip olduğumuz değerlerimizle kazanılan bölge halkının güveni ve yakınlığı göz önünde tutularak Kayseri'den, çevre illerden, Türkiye'nin dört bir yanından ve yurtdışından gelen göz sağlığı ile ilgili her türlü soruna karşı 365 gün, 24 saat kesintisiz üst düzey hizmet ve çözüm sunmaya devam etmekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Ilık
★★★★★
Çalışmalarınızın daha iyi bir şekilde devam etmesi dileğiyle...

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi
Kardiyoloji anabilim dalında uzman personel tarafından, modern teknolojik cihaz ve sistemler kullanılarak tanı ve tedavi uygulanmaktadır.
Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi
Hizmetlerimiz, yataklı servis, hemodiyaliz merkezi, periton diyaliz ünitesi, genel nefroloji polikliniği, transplantasyon polikliniği şeklindedir.
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1350 yatak kapasiteli hastanesi ile bölgenin en önemli ve en büyük sağlık kuruluşlarından birisidir.
Mehmet Kemal Dedeman Hematoloji Onkoloji Hastanesi
Bir yıl içerisinde yapılanmasını tamamlayan ve tüm birimleri ile faaliyete geçen hastane; tam teşekküllü Kan Hastalıkları ve Kanser Araştırma ve Uygulama Merkezi haline gelmiştir.
Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi
Hastane Binasında, pediatri, endokrin, metabolizma, pediatrik infeksiyon, pediatrik gastroentoroloji, pedriatrik hematoloji-onkoloji, pediatrik kardiyoloji ve anjio, pediatrik nefroloji ve romatoloji, pediatrik noroloji, pediatrik
KANKA Çocuk Hematoloji Onkoloji ve Kemik İliği Hastanesi
Erciyes Üniversitesi KANKA Çocuk Hastanesi, Türkiye’nin en büyük çocuk hematoloji/onkoloji hastanesi ve çocuk kemik iliği nakli merkezidir.
Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Hüma Hastanesi 2006 yılı Şubat ayında Anadolu’nun ilk Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Erciyes Hastanesi
Özel Erciyes Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel Erciyes Hastanesi olarak kaliteli hasta hizmetleri ve güler yüzlü çalışanları ile pek çok ilden hastalarımıza hizmet sunmaktayız.
Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi
Nisan 2007 yılında Türkiye Kızılay Derneği Özel Türkiye Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası Kızılay Hastanesi adıyla hizmet vermeye başlayan Kayseri Hastanemiz 19 ana branşta toplam 29 doktor ve hastane genelinde 52 yatak kapasit
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉