Özel Medikum Hastanesi

Özel Medikum Hastanesi
Kurum Adı:Özel Medikum Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Antalya
İlçe:Kumluca
Adres:Hacıveliler Mah. Merkez Sok. No:2
Telefon:0 (242) 887-2210
36.36788630.277050

Kurum Hakkında

Özel Medikum Hastanesi, Kumluca’da 2015 yılında temelleri atılan, 2017 yılında ince işlemleri başlatılan ve tüm alt yapısı 10 ay gibi çok kısa bir sürede büyük bir başarı göstererek tamamlanarak Kumluca’nın ilk özel hastanesi olarak Antalyalılarla buluştu.

220 yatak kapasitesi bulunan ancak ilk olarak 4’ü süit oda olmak üzere, 75 yatak ruhsatıyla hizmete açılan hastanemiz, uluslararası standartlarda yüksek donanımlı tıbbi cihazlara sahip, uzman kadrosuyla bölge halkına kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir. Özel Medikum Hastanesi estetik bina yapısıyla hastalarına huzur ve güven veren, çevreye önem veren ve yemyeşil bahçe düzenlemesiyle göze hitap etmektedir.

Özel Medikum Hastanesi, hasta memnuniyetini esas alan, hasta haklarına saygılı ve hastaların görüşlerini en kısa sürede değerlendirerek, kaliteli sağlık hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Hastanemiz Batı Antalya’da özel hastane boşluğunu doldurarak, güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle sağlık alanındaki büyük bir ihtiyacı gidermek için yola çıkmıştır.

Bünyemizdeki tıbbi bölümler; Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kulak- Burun-Boğaz, Ortopedi, Göz Hastalıkları, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Psikiyatri, Diyetisyen, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Radyoloji, Biyokimya, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Anestezi.

Hizmetlerimiz; Erişkin Yoğun Bakım, Yenidoğan Yoğun Bakım, Endoskopi, Kolonoskopi, Efor Testi, EKG, Ekokardiyografi, Tansiyon Holter Monitörizasyon, Kalp Ritim Holter, Monitörizasyon, Biyokimya Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, EEG, EMG, Uyku EEG, İlaçsız Migren Tedavi, Nöral Terapi (Nöroloji ve FTR), SFT, MR, Bilgisayarlı Tomografi, Dijital Mamografi, Dijital Röntgen, Renkli Doppler Ultrasonografi, Kemik Dansitometrisi, Odyoloji Laboratuvarı Testleri, Fizik Tedavi Ünitesi, Manuel Terapi, Kuru İğne Tedavisi, Kinesiotaping (Bantlama) Tedavisi.

Hastanemizin SGK ve özel sigortalarla anlaşması bulunmaktadır.

Özel Medikum Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medikum Hastanesi, Antalya ili Kumluca ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Medikum Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Medikum Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Medikum Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medikum Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kumluca Devlet Hastanesi

2.5 km. uzaklıkta

Kasapçayırı Mah. Kanuni Sok. No.17

Finike Devlet Hastanesi

13.4 km. uzaklıkta

Sahilkent Mahallesi Akdeniz Bulvarı No:302

Demre Devlet Hastanesi

27.2 km. uzaklıkta

Beymelek Mah. Salf Cad. Hastane Sokak

Kemer Yaşam Hastanesi

35.9 km. uzaklıkta

Merkez Mah. Lise Cad. No:26

Kemer Devlet Hastanesi

36.8 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Dedeler Mevkii

Kemer Anadolu Hastanesi

37 km. uzaklıkta

Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı

Elmalı Devlet Hastanesi

50.3 km. uzaklıkta

Yeni Mah. 9280 Sokak No:4