Özel Medikum Hastanesi

Özel Medikum Hastanesi
Kurum Adı:Özel Medikum Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Antalya
İlçe:Kumluca
Adres:Hacıveliler Mah. Merkez Sok. No:2
Telefon:0 (242) 887-2210
Web Sitesi:www.medikumhastanesi.com.trHata Bildir
36.36788630.27705

Kurum Hakkında

Özel Medikum Hastanesi, Antalya ili Kumluca ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Medikum Hastanesi, Kumluca’da 2015 yılında temelleri atılan, 2017 yılında ince işlemleri başlatılan ve tüm alt yapısı 10 ay gibi çok kısa bir sürede büyük bir başarı göstererek tamamlanarak Kumluca’nın ilk özel hastanesi olarak Antalyalılarla buluştu.

220 yatak kapasitesi bulunan ancak ilk olarak 4’ü süit oda olmak üzere, 75 yatak ruhsatıyla hizmete açılan hastanemiz, uluslararası standartlarda yüksek donanımlı tıbbi cihazlara sahip, uzman kadrosuyla bölge halkına kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir. Özel Medikum Hastanesi estetik bina yapısıyla hastalarına huzur ve güven veren, çevreye önem veren ve yemyeşil bahçe düzenlemesiyle göze hitap etmektedir.

Özel Medikum Hastanesi, hasta memnuniyetini esas alan, hasta haklarına saygılı ve hastaların görüşlerini en kısa sürede değerlendirerek, kaliteli sağlık hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Hastanemiz Batı Antalya’da özel hastane boşluğunu doldurarak, güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle sağlık alanındaki büyük bir ihtiyacı gidermek için yola çıkmıştır.

Bünyemizdeki tıbbi bölümler; Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kulak- Burun-Boğaz, Ortopedi, Göz Hastalıkları, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Psikiyatri, Diyetisyen, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Radyoloji, Biyokimya, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Anestezi.

Hizmetlerimiz; Erişkin Yoğun Bakım, Yenidoğan Yoğun Bakım, Endoskopi, Kolonoskopi, Efor Testi, EKG, Ekokardiyografi, Tansiyon Holter Monitörizasyon, Kalp Ritim Holter, Monitörizasyon, Biyokimya Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, EEG, EMG, Uyku EEG, İlaçsız Migren Tedavi, Nöral Terapi (Nöroloji ve FTR), SFT, MR, Bilgisayarlı Tomografi, Dijital Mamografi, Dijital Röntgen, Renkli Doppler Ultrasonografi, Kemik Dansitometrisi, Odyoloji Laboratuvarı Testleri, Fizik Tedavi Ünitesi, Manuel Terapi, Kuru İğne Tedavisi, Kinesiotaping (Bantlama) Tedavisi.

Hastanemizin SGK ve özel sigortalarla anlaşması bulunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medikum Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Medikum Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Medikum Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Medikum Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kumluca Devlet Hastanesi
Kumluca Devlet Hastanesi
3 km. uzaklıkta
17 Nisan 2005 tarihinde Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından 100 yataklı Kumluca Devlet Hastanesi yeni hizmet binası olarak açılışı yapılarak hizmete girmiştir.
Finike Devlet Hastanesi
Finike Devlet Hastanesi
13 km. uzaklıkta
Finike Devlet Hastanesi Sahilkent mahallesinde bulunan 160 yatak kapasiteli ve 18 bin 600 metrekarelik modern binasında Finike ve çevre halkına hizmet vermeye devam etmektedir.
Demre Devlet Hastanesi
Demre Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Demre Devlet Hastanesi, 8’i yoğun bakım olmak üzere toplam 50 tescilli yatak kapasitesi ile C grubu hastane rolünde hizmet sunmaktadır. Demre Devlet Hastanesi Demre İlçesi merkezine yaklaşık 5 km. mesafede Beymelek Belediyesi sını
Özel Kemer Yaşam Hastanesi
Özel Kemer Yaşam Hastanesi olarak vizyonumuz Türkiye'nin ve Akdeniz Bölgesinin uluslararası düzeyde, saygın ve referans hastanesi olarak sürdürmektir.
Kemer Devlet Hastanesi
Kemer Devlet Hastanesi
37 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Dedeler mevkiinde bulunan Yeni Kemer Devlet Hastanemizde 52 yataklı hastane olarak hizmetimize devam etmekteyiz.
Özel Kemer Anadolu Hastanesi
Kemerin ilk özel hastanesi olarak 42 yatak kapasitesi, 2 ameliyathanesi, yoğun bakım ünitesi, klinik laboratuarları ve gelişmiş radyoloji departmanı ile hasta ve çalışanlarına konforlu bir ortam sunmayı amaçlamıştır.
Elmalı Devlet Hastanesi
Elmalı Devlet Hastanesi
50 km. uzaklıkta
52 yataklı Yeni Elmalı Devlet Hastanesi teknik donanımı, alt yapısı ve alanında uzman hekimleri ile hizmet vermektedir.
Özel Olimpos Hastanesi
Özel Olimpos Hastanesi
64 km. uzaklıkta
Antalya’nın en güzide bölgelerinden birinde kurulan Özel Olimpos Hastanesi 68 Yataklı, 5000 m2ye yakın iç kullanım hacmi ve 8 kata sahiptir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Medikum Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉